18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beatyfikacja

LadyBergamoth • 2011-05-01, 14:39
Ron Jeremy – zwyczajny człowiek, który stał się legendą, wbrew przeciwnościom losu i aparycji. Przyszedł na świat w średniozamożnej typowej żydowskiej rodzinie. Zaczynał życie zawodowe jako adept pedagogiki specjalnej, opiekując się chorymi dziećmi, na szczęście los zawiódł go na inne ścieżki – wybrał drogę pełną poświęcenia dla całej ludzkości, i misję ową wypełnił w 100 procentach.

Jego zasług dla świata nie sposób przecenić. Niestrudzenie niósł otuchę i nadzieję wszystkim potrzebującym – brzydkim, samotnym, pokrzywdzonym przez los i niekochanym przez nikogo. Niezaprzeczalnie każdego obcującego z jego dziełami porywało uniesienie, a jego współpracownicy do dziś ze łzami w oczach podkreślają jego wrażliwość, delikatność i szacunek dla najpodlejszej istoty żyjącej w najciemniejszej dziurze. Jego 25 cm nie pogardziło nikim i niczym.

Niósł swe przesłanie miłości przez pokolenia. Czego się nie tknął, zamieniał w czystą poezję.
Nieustannie zdobywał ludzkie serca, zwłaszcza szukającej swej drogi młodzieży.

Miliony ludzi dziennie odczuwają z nim tę niezwykłą więź i są mu dozgonnie wdzięczni za płomienne zaangażowanie. Ludzki szacunek i wdzięczność, płynące z całego świata, przyniosły mu liczne nagrody i zaszczyty, rzesze zabiegały o choć krótką audiencję,

Dlaczego powinien zostać beatyfikowany? A dlaczego nie? Czynił cuda – w swej nieskończonej dobroci utwardzał nieutwardzalnych i nawadniał najsuchsze pustynie świata, porywał rzesze niedowiarków do modlitwy obiema rękami. Połączył miliony istnień w gorącym uścisku. Należy mu się miejsce w historii zapisane złotymi zgłoskami.


krzak

2011-05-01, 21:43
BDrummer napisał/a:

jesteś upośledzony[...] Debil



Oski_m napisał/a:

Już mnie przestraszyłeś [...]



:wtf:
Przecież LadyBergamoth to kobieta, do ch*ja pana.

~Faper Noster

2011-05-01, 22:39
krzak napisał/a:

:wtf:
Przecież LadyBergamoth to kobieta, do ch*ja pana

I to kobieta Sadistica- może kolegów po prostu ku*as zmylił?

Momonti

2011-05-02, 00:56
@ Nostry
A czy Jezusa ktoś beatyfikował?
Poza tym kiedyś to były inne czasy... :D

Åmmol

2011-05-02, 11:37
Cytat:

średniozamożnej typowej żydowskiej rodzinie.



Dobre, dobre :amused:

BDrummer

2011-07-15, 23:51
strasznie mnie zmartwiło wasze pie**olenie :)