18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Benny Benassi - Satisfaction

~LegendarnyZiom • 2011-06-30, 17:03
Już wiemy kto brał udział przy tworzeniu tej popularnej piosenki. :amused:


Saia

2011-07-02, 19:16
mikel1994 napisał/a:

Naśmiewanie się z najwybitniejszego fizyka teoretycznego dzisiejszych czasów jest dla mnie nie na miejscu -.- Nie chciałbyś mieć stwardnienia rozsianego, uwierz (czy ch*j wie co tam) i komunikować się z innymi za pomocą policzka.



Swoją drogą j***niec wg. lekarzy miał umrzeć już kilkadziesiąt lat temu.



BongMan napisał/a:

Mnie to nie śmieszy, ta piosenka jest ch*jowa jak sam ch*j. A Hawkingowi możecie co najwyżej buty wypucować.



mario-s3 napisał/a:

śmiejcie sie dalej....



DinAlt napisał/a:

Jestes idiotą, ale pewnie to juz wiesz...




Suka_Blyat

2011-07-02, 20:41
On ma stwardnienie zanikowe boczne zdaje się, a nie stwardnienie rozsiane

ziembix

2011-07-02, 23:11
sie k***a pedały , cioty , głąby śmiejecie z najpotężniejszego umysłu tego świata . a sami jesteście po 4 klasach podstawówki .

k***a ale z was marne , żałosne , wygadane , cwane , lizopłaskospermołykacze . przydało by sie żeby tak każdemu z was "chodzi mi o osoby które sie z wybitnie mądrego faceta " spuszczono konkretny wpie**ol i żebyście tak jak on siedzieli na wózku do końca waszych już teraz żałosnych dni .

Saia

2011-07-03, 01:17
ziembix napisał/a:

sie k***a pedały , cioty , głąby śmiejecie z najpotężniejszego umysłu tego świata . a sami jesteście po 4 klasach podstawówki .

k***a ale z was marne , żałosne , wygadane , cwane , lizopłaskospermołykacze . przydało by sie żeby tak każdemu z was "chodzi mi o osoby które sie z wybitnie mądrego faceta " spuszczono konkretny wpie**ol i żebyście tak jak on siedzieli na wózku do końca waszych już teraz żałosnych dni .




Ratilt

2011-07-03, 11:13
Też szanuję Hawkinga, ale czy to znaczy że nie można sobie z niego pożartować?




Pussys!

Psychiczny

2011-07-03, 11:25
ulthart napisał/a:

@up
A na ch*j mu buty skoro jest sparaliżowany i siedzi na wózku?


a na ch*j masz głowe skoro mózgu nie używasz ?