18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

razor23444

2012-05-01, 15:40
znowu to? nie dziwie sie zresztą, znakomita większość polskich graczy to lamusy które płaczą z byle powodu.
Tez bym niechciał ich na własnym servie.

kurian

2012-05-01, 15:41
Heh, miałem to samo :D

andamarius

2012-05-01, 15:42
okar19 napisał/a:



ja chce wiedzieć czemu a nie dlaczego



A "temu"!

Prawda jest taka że 90% Polaków grających w gry sieciowe zachowuje się jak bydło. Zero kultury, lżą po wszystkim i wszystkich. Jak się popatrzy co ludzie z polski wyrabiają w grach sieciowych to człowiekowi wstyd się przyznać, że jest ich rodakiem.

Lepiej od razu zbanować cały region niż mieć nadzieję że na 40 debili trafi się jeden Polak, który nie zachowuje się jak gimbus.

PS: Już sobie tak nie słodźcie. Ja tam wolę przegrać i dobrze się bawić niż wygrać i słuchać jakiegoś debila, który będzie albo lżył na swoją drużynę (czyt. przegrywa), albo lżył na drużynę przeciwnika (wygrywa, ew. wydaje mu się że jak ma dużo fragów to jest pro graczem).

Miki6830

2012-05-01, 15:48
Riv1 napisał/a:

nie przejmuj sie ja mam bana na wszystkich nazistowskich serwerach za "ziklon b, achtung juden, sieg heil" itp
Rozłączenie z grą: masz zakaz wstępu na ten serwer. Powód: Fick dich nazi


Weź mi ktoś to przetłumacz.

Endrju360

2012-05-01, 16:00
Miki6830 napisał/a:


Weź mi ktoś to przetłumacz.



Trzymaj.

"不用擔心我的所有服務器上禁止納粹“ziklon B,Achtung猶太人,SIEG萬歲”等
斷線的遊戲:你已經禁止從該服務器。原因:菲克dich納粹"

lintu

2012-05-01, 16:10
@andamarius
Taka jest niestety prawda, zgadzam się w pełni. Sam gram sporo w gry sieciowe (obecnie głównie Battlefield 3, ale również i inne) i nie gram na polskich serwerach. Dlaczego? Bo nie wiedzieć dlaczego, akurat na rodzimy serwerach chatbox jest zawsze zaspamowany, j***ni frajerzy zamiast grać to kozaczą albo obrażają się nawzajem i wyzywają. Na zagranicznych serwerach tego nie zaobserwowałem - za to w przypadku rodzimych nie trzeba nawet sprawdzać, bo już po paru chwilach wiesz, gdzie się znajdujesz. Wielu Polaków w sieci to bydło, które sarmackim zwyczajem rzuca mięsem na prawo i lewo i ciągle się kłóci.

CBŚ

2012-05-01, 16:12
G4G to jeden wielki syf. Dzieciarnia do lat 11. Prawda jest taka ze mimo ze szwabow nie lubie to ich serwery sa najlepsze pod wzgledem kultury i od strony technicznej

maciek24043

2012-05-01, 16:21
k***a przed chwilą straciłem 10000 punktów, bo mnie admin wyj***ł :(

sadyk

2012-05-01, 17:06
Też nie lubię grać z polakami :P Za dużo chamstwa, wulgaryzmów, nadgorliwości. Bardzo stresująco się przy nich gra. Jak już widzę jakiś polaków na serwerze to się odłączam. To dotyczy Left 4 Dead 1 i 2. Niestety taka prawda.

Anders Breivik

2012-05-01, 17:44
Po prostu w chuj debili i dzieci w tym kraju jest. Zero kultury o inteligencji z ich strony często też można tylko pomarzyć.

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-05-01, 17:48 ]
gwiazdeczka poprawiona na u
nie musisz dziękować, ale naucz się na przyszłość pisać całym wyrazem bez takich ozdobników.

Nabs

2012-05-01, 18:03
Nie do końca jest tak jak piszecie @andamarius oraz @lintu. Owszem, spora część polaków to pie**olone bydło. Przedwczoraj grałem od tak na polskim serwerze, jakiś typ ciągle spamowal na czacie.. Ale też nie przesadzajmy że niemcy są tacy zajebiście wychowani. Wchodzisz na metro pisze wyraźnie zakaz m320, smaw/rpg itp a i tak k***y j***ne stoją w miejscu i tym napie**alają. Podobnie zresztą z granatami, staną takie p*zdy i spamują. Co prawda nie wszyscy, ale jakaś ich część, zresztą po obu stronach..

Jak ktoś lubi grać w BF3 to odradzam metro 64 osoby. Zawsze k***a stoją przy schodach i spamują granatami. metro 48 to jest maks.

Templariusz Mariusz

2012-05-01, 22:02
Od polaków po sieci gorsi są tylko ruscy. Jeszcze bardziej bluzgają nawet leciutko sprowokowani, a czitów z nich 80% używa. "Bo jak można i nie banują to czemu nie?" k***a ich mać.

Miki6830

2012-05-01, 22:20
Endrju360 napisał/a:



Trzymaj.

"不用擔心我的所有服務器上禁止納粹“ziklon B,Achtung猶太人,SIEG萬歲”等
斷線的遊戲:你已經禁止從該服務器。原因:菲克dich納粹"


Jeszcze inaczej.

Promocja

2012-05-01, 23:51
Poza tym większość Polaków nie umie się dogadać w innym języku niż po Polsku, dlatego najczęściej spamują jakiś łamanym angielskim albo po Polsku. Tylko Ruscy są gorsi, bo napie**alają cyrylicą ile wlezie :D

Dinozzo

2012-05-03, 10:38
maciek24043 napisał/a:

k***a przed chwilą straciłem 10000 punktów, bo mnie admin wyj***ł :(



Punktów się nie traci, nawet jak dostaniesz bana. Wyjątkiem jest gdy ktoś wyłączy serwer.

Poza tym 10k pkt to nie jest dużo. Dobry Conquest i wyciągniesz 40k albo metro 1k ticketów i 70k pkt z medalami.

k***a muszę w końcu wyjść z domu.