18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Benkard

S.T.U_Cummins • 2017-05-11, 16:39
-To twój syn?
-Nie, mój pasierb, kocham go jak swojego syna.
-Ale przecież ze swoją partnerko jesteś tak długo jak tylko pamiętam.
-Tak, ale mieliśmy przerwę w związku w tym czasie trafiła na nieodpowiedzialnego faceta. A okazało się że jest w ciąży jak byliśmy znowu razem.
-A to cudowny gest z twojej strony. Ile czasu trwała wasza rozłąka?
-Tyle co moja zmiana, 8 godzin + czas dojazdu.

PrezesTegoBurdelu

2017-05-11, 16:50
pamiętajcie mordeczki, wujek krzysiek coś wam powie.

jesteście zakochani po uszy? ufacie jej? zapomnij.

zrób ch*ju test na ojcostwo, masz na to 6 miesięcy od momentu w którym dowiesz się że jesteś ojcem.

bo ch*ju skończysz jak mój kuzyn co ubierał przez 10 lat a potem się dowiedział że nie jego.

z alimentami na nie swoje dziecko

a mamusia będzie żyła szczęśliwa z kolejnym frajerem.

pioro1000

2017-05-11, 17:01
Polskiego się naucz głąbie!

~Velture

2017-05-11, 17:40
Cytat:

Benkard


Bez kitu. Jak mi wyślesz swój adres na PW to ja ci wyślę słownik języka polskiego pocztą tak jak ratoshiemu wysłałem karton sucharów...

Azul_

2017-05-11, 17:46
Cytat:

pamiętajcie mordeczki, wujek krzysiek coś wam powie.

jesteście zakochani po uszy? ufacie jej? zapomnij.

zrób ch*ju test na ojcostwo, masz na to 6 miesięcy od momentu w którym dowiesz się że jesteś ojcem.

bo ch*ju skończysz jak mój kuzyn co ubierał przez 10 lat a potem się dowiedział że nie jego.

z alimentami na nie swoje dziecko

a mamusia będzie żyła szczęśliwa z kolejnym frajerem.


Widzę że Pan prezes ma łeb do interesu. Żeby pozbyć się dz**ki i jednocześnie zadbać o syna. Kuzyn talon dostał na k***e i dziecko, oczywiście po rodzinie :)

krzychu6

2017-05-11, 17:56
Velture napisał/a:


Bez kitu. Jak mi wyślesz swój adres na PW to ja ci wyślę słownik języka polskiego pocztą tak jak ratoshiemu wysłałem karton sucharów...


Jaki temat mam założyć, żebyś i mnie coś wysłał? :)

CoJaTamKurwaWiem

2017-05-12, 06:22
krzychu6 napisał/a:


Jaki temat mam założyć, żebyś i mnie coś wysłał? :)



...moze cos o seksie analnym z afromurzynem...?

m7eznb

2017-05-12, 07:31
Velture
o co tobie chodzi? nie widziałeś benkardów wojny?

~Velture

2017-05-12, 09:57
@up
Nje oglondam takih żeczy.

garber

2017-05-12, 10:20
Ja się zastanawiam jak trzeba być zdesperowanym aby wracać do takiej k***y. Żarty żartami, ale takie rzeczy są na porządku dziennym i nie raz to widziałem. No i jeszcze te tłumaczenia jak "trafiła na nieodpowiedniego faceta".

~Velture

2017-05-12, 10:23
garber napisał/a:

Ja się zastanawiam jak trzeba być zdesperowanym aby wracać do takiej k***y. Żarty żartami, ale takie rzeczy są na porządku dziennym i nie raz to widziałem. No i jeszcze te tłumaczenia jak "trafiła na nieodpowiedniego faceta".


Sam sobie właśnie odpowiedziałeś na to pytanie.

garber

2017-05-12, 10:31
Velture napisał/a:


Sam sobie właśnie odpowiedziałeś na to pytanie.



Retoryczne pytanie, które nawet nie wystąpiło w formie pytania. Żarty żartami, ale sam mam takiego znajomego, który jest właśnie takim desperatem.

Nie wiem jakby mnie musiało popie**olić aby coś takiego wybaczyć.

Gizmolka

2017-05-12, 16:17
Nie chce mi się szukać, ale są gdzieś wyniki badań, jaki % facetów wychowuje nieswoje dzieci :lol: Kobiety też nie sa do końca pewne czy wychowuja swoje dzieci, bo mogli im podmienić w szpitalu, ale to znikomy procent, w porównaniu do "kukułczych dzieci facetów :lol:

~Velture

2017-05-12, 16:30
garber napisał/a:

Żarty żartami, ale sam mam takiego znajomego, który jest właśnie takim desperatem.

Nie wiem jakby mnie musiało popie**olić aby coś takiego wybaczyć.


Ja znam przypadek znajomego znajomego który nie mógł mieć dzieci a hajsu na sztuczne zapłodnienie nie mieli więc postanowili poprosić jakiegoś ich przyjaciela aby pomógł.
Koniec końców po wielu próbach się udało i zostali rodzicami a kolesia matka wpisała jako ojca. Po kilku miesiącach się z nim rozwiodła, zabrała dzieciaka, dostała alimenty i zamieszkała... tak... z biologicznym tatusiem i daje mu dupska codziennie a jeleń płaci alimenty bez szemrania.

Więc pomyśl jak mocno taki debil musi być zdesperowany.

Ra...........hi

2017-05-12, 18:39
Velture napisał/a:


Bez kitu. Jak mi wyślesz swój adres na PW to ja ci wyślę słownik języka polskiego pocztą tak jak ratoshiemu wysłałem karton sucharów...



Kolejny unboxing nadchodzi :D