18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

to...........10

2022-07-22, 13:11
panar3 napisał/a:

Do leja to trafił parch, nie osoba.



Twój stary? :D

Wiewór

2022-07-22, 13:24
htp napisał/a:

Fejk. W Polsce przed i podczas wojny nie było antysemityzmu. Tak mówili w TVP.



Jak widać po komentarzach nadawczo nie ma

ProVVe

2022-07-22, 16:20
htp napisał/a:

Fejk. W Polsce przed i podczas wojny nie było antysemityzmu. Tak mówili w TVP.



k***a co to znaczy "antysemityzm"... Jakoś nie ma określenia antyamerykanizm, antyniemczyzm, antyanglikanizm, antyfrancuzizm... Nawet k***a nie ma antycyganizmu. Więc niech sobie to "anty " w dupe wsadza poniewaz mordowali wszystkich tak samo, a "antysemityzm" to najzwyczajniej maszyna do zbierania kasy...

jawox

2022-07-22, 16:51
Ło panie! Kto to panu tak spier...olił?!

Ale pan się nie martw... to się zategesuje....

htp

2022-07-22, 17:08
ProVVe napisał/a:

k***a co to znaczy "antysemityzm"... Jakoś nie ma określenia antyamerykanizm, antyniemczyzm, antyanglikanizm, antyfrancuzizm... Nawet k***a nie ma antycyganizmu. Więc niech sobie to "anty " w dupe wsadza poniewaz mordowali wszystkich tak samo, a "antysemityzm" to najzwyczajniej maszyna do zbierania kasy...



https://pl.wikipedia.org/wiki/Antycyganizm

ProVVe

2022-07-22, 20:24
@up czyli Polaków nie mordowali? żydów polskiego pochodzenia tez nie? Kogo narodowościowo zabili najwiecej? Dlaczego nie ma terminu antypolonizm? Dokładnie podaje tobie przykłady mogę nawet liczbu, które sa w samym oświecimiu wywalone na ścianach... Termin wymyslony do zbijania pieniedzy majacy sie nijak do wartosci ludzkiego zycia... Kazde zycie jest cenne albo nie rob z siebie hipokryty i mow ze sa lepsi i gorsi. Jebac zydow (chociaz znam 2 i mega kolesie wporzadku sam jestem ciekaw co u nich) za to co odpieralaja na swiecie i za chorej nienawisci do Polski... Nie wiem po co wznawiaja stosunki z tymi brudasami i kozimi synami mojzasza jakos mi ich nie brakuje.

PS. pewnie bardziej wine ponosi rzad i wpajanie jakis chorych wizji niz jednostki i moze nie koniecznie super generalizuje, ale zaryzykuje dopoki nie zobacze zmiany w zachowaniu

PPS. rozwaliłeś mnie "antycyganiozmem" pewnie wymyslone przez jakies lewe brudne gowno cos jak ten ich program, ktory poniosl totalna kleske o cyganach, zeby ich wybielic

Bul_od_bytu

2022-07-22, 22:43
Dobrze, że koszerni nie wierzą w piekło więc pewnie ruszyli w podróż do wnętrza ziemi :D

rulas

2022-07-22, 23:28
Mało! Want moooar!

to...........10

2022-07-23, 17:44
ProVVe napisał/a:

@up czyli Polaków nie mordowali? żydów polskiego pochodzenia tez nie? Kogo narodowościowo zabili najwiecej?



Jeśli masz na myśli hitlerowców, to oni najwięcej zabili Żydów.