18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PA...........SM

2016-11-25, 23:41
Te ch*je wiedzą jak trzepać forsę na debilach :)

nelbox

2016-11-26, 00:18
@up przecież to są biedacy (nie tylko umysłowi).

Włodziu

2016-11-26, 01:42
Całe te MLMy to taka manipulacja że ja pie**ole.

utrOne

2016-11-26, 08:02
Chociaż smiechłem nawet - nie dam piwka za "subskrybuj kanał" na końcu...

goofastfood

2016-11-26, 09:06
Owszem konferencje motywacyjne, ale razem z tym musi iść w parze szkolenie z czegoś. W Polsce niestety tego nie ma.

HalfGod

2016-11-26, 09:09
Ja wam powiem jak odnieść sukces i to za darmo. Musisz być h*jem dla innych ludzi, a twoim bogiem musi być $. pie**ol uczucia innych, nie dbaj o nikogo tylko o siebie, idź po trupach na szczyt, chcą cię wyj***ć drzwiami wejdź oknem lub kominem, załóż fundację pomocy h*j wiem komu h*j wie gdzie, zaciągnij w h*j kredytów i kup bilet do kraju, który nie ma ekstradycji z Polską i żyj jak król do końca swoich dni.

Na poważnie, musisz głęboko się zastanowić co chcesz robić w życiu. Co daje Ci szczęście konkretna czynność i umiejętność, którą posiadasz i chcesz rozwijać. Zacznij zapisywać to na kartce i nie ważne, od której strony zaczniesz - kij musi mieć dwa końce i szukaj tego końca i początku (przykład człowiek zaczyna się od włosów na głowie i kończy się na stopach. Bez nóg jest kadłubkiem, nie człowiekiem, z jednym chromosomem więcej jest dałnem nie człowiekiem itp. Brakuje elementu lub jest ich za dużo - nie osiągniesz sukcesu). Jak znajdziesz to zacznij to robić i właściwie to tyle.

Corey_09

2016-11-26, 09:52
@up Twoje pie**olenie, nie różni się od ich pie**olenia.

da...........za

2016-11-26, 10:22
Zlewka na to.

koziol666

2016-11-26, 10:36
Hejt Stop,!!!!!!!!!! Kołcz Majk naprawdę pomaga w osiągnięciu sukcesu , jestem jego fanem !

kaluza_21

2016-11-26, 10:54
@ Corey_09 sam pie**olisz
@HalfGod dobrze prawi pożyjesz parę latek może zrozumiesz, chociaż patrząc po ludziach to coraz mniej ludzi podchodzi do życia z pasją, realizuje swoje cele itp. Banda zmanipulowanych małpoludów jarająca się smoleńskiem, zasranymi aborcjami albo kto kogo okradł i kto pie**oli coś tam (90% żyje sprawami których i tak nigdy nie zmienią zamiast rozwinąć siebie i olać ten bezsensowny chłam)

Mors_Nigra

2016-11-26, 11:26
@Corey_09 różni się i to bardzo. Zamiast pie**olić kocopały które sprawią, że poczujesz się lepiej i sypniesz forsą kołczowi, to Ci kolega jasno i prosto wytłumaczył, jak wygląda droga do sukcesu w tym co chce się w życiu robić. Właściwie to nic dodać nic ująć... czego ty właściwie k***a od niego chcesz?! Chyba, że przeczytałeś tylko pierwszy akapit, to wtedy giń!

wcd

2016-11-26, 12:11
HalfGod napisał/a:

Ja wam powiem jak odnieść sukces i to za darmo. Musisz być h*jem dla innych ludzi, a twoim bogiem musi być $. pie**ol uczucia innych, nie dbaj o nikogo tylko o siebie, idź po trupach na szczyt, chcą cię wyj***ć drzwiami wejdź oknem lub kominem, załóż fundację pomocy h*j wiem komu h*j wie gdzie, zaciągnij w h*j kredytów i kup bilet do kraju, który nie ma ekstradycji z Polską i żyj jak król do końca swoich dni.

Na poważnie, musisz głęboko się zastanowić co chcesz robić w życiu. Co daje Ci szczęście konkretna czynność i umiejętność, którą posiadasz i chcesz rozwijać. Zacznij zapisywać to na kartce i nie ważne, od której strony zaczniesz - kij musi mieć dwa końce i szukaj tego końca i początku (przykład człowiek zaczyna się od włosów na głowie i kończy się na stopach. Bez nóg jest kadłubkiem, nie człowiekiem, z jednym chromosomem więcej jest dałnem nie człowiekiem itp. Brakuje elementu lub jest ich za dużo - nie osiągniesz sukcesu). Jak znajdziesz to zacznij to robić i właściwie to tyle.


Można streścić całe te wypociny do jednego zdania: "Zastanów się co chcesz robić i zacznij to robić."
Dużo gadasz i niewiele z tego wynika - nadajesz się na kołcza :ok:

waloos

2016-11-26, 13:34
Drogi autorze tematu, co to jest "follow up"?

Przecież my mamy swój własny język. Na dodatek całkiem bogaty, więc nie wiem dlaczego jest moda na wrzucanie takich wstawek. Ta korpo gadka jest tak wk***iająca, że głowa boli. A już profesjonalistami w tych fachu są Crossfitowcy. Tam żadne z ćwiczeń nie ma polskiej nazwy, tak jakbyśmy k***a w Polsce nie mieli sportowych tradycji.

Szanujmy język i pielęgnujmy go - już jest problem z dziećmi w wieku 10-15 lat które w szkole mają problem ze złożonym wypowiadaniem się.