18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

beatyfikacyjny trolling

teken • 2011-05-01, 23:16


Cytat:

W trakcie uroczystości beatyfikacyjnych przed Katedrą dwóch mężczyzn rozłożyło transparent z podobizną Jana Pawła II i napisem "to nie jest mój ojciec". Mężczyźni - podający się za artystów - zostali spisani przez policjantów. W manifestacji próbowali przeszkodzić im wierni, którzy zasłaniali transparent parasolkami. Interweniowali także księża.



Cytat:

Pół godziny po rozpoczęciu mszy niedaleko wiernych, dwóch mężczyzn rozłożyło umocowany na kijach transparent z podobizną papieża Polaka i napisem "to nie jest mój ojciec". Po kilku minutach podeszli do nich zabezpieczający uroczystości policjanci i strażnicy miejscy. Mężczyźni zostali spisani, ale manifestacji im nie uniemożliwiono. Mniej więcej w tym samym czasie do manifestujących podeszli także księża, którzy próbowali namówić ich do uszanowania obchodów. Nic to jednak nie dało, gdyż - jak tłumaczyli mężczyźni - mieli konstytucyjne prawo, by tam być. - Jesteśmy artystami, a to jest akcja artystyczna. Akcja, która ma pokazać, że nie wszyscy myślą tak samo. Moim ojcem nie jest papież - tłumaczył jeden z nich.



Cytat:

W pewnym momencie do mężczyzn podszedł ksiądz wraz z nastolatkiem ubranym w dresy. Chłopak dwukrotnie odepchnął jednego z manifestujących. - Wypad stąd, bo zaraz wylądujesz na ziemi - groził mu. Ani stojący obok ksiądz, ani oddaleni o kilkanaście metrów dalej policjanci, ani nawet obecny przy całym zdarzeniu minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski nie zareagowali.



To się nazywa wolność słowa i tolerancja odmiennego zdania :ok:



Normalnie trolling na skalę światową, każdy początkujący troll powinien uczyć się od nich :D

Źródło: http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,9524619,Skandal_na_beatyfikacji___To_nie_jest_moj_ojciec_.html

Talka90

2011-05-02, 13:43
@up
nic nie jest ok, właśnie o to chodzi, że ludzie dystansu nie mają. Stąd się także bierze brak honoru i zanik poczucia własnej wartości, wielu mówi o polakach czarnogród, bo kk dalej mocny nie to co na zachodzie. Ale inne kraje też mają własne problemy(np tonąca w grubasach ameryka) i , nie chodzi o instytucje jak kk, tylko właśnie o ludzi.

Co do sprawy artystów; to jak najbardziej wolność słowa, ale jak powiedział ktoś wyżej, liczysz na prowokacje, to się nie dziw jak kogoś sprowokujesz.

Na koniec jeszcze jedno, ktoś tam pisał o najmniejszym odsetku pedofilii w zawodzie ksiedza(w porównaniu z innymi zawodami), ja znów widziałam zupełnie przeciwne sondaże, widać co ktoś ma do powiedzenia to inne sondaże się znajdują. pis i nie napinajcie się tak w internecie (przed laskami z redtuba nie trzeba się popisywać ;) )

kamil66

2011-05-02, 13:45
Wk***iające jest to, że jeżeli ktoś coś robi to inni, których to nie dotyczy się wpie**alają.
Nie słyszałem nigdzie, aby ktoś mówił że ci panowie są dziećmi papieża, więc o jaki ch*j się wpie**alają x2.
Nie podoba się - to po jaki ch*j się wpie**ala x3.
Niech idzie do domu i wpie**ala się żonie do garów. Bądź swojemu partnerowi. Wedle uznania.

Nie interesuje mnie jego zdanie tak jak jego oraz wielu tutaj zgromadzonych nie interesuje moje, jednak nie stoję za biurkiem każdego z użytkowników z transparentem mówiącym: "Na ch*j się wpie**alasz"

Bo na ch*j miałbym się wpie**alać.

seb44

2011-05-02, 13:46
@up Jak to wszystko jest na odwrot to jest OK! W takim kraju k***a zyjemy!

FunkyKoval

2011-05-02, 14:11
@Geralt

"A, co do błogosławieństwa. Wiecie, że w wieku XX było 8 papieży? W tym 1 nie został błogosławiony, 1 został świętym (Pius X), a 6 zostało błogosławionymi (włącznie z JP2). Więc póki co jest to normalna tendencja i nie ma czym się podniecać."


Co Ty pie**olisz. Owszem, było 8 papieży w XX wieku. Jeden został świętym, ale tylko dwóch, włącznie z JP II zostało błogosławionych. Skąd wziąłeś tych sześciu?

re_st_ho_me

2011-05-02, 14:21
Ja pie**ole.. kościół mnie wk***ia, próbowałem się wypisać już 2 razy za każdym razem odmowa!!! Ich nie obchodzi czy wierzysz czy nie, ale fajnie wygląda że "statystycznie" 96% polaków jest wierzących!!!!! A ilu z was ochrzciło się z własnej woli??? ja swoich dzieci nie ochrzczę same zdecydują czy tego chcą czy nie.....

Rynsztof

2011-05-02, 14:36
@Dynner

Ateizmu się nie wyznaje.

Wikmndfm

2011-05-02, 14:53
kamil66 napisał/a:

Wk***iające jest to, że jeżeli ktoś coś robi to inni, których to nie dotyczy się wpie**alają.
Nie słyszałem nigdzie, aby ktoś mówił że ci panowie są dziećmi papieża, więc o jaki ch*j się wpie**alają x2.
Nie podoba się - to po jaki ch*j się wpie**ala x3.
Niech idzie do domu i wpie**ala się żonie do garów. Bądź swojemu partnerowi. Wedle uznania.

Nie interesuje mnie jego zdanie tak jak jego oraz wielu tutaj zgromadzonych nie interesuje moje, jednak nie stoję za biurkiem każdego z użytkowników z transparentem mówiącym: "Na ch*j się wpie**alasz"

Bo na ch*j miałbym się wpie**alać.



Tu raczej chodzi o to, że nawet jeżeli ktoś ma wyj***ne na te uroczystości, to i tak jest przez większość zmuszany do uczestniczenia w tym show. Włączam wczoraj komputer, wchodzę na wp i monit o papieżu. Włączam tv, program pośpiewajmy dla papieża, matka ogląda jakieś ch*j wie co na jedynce, znów ulubione pieśni papieża. Jak się tutaj nie wpie**alać?

kaju666

2011-05-02, 15:54
janusz pawlak drÓgi patrzy na was z piekła i płaczę.

el polaco

2011-05-02, 17:24
Mewin napisał/a:



Tu raczej chodzi o to, że nawet jeżeli ktoś ma wyj***ne na te uroczystości, to i tak jest przez większość zmuszany do uczestniczenia w tym show. Włączam wczoraj komputer, wchodzę na wp i monit o papieżu. Włączam tv, program pośpiewajmy dla papieża, matka ogląda jakieś ch*j wie co na jedynce, znów ulubione pieśni papieża. Jak się tutaj nie wpie**alać?



O ja pie**olę. Trudno, żeby WP, która bądź co bądź jest stroną również informacyjną nie dawała newsów o papieżu. To chyba normalne, żeby na programie państwowym TVP 1 leciała transmisja beatyfikacji. Gościu co ty k***a masz w w domu dwa kanały? ch*j nie wierzę, żebyś dzień w dzień ogladał TVP 1?

Geralt napisał/a:

(kościół powinien się dostosować do realiów, a nie świat do kościoła)



Jak widać w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze ludzie tak Jan Paweł II, którzy mają kręgosłup moralny i nie zmieniają zdania jak chorągiewka pod wpływem obecnych trendów czy przekonań. Spoko dla Ciebie może nie jest autorytetem, pewnie jest nim Bieber, Peja lub Donald. Ja nie znałem osobiście "Naszego" papieża, ale widziałem co robi, widziałem jak się zachowuje, widziałem jak wybacza człowiekowi, który chciał go zabić, widziałem jego wielką wiarę w Boga ale również w człowieka, widziałem człowieka dla którego śmierć nie jest końcem, a początkiem. O jego wielkości niech świadczy to, że docenili go nie tylko katolicy, ale również żydzi, muzułmanie czy prawosławni. Po tym co napisałeś śmiem twierdzić, że Go nie znałeś i nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby Go poznać.

.3lite

2011-05-02, 17:40
Czy ciebie denerwuje jak ktoś nie wyznaje JP2 za super człowieka? Który dokonał "wielu niesamowitych" rzeczy?
Powiem ci jedno w każdym bądź razie - odwal się, bo to nie twoja sprawa, poza tym skoro religia ci nakazuje szanować innych to dlaczego tego nie robisz?


Zastanawiał się ktoś jak bylibyśmy zaawansowany technologicznie jako cywilizacja gdyby nie zacofanie poprzez religie? Tylko pomyśleć co byłoby gdyby zamiast epok w których dominowała religia nad techniką ludzie zaczęliby się rozwijać? Przecież to jest nie do pomyślenia jak tak naprawdę religia nas cofa w rozwoju.

el polaco

2011-05-02, 17:50
.3lite napisał/a:

Czy ciebie denerwuje jak ktoś nie wyznaje JP2 za super człowieka? Który dokonał "wielu niesamowitych" rzeczy?
Powiem ci jedno w każdym bądź razie - odwal się, bo to nie twoja sprawa, poza tym skoro religia ci nakazuje szanować innych to dlaczego tego nie robisz?


Zastanawiał się ktoś jak bylibyśmy zaawansowany technologicznie jako cywilizacja gdyby nie zacofanie poprzez religie? Tylko pomyśleć co byłoby gdyby zamiast epok w których dominowała religia nad techniką ludzie zaczęliby się rozwijać? Przecież to jest nie do pomyślenia jak tak naprawdę religia nas cofa w rozwoju.



Religia katolicka, na każdego katolika nakłada obowiązek szerzenia wiary chrześcijańskiej (także nie zabieraj głosu jak nie znasz stanu faktycznego). Po za tym czy ja kogoś nie szanuję?
A zastanawiałeś się kiedyś co by było gdyby nie katolicyzm. Pewnie byś popie**alał do meczetu. Idąc twoim tokiem myślenia popierajmy wszyscy wojnę, a najlepiej zróbmy sobie III wojnę światową ( bo właśnie podczas wojen występował największy postęp technologiczny , np. taki internet, gps, komputer to wszystko technologie wojskowe). Powiedziałeś swoje zdanie jesteś dumny z siebie?

.3lite

2011-05-02, 17:58
el polaco napisał/a:

Powiedziałeś swoje zdanie jesteś dumny z siebie?



A jeszcze nie wiesz jak bardzo :)

Mam chociaż nadzieję, że jesteś chociaż w połowie dumny ze swojego postu jak ja.

el polaco

2011-05-02, 18:03
.3lite napisał/a:



A jeszcze nie wiesz jak bardzo :)

Mam chociaż nadzieję, że jesteś chociaż w połowie dumny ze swojego postu jak ja.



To gratuluje, jeszcze dobranocka i możesz iść spać.

.3lite

2011-05-02, 18:07
el polaco napisał/a:



To gratuluje, jeszcze dobranocka i możesz iść spać.



Już nie cwaniakuj tak, jesteś po prostu następnym żałosnym idiotą wmawiający swoją religie każdemu i przy tym tłumacząc jaka to ona jest dobra - daj sobie spokój już, na mnie te idiotyzmy nie działają.