18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Batmobil na aukcji - start od 1 mln dolarów

WszystkieNickiZajęte • 2014-02-24, 12:51
Jeśli chcesz się poczuć jak superbohater, wystarczy że wyłożysz milion dolarów – za tyle na aukcji wystawiono Batmobilu Tumbler z filmu Christophera Nolana.




Podstawowe elementy wozu - rama, podwozie i układ napędowy – robione są na zamówienie, specjalnie pod Tumblera Batmana. Tak samo zresztą jak nadwozie razem z małymi okienkami. Podzespołem seryjnym jest tu silnik V8 o pojemności 5,7 litra jest w stanie wykrzesać 310 koni mechanicznych. To stado ogierów przekłada napęd na tylną oś. Automat, benzyna, nie bity.

Tumbler z 2013 roku ma na tylnej osi cztery potężne 44-calowe koła do jazdy w trudnym terenie z głębokim na kilka centymetrów bieżnikiem. Z przodu ma opony do jazdy po torze. Wszystkie kapcie osadzone są na felgach kutych na zamówienie.






W środku skóra, stereo z napędem CD/DVD i stacją dokującą do iPoda. Dodatkowo na pokładzie jest Bluetooth i GPS, a na ekranie zobaczysz widok z pięciu zewnętrznych kamer – tu nie ma parkowania na pamięć, tego pojazdu nie porównasz z żadnym innym autem, które dotychczas ujeżdżałes. Poza tym na świecie jest tylko pięć sztuk tej profesjonalnej, dwuosobowej repliki, zatem i cena Batmobil Tumblera wydaje się niewygórowana.

Właściciel zapewnia, że Tumblerem możesz legalnie jeździć po ulicach, ale zwraca uwagę, że to pojazd Mrocznego Rycerza, więc najlepiej poruszać się nim, gdy Księżyc zajmie miejsce Słońca.

FryzjerZG

2014-02-25, 22:00
Szczerze, bardziej mi przypomina PRWB "OSA", niz zrywnego szybkiego potwora. Jakies to takie wojskowo-ociężałe.

ro...........k5

2014-02-25, 22:01
a ja chce k***a zdjęcia ze środka jak to wygląda z tymi kamerami. Zajebisty..

Catacombe

2014-02-25, 22:05
Kupie i przerobie na gaz.

Enzo_Gorlomi

2014-02-25, 22:06
znaleźli go na posiadłości Janukowicza?

WalkingStephen

2014-02-25, 22:06
Milion za samochód, który w trakcie ostatniego gumball'a psuł się co 200 kilometrów.

chetek

2014-02-25, 22:08
@woofet51
W Stanach nie takie rzeczy dopuszcza się do ruchu (w zależności od stanu, rzecz jasna). W Polsce nie ma żadnych szans na dopuszczenie.

---
A mi się nie podoba. Archetyp batmobilu to auto z filmów z pingwinem granym przez Nicholsona, czy Carreyem jako człowiekiem-zagadką. To tutaj to jakiś żółw na kółkach. k***a, jak ja nie lubię tego przerostu formy w dzisiejszych czasach. W środku to samo, ale wyjebiemy futurystyczną formę, bo mamy już przecież XXI wiek. ch*ja.

UFS-Gwyn

2014-02-25, 22:17
A działka ma?

Psilocke

2014-02-25, 22:18
A gdzie ja tym k***a pod Biedronką zaparkuje?

K3NNY

2014-02-25, 22:27
Z uzbrojeniem?
No to sadole zbiórka na Batmobil'a i jazda na rząd :terror:

DerSerpentes

2014-02-25, 22:29
Pewien facet z Władysławowa ma coś podobnego :D

YokaFoka

2014-02-25, 22:48
Można linka do aukcji ? zostało mi trochę drobnych z zakupów to kupie ..

LI...........ER

2014-02-25, 23:05
Jakie opony na tor do cholery,to są zwykłe opony,na tor to są slicki

JH...........DS

2014-02-26, 00:23
a zmienia się w motocykl? jak nie to ch*j, nie kupuje