18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Batman The Animated Series

Mnich • 2010-03-16, 15:20
Help!


Gumior

2010-03-16, 15:24
Dobra, demotywatory opanowały dzieci...ale widze ze i sadistica juz tez powoli ta choroba zaczyna brać...

blacha89

2010-03-16, 17:06
Dopiero zauważyłeś?

Mnich

2010-03-16, 17:34
dziwi mnie tylko jedno ze oboje jestescie mlodsi odemnie :)

no nic niestety trafilem na dzieciaki ktore nie potrafia docenic fajnej bajki z dawnych czasow kiedy to przemoc byla bezkrwawa a jednak fajna :)

blacha89

2010-03-16, 18:06
Bajka jak bajka fajna była, Batman(sam oglądałem kreskówkę) to w końcu postać kultowa, ale wg mnie to tutaj trochę się nie wpasowuje wg w klimat portalu(szczególnie np. do typu i jakości postów jakie tu można było znaleźć rok temu, no a to wybacz, ale jakoś mało przerażające, nie powiewa czarnym humorem, ani jakoś nie specjalnie absurdalne jest). No, a po za tym, aż strach się bać jak zaczną tu się jak grzyby po deszczu pojawiać fragmenty kreskówek lub całe odcinki..

Mnich

2010-03-16, 19:25
rozwalaja mnie takie teksty

blacha89 napisał/a:

jakie tu można było znaleźć rok temu



Ty tutaj nie masz konta nawet pol roku nie mowiac juz o wspomnianym przez Ciebie okresie wiec przestan pie**olic glupoty. Myslisz ze jestes fajny bo bronisz cnoty Sadistica? musze wyprowadzic Cie z bledu: nie jestes. Wiec przestan dalej o tym myslec, bo jak widac tym bardziej Ci to nie wychodzi. A filmik jest fajny i ch*j ze sczeznieje w poczekalni :)

Gumior

2010-03-16, 19:31
Chciałbym zauważyć że wiek nie ma tutaj wpływu na rozwój psychiczny , i "dzieckiem" można być w wieku 22 lat.

blacha89

2010-03-16, 20:20
To, że na sadisticu jestem zarejestrowany(a, tak w sumie to ty z IPN jesteś, że tak się inwigilacji zachciało?) od listopada to wcale nie jest równoznaczne z tym, że nie zaglądałem tu wcześniej, no a zresztą staż na forum nie daje ci też żadnej uprzywilejowanej pozycji w dyskusji. No, a wracając do tematu masz prawo do swojego zdania, ja mam prawo do swojego, jednak pisząc o swoich poglądach niekoniecznie musisz próbować mnie obrażać pisząc, że nie myślę. Świadczy to raczej o braku dojrzałości psychicznej z twojej strony, bo nie potrafisz uszanować czyiś poglądów oraz nie umiesz odeprzeć krytyki wysuwając jakichś kontrargument. Zresztą nie napisałem, że filmik jest głupi, tylko tyle, że nie pasuje WEDŁUG MNIE do koncepcji sadistica.

celu

2010-03-18, 19:47
Sadistic zmienił się diametralnie, dlatego zgadzam się z blachą, bo jak on, kampiłem na sadzie na długo przed tym jak się tutaj zarejestrowałem. Jednakże osobiście wolę filmową adaptację batmana, bądź sam komiks.

rosier

2010-08-13, 10:49
baja fajna... ale trochę nie pasuje do przeznaczenia tego portalu