18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Batonik

KMD • 2013-11-13, 23:27
Przychodzi Jaś do sklepu i mówi do sprzedawczyni:
-Przepraszam, czy może mi pani dać batona?
-Nie.
Po chwili znowu wraca.
-Da mi pani batona?
-Nie. sp***alaj.
Kilka minut później wraca i chce prosić o batona, więc ekspedientka go wyj***ła za drzwi.
Kilka minut później przyjeżdża pogotowie, sprzedawczyni podbiega do wyjścia, patrzy- jaś leży martwy. Pyta się więc sanitariusza, co się Jasiowi stało.

-Miał cukrzycę :hitler:


Nigdy nie umiałem opowiadać kawałów. Pozdrawiam każdego z około 17. Andrzejów.

tr...........da

2013-11-14, 07:15
@Up @Up
j***ć cukrzyków? Ani nikogo tym nie rozbawiles, ani nikomu nie zaimponowałes... W dzisiejszym swiecie brakuje ludziom empatii, w szczególnośći na takim portalu jak sadistic, gdzie wszyscy uwazaja ze odrzucając jakiekolwiek wartosci, będą conajmniej spoko

pinkYnieMozg

2013-11-14, 07:18
@up a jak napisze sram na policje to chodze w dresach? ;d

DudkovMajor

2013-11-14, 07:38
A to głupi ch*j, mógł powiedzieć.

Le_Kloszard

2013-11-14, 08:56
No jasne, jednemu da batona to nastepnego dnia przyjdzie 10 innych cukrzyków.

ktoslos

2013-11-14, 09:38
ch*jowe jak sejm.

B0ro

2013-11-14, 09:57
WujekAdolf: chyba od cukru ci sie w mozgu poj***lo juz ;)

Tak, jestem cukrzykiem, i do podniesienia poziomu cukru to w sklepie najlepsza jest cola a nie batonik zwlaszcza z czekolada ktora dziala wolno tak wiec jak napisal @up ch*jowe jak sejm a nawet z cala lawa baranow :D

pemb

2013-11-14, 10:26
@WujekAdolf
Ja mam cukrzycę, więc wielki ogórek w twoją zasraną dupę. :)

@up
Batonik się wolno wchłania ze względu na zawartość tłuszczu.

TheByQ

2013-11-14, 12:00
Co się tak spinacie jakbyście cukrzyce mieli?

Nerd

2013-11-14, 13:04
@pemb
Batonik się wolno wchłania nie tylko ze względu na tłuszcze, ale na zawarte w nich dwucukry, które muszą rozbić się na cukry proste.

Słodkie napoje gazowane się szybko wchłaniają, tak jak i miód, czysta glukoza, czy w ostateczności glukagon podawany domięśniowo.

Poza tym od hipoglikemii od razu się nie umiera. Mózg "wyłącza" mniej ważne procesy(tj. świadomość, wzrok, słuch, dotyk), aby jak najwięcej cukru przeznaczyć na działanie układu oddechowego, krążenia itp. W stanie śpiączki hipoglikemicznej(za dużo insuliny, za mało cukrów) z doświadczenia wiem,że człowiek jest w stanie wytrzymać parę godzin, jednakże rzeczą, o którą cukrzyk powinien się obawiać jest upadek spowodowany nagłą utratą świadomości(nie problem jebnąć się w łeb przy takim nagłym upadku i niekojarzeniu czegokolwiek).

feranos

2013-11-14, 13:08
To chyba najbardziej nieśmieszny dowcip jaki czytałem :D piwo :D Takie ścierwo, żeby wymyślić też trzeba mieć talent.

pemb

2013-11-14, 14:27
@Nerd
Masz rację, ale tłuszcz czy białko znacznie spowalnia wchłanianie. Cola jest dobra na niedocukrzenie min. ze względu na zawartość kofeiny, która przyspiesza działanie insuliny.

meier

2013-11-14, 14:42
raz w trasie mnie zlapało i wjechałem na stacje, juz ledwo widze na oczy i chce kupic kole ale nie mialem nic kasy to chcialem zaplacic kartą a tam takie zadupie ze nie mogl sie podlaczyc z netem terminal, dobrze ze typiara byla ogarnieta i dała mi szybko wode z cukrem, bo bym mial odcinke