18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będąc niepełnosprawnym otrzymasz talon na kurwę.

kawałchuja88 • 2014-05-06, 10:44
W akcji poseł twojego ruchu Armand Ryfiński.
Opowiada o niezbędnej edukacji seksualnej i o talonach na k***y w przypadku jeśli chcesz por*chać a jesteś niedoj***ny czy niepełnosprawny.

Eravier

2014-05-06, 15:44
Fajnie, że koleś jest j***nym lewakiem i się ośmiesza, ale te śmichy chichy są wk***iająca i pokazują tylko poziom 'dyskutujących'.

olkuski

2014-05-06, 15:47
Nie no, k***a, KABARET!

sorra18

2014-05-06, 15:50
Talon na k***e i balon - Ruch Palikota lista nr.69

korinogaro

2014-05-06, 16:00
Skoro talon na dz**kę ma być dla niepełnosprawnych JezusChrystus to ile znasz przypadków gwałtów dokonanych przez niepełnosprawnych? Poza tym co to za herezja, że jak się zbierze podatki i potem da ich część w formie talonu/zasiłku to to polepszy sytuację gospodarczą? Sytuację polepszy zmniejszenie poboru podatków. Bo trzeba z tych podatków zapłacić temu co je wylicza, temu co zbiera, temu co przekazuje między resortami, temu co wypłaca, bankom itd.

Varyz

2014-05-06, 16:04
Pan Poseł ma wybitne problemy z precyzyjnym odpowiadaniem na pytania. Zapytany dlaczego oni chcą decydować o czyichś pieniądzach - facet próbuje zmienić temat na obłudę kościoła... Potem nie wiedząc co powiedzieć chciał zaatakować pytającego jaki to on niewyedukowany seksualnie... Ocenił to za sprawą jednego pytania? Ręce opadają widząc taką żenadę. Dziękuję.

JesusChytrus

2014-05-06, 18:44
@korinogaro
Żeby hajs był racjonalnie wydany ktoś musi to wszystko ogarnąć? Chcesz powiedzieć że w ankapie nie będzie takich analiz? Kosztorysy, planowanie budżetu uzyskanego z dobrowolnych składek itp.? Nieco infantylne założenie...

Duentar

2014-05-06, 19:42
@JezusChytrus, polecam ci książkę pt. "Polactwo" Ziemkiewicza. Z twoich postów wiem, że nienawidzisz Polaków, więc książka przynajmniej o pewnej ich części powinna przypaść ci do gustu.

znalazłem ci audiobooka:


z moich obserwacji jesteś idealnym przykładem "polactwa", więc na pewno cię ona zainteresuje ;)

JesusChytrus

2014-05-06, 20:05
Szkoda że nie odniosłeś się do mojego argumentu. Może świnka w formie korwinizmu wkrótce przeminie...

el...........wy

2014-05-06, 23:46
JesusChytrus napisał/a:

@korinogaro
Żeby hajs był racjonalnie wydany ktoś musi to wszystko ogarnąć? Chcesz powiedzieć że w ankapie nie będzie takich analiz? Kosztorysy, planowanie budżetu uzyskanego z dobrowolnych składek itp.? Nieco infantylne założenie...



Jakie k***a analizy w jakim ankapie ? :D

Przypomnę tylko, że jeszcze wczoraj nie wiedziałeś co to jest an-kap. k***a jesus ile ty się musisz teraz uczyć z wiki żeby za tym wszystkim nadążyć :D