18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bender i śpiączka

.3lite • 2011-04-13, 03:16
Bender also experiences difficulty during the rebirth. The Professor fits one of his doomsday devices to power him. The device generates excess power, and Bender is forced to continue partying endlessly or else he will explode.



ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD.

Kirk

2011-04-13, 07:54
@up

Futurama

Bin Laden

2011-04-13, 18:31
Już się przeraziłem że sadistic zmienił język... ale nie! to tylko jakiś baran wrzucił wszystko po angielsku i myśli że jest zioom !
Swoją drogą jeśli ja bym wrzucił filmik z opisem po العربية to czy było by to OK ?

.3lite

2011-04-13, 18:41
Bin Laden napisał/a:

Już się przeraziłem że sadistic zmienił język... ale nie! to tylko jakiś baran wrzucił wszystko po angielsku i myśli że jest zioom !
Swoją drogą jeśli ja bym wrzucił filmik z opisem po العربية to czy było by to OK ?



Nie rozumiem twojego problemu, po prostu wrzuciłem kawałek z opisu odcinka bo nie chciało mi się opowiadać go, bardzo mi przykro ale na polskiej Wikipedii nie znalazłem tegoż opisu.

woj4ek

2011-04-13, 18:47
bardzo mi przykro, że nie chciało się ruszyć dupy, wykazać odrobiny kreatywności i napisać coś samemu.

.3lite

2011-04-13, 19:02
Co ci k***a mam napisać? Esej? pie**olnij się w łeb debilu bo chyba ci się w dupie poprzewracało już, jak założysz własny temat to i możesz się rozpisać na 50 stron opisu filmiku, mnie to gówno obchodzi.

Matuus

2011-04-13, 19:16
Przykro mi, ale jeżeli masz 20 lat i nie znasz angielskiego to jesteś albo skończonym debilem, albo skończonym nieukiem. Narzekanie na to, że ktoś coś napisał po angielsku jest równoznaczne z przyznaniem się do wyżej wymienionych rzeczy. Szczególnie, że tekst ani trochę nie przypomina Shakespeare'a.

Bin Laden

2011-04-13, 19:26
Matuus napisał/a:

Przykro mi, ale jeżeli masz 20 lat i nie znasz angielskiego to jesteś albo skończonym debilem, albo skończonym nieukiem. Narzekanie na to, że ktoś coś napisał po angielsku jest równoznaczne z przyznaniem się do wyżej wymienionych rzeczy. Szczególnie, że tekst ani trochę nie przypomina Shakespeare'a.


Tak to prawda nie znam tak dobrze angielskiego I ch*j CI DO TEGO.
Co do mojej szkoły to skończyłem zawodówkę, w tym roku idę zaocznie do liceum I ch*j CI DO TEGO.
Mam dobrą pracę I ch*j CI DO TEGO.
Więc sp***alaj uczony człowieku.

ko...........rz

2011-04-13, 19:28
Bajeczka zajebista, a jako że nie dotarłem jeszcze do tego odcinka, nie chcę oglądać urywka i psuć sobie rozrywki, więc stawiam piwo bo napewno warto.

Zepsuty Padalec

2011-04-13, 20:15
1 odcinek 6 sezonu, kontynuacja 4 filmu, więc polecam zabrać się za ten odcinek po obejrzeniu filmów.

think666

2011-04-13, 20:56
.3lite napisał/a:

o ci k***a mam napisać? Esej? pie**olnij się w łeb debilu bo chyba ci się w dupie poprzewracało już, jak założysz własny temat to i możesz się rozpisać na 50 stron opisu filmiku, mnie to gówno obchodzi.


Jakbyś umiał to byś pewnie przetłumaczył.

Zepsuty Padalec

2011-04-13, 21:36
Eh... w skrócie Bender zmuszony jest do wiecznego imprezowania (profesor umieścił w nim urządzenie 'końca świata'), jeśli chociaż na moment przestanie odpie**alać- wybuchnie.

woj4ek

2011-04-13, 21:40
nie chodzi o angielski. chodzi o to, że łaskawco nie chce się napisać czegoś samemu od siebie, kolego (o ironio, także 20 letni). jeśli napisałbyś coś na temat filmu który wrzucasz mózg by Ci się raczej nie ugotował. poza tym warto jednak spojrzeć, że jest to polska strona, a w Polsce używa się przede wszystkim - i tutaj być może zaskoczenie - języka polskiego. dziwne? tak, wiem, że dziwne, jednak ktoś głupi kiedyś tak sobie wymyślił widocznie.

co do Ciebie, krótka diagnoza - Twój profil podaje, że masz dzisiaj urodziny. pewnie prezentów nie dostałeś, rodzice zapomnieli, wódki brak. więc jako prezent sam od siebie zawsze możesz spróbować się dowartościować jadąc po innych ludziach. najlepiej przez Internet, bo tak normalnie to nie bardzo, bo wstydzioszek i nawet dostać można.

końcowa refleksja dla Ciebie - czy sadyzm i bycie (lub udawanie) ograniczonym to to samo?

najlepszego.

musiek

2011-04-13, 22:27
po ch*j odpie**alac maniany z powodu opisu, skoro tematem posta jest filmik? :/ ja nie przeczytalem opisu i filmik wydal mi sie zabawniejszy.

na sile bijecie piane. konia lepiej sobie zbijcie na ostudzenie nerwow.