18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BearShark !!!

Modliszka • 2009-10-22, 00:31
Z tajnego laboratorium <nazwa z przyczyn bezpieczeństwa oczywiście nie podana> uciekł genetycznie zmodyfikowany MisioRekin. Nikt nie wie gdzie się znajduje ostatnie głosy donoszą iż widziano owe zwierzę w okolicach Grandesholm w Norwegii. ;-)





Błagam tylko nie piszcie znów że to FAKE :mrgreen:

Saia

2009-10-22, 00:34
jakoś to zdjęcie dziwnie wygląda. Myślicie że ono na prawdę jest prawdziwe? o.0?

Arkhaanis

2009-10-22, 01:08
Jego mackowaty brat też nawiał

Ru...........in

2009-10-22, 06:38
jaki sens ma wciskanie takiego gowna? no i zaraz beda glosy sprzeciwu na mnie bo wciagnela to aktywna uczestniczka"shoutBox"...

Modliszka

2009-10-22, 07:54
Ruplestiltskin napisał/a:

jaki sens ma wciskanie takiego gowna? no i zaraz beda glosy sprzeciwu na mnie bo wciagnela to aktywna uczestniczka"shoutBox"...





Gdybyś nie zauważył to oprócz "aktywności w shoutBoxie" napisałam "kilka" postów i "parę" tematów też wrzuciłam, mało tego zarejestrowałam się później niż TY- Więc wybacz ale taki komentarz w Twoim wykonaniu jest co najmniej nie na miejscu .

Czy coś jeszcze ? 8-)

~tip.top

2009-10-22, 08:05
Wy tu gadacie o jakis podrabianych zwierzatkach... a zapomnieliscie ze prawdziwe niebezpieczenstwo caly czas czai sie gdzies za rogiem:
-i'm talking of course, about... "manbearpig"


Ru...........in

2009-10-22, 08:24
~Modliszka
i co? czujesz sie i jestes z tego powodu lepsza?co mnie obchodzi kiedy sie zarejestrowalas, co za brednie piszesz czy komu dajesz dupy...?

Modliszka

2009-10-22, 08:30
Ruplestiltskin napisał/a:

~Modliszka
i co? czujesz sie i jestes z tego powodu lepsza? co za brednie piszesz



Widzisz, gdybyś był bardziej rozgarnięty zrozumiałbyś, że skoro wrzuciłam ponad 30 tematów to jakieś tam pojęcie mam co się nadaje na forum. Ty natomiast nie zrobiłeś nic w temacie więc dla własnego dobra - nie kompromituj się bardziej. 8-)


Ruplestiltskin napisał/a:

czy komu komu dajesz dupy...?



:homer: :plzdie:

Ru...........in

2009-10-22, 08:37
~Modliszka

a co mam robic?jest jakis nakaz regulaminowy ze trzeba cos dodawac(nie zauwazylem),czy pisac jakies bednie skoro 85% spolcznosci nie rozumie slowa "sadistic" a 99% wogole tego nie czulo... Zagladam tu od niechcenia ostatnio, wole www.sadistic.com tam jest to co powinno byc.

Rh...........ox

2009-10-22, 08:42
Ruplestiltskin napisał/a:

~Modliszka

a co mam robic?jest jakis nakaz regulaminowy ze trzeba cos dodawac(nie zauwazylem),czy pisac jakies bednie skoro 85% spolcznosci nie rozumie slowa "sadistic" a 99% wogole tego nie czulo... Zagladam tu od niechcenia ostatnio, wole www.sadistic.com tam jest to co powinno byc.



No jasne, jest opcja "Gay".

Modliszka

2009-10-22, 08:45
Ruplestiltskin napisał/a:

~Modliszka

a co mam robic?



Najlepiej przestać pisać głupie komentarze

Ruplestiltskin napisał/a:

jest jakis nakaz regulaminowy ze trzeba cos dodawac(nie zauwazylem),czy pisac jakies bednie skoro 85% spolcznosci nie rozumie slowa "sadistic" a 99% wogole tego nie czulo... Zagladam tu od niechcenia ostatnio, wole www.sadistic.com tam jest to co powinno byc.



Temat "sadystycznych" wrzutek był juz poruszany ... Jeśli masz ochote na ostrzejsze wrzuty to zapraszamy do działu HARD
A jeśli Ci to nie odpowiada to idź przegladać strony które spełniają według Ciebie "sadystyczne kryterium.

Ru...........in

2009-10-22, 08:48
~Rhox
musialos sprawdzac bo ja nie zauwazylem... :)

Prowokowanie innych tez jest forma sadyzmu... Lubie co robie i jest mi z tym OK.

luki24

2009-10-22, 08:54
Ruplestiltskin napisał/a:

jest jakis nakaz regulaminowy ze trzeba cos dodawac

nie ma ale niektórzy chcą dać z siebie więcej niz głupie komentarze, skoro tego nie rozumiesz to przykro mi bardzo i staraj się nie obrażać innych, bo to dziecinne

Ra...........og

2009-10-22, 10:01
Ruplestiltskin napisał/a:

musialos sprawdzac bo ja nie zauwazylem...


Moja rada: umyj oczy