18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beczka piwa dla tego pana

~Angel • 2017-07-28, 13:05
Strażak z Miami uratował psa który od kilkudziesięciu minut próbował wydostać się z wody.


raistpol

2017-07-29, 05:14
@t-bagowa
ocipiałaś?
k***a mnie też filmik @angela nie ucieszył, ale jak byk k***a postawił ci +18, w dodatku podrazniony komentarzami wyzej...czego sie k***a spodziewałaś? 25 centymetrowego ch*ja, bogatego i przystojnego?
wez ssss...cycki se usmaz

TB303

2017-07-29, 12:55
T-Bagowa napisał/a:

dalczego nie moge komentowac tego tematu

Teraz mogę.. więc Angel po co takie coś wstawiasz? ani to śmieszne ani fajne ani ciekawe tylko pokazuje to,że człowiek upadla się ... mógłby się uczyć od zwierząt.. takie męczarnie. Staję Ci jak to oglądasz czy stajesz się mniej rudy ? wytłumacz mi.


To teraz mogę powiedzieć, że mam dla ciebie ciekawą alternatywę, jeśli chodzi o portal.
spoiler

I mam nadzieję, że takie filmy będą się pojawiać jak najczęściej :amused:

kwasny10

2017-07-29, 14:05
On nie dal sie odholowac tylko po prostu byl juz tak wykonczony ze nie mial sil przebierac lapami i widac to w pierwszych sekundach filmu. Pewnie gdyby nie ten strazak piesio by za chwile poszedl na dno jak titanic. Piwo jak najbardziej sie nalezy

szaman1991

2017-07-29, 16:49
T-bagowa chciałbym zobaczyć jakim trolo-pasztetem jesteś, bo to więcej niż pewne. Chociaż jestem 100 % sadolem, nie rusza mnie praktycznie nic, od zupy warzywnej w piździe do rozpie**olonych zwłok, bo to przewaznie konsekwencja głupoty i innych czynników z których wręcz mam ubaw, to nic tak mnie nie cieszy jak widok ratowanego bezbronnego zwierzaka ( poza murzynami) bo to mi przywraca wiare w ludzi. A Ciebie choć nie znam, za grosz nie szanuje.

Noct

2017-07-30, 02:39
Co za głupi zwierzak, przecież miał drabinkę :gmoch:

TeaBag

2017-07-30, 12:24
wam się cos chyba pomyliło.. to był komentarz do filmiku gdzie ktoś psa gotuje w wodzie

szaman1991 napisał/a:

T-bagowa chciałbym zobaczyć jakim trolo-pasztetem jesteś, bo to więcej niż pewne. Chociaż jestem 100 % sadolem, nie rusza mnie praktycznie nic, od zupy warzywnej w piździe do rozpie**olonych zwłok, bo to przewaznie konsekwencja głupoty i innych czynników z których wręcz mam ubaw, to nic tak mnie nie cieszy jak widok ratowanego bezbronnego zwierzaka ( poza murzynami) bo to mi przywraca wiare w ludzi. A Ciebie choć nie znam, za grosz nie szanuje.



naucz się czytać