18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Basen

TT4 • 2017-06-09, 04:47
No to popływane. Finlandia.



Oglądając to zaczynam wierzyć w czyste nadprzyrodzone zło. :nietoperz:

zonk

2017-06-09, 18:39
pawbat86 napisał/a:

A już miałem nadzieję że ktoś nasrał do basenu :(



spinaczel

2017-06-09, 18:39
Po co ta ch*jowa muzyczka? żebym poczuł się smutno ?

damian15snk

2017-06-09, 18:54
Ta laska z dzieckiem za spokojne wyczekiwanie mini trupka browarek

dualisten

2017-06-09, 18:58
Witajcie
Powiem tak, pracowałem 2 lata w aquaparku w Polsce. Jesteście tacy sami jak ci ludzie tutaj, czyli ślepi. Swego czasu wyjmowalalem z wody po kilka dzieciaków dziennie którzy się podtapiali. Przez to że pracowałem jako ratownik mam teraz tak że gdzie nie jestem obserwuje wodę i nie swoje dzieci, tak już mam i generalnie w sekundę potrafię ocenić jak dzieciak się topi, reaguje Fast. Dlaczego uważam że jerstescie tacy sami jak ludzie na filmie? Ponieważ wiele wiele razy widziałem jak tuż obok ludzi dzieciak się topil, bardzo bardzo rzadko a wręcz prawie w ogóle nikt nie reaguje. Ludzie myślą że dzieciak się bawi albo.. Psychika im podpowiada że 'nie napewno obok mnie się nie topi' ludzie patrzą się na topiace dziecko i nie reagują. Jako ratownik nie zawsze skakalem do wody, czy podawałem wegorza, często było tak że gwiazdalem np do faceta na faceta pokazywałem mu palcem że obok niego na wyciągnięcie ręki topi się dziecko i pokazuje mu, ruchem ręki że do góry go, krzyczę, a on jak wmurowany, nie kuma co się dzieje. Ręce opadają. Mam na telefonie nagrany filmik z kamer jak właśnie w tym 'moim' aklqaparku dzieciak walczył o życie około 3 minut. Obok niego ludzie, faceci, matki z dziećmi, dosłownie obok niego przechodzili.. Po 3 minutach, dziecko dryfowalo kolejne 2 minuty. Nikt nie widział obok niego jeszcze w między czasie 3 albo 4 ratowników przeszło... Dzieciak dryfuje... Szok. W końcu go wyciągnęli, szpital. Dzieciak przeżył.

elfis

2017-06-09, 19:04
chyba mogę być dumny, bo uratowałem kiedyś mojego brata w podobnej sytuacji,
pie**olę piwa, bo
mam nie tylko brata
ale i PRZYJACIELA ,
przedze wszystkim

koniec wyznań i koniec picia na dziś

blaszcz

2017-06-09, 19:08
dualisten napisał/a:

Ręce opadają. Mam na telefonie nagrany filmik z kamer jak właśnie w tym 'moim' aklqaparku dzieciak walczył o życie około 3 minut. Obok niego ludzie, faceci, matki z dziećmi, dosłownie obok niego przechodzili.. Po 3 minutach, dziecko dryfowalo kolejne 2 minuty. Nikt nie widział obok niego jeszcze w między czasie 3 albo 4 ratowników przeszło... Dzieciak dryfuje... Szok. W końcu go wyciągnęli, szpital. Dzieciak przeżył.


Jak masz filmik to wrzucaj!

dualisten

2017-06-09, 20:33
Cytat:

Jak masz filmik to wrzucaj!

Nie chce mi się zamazywac ryjow ratowników bo dokładnie widać ich, wolę nie mieć problemów w razie czego, bo to same zjeby były

huncfot130

2017-06-09, 20:55
ludzie są poj***ni... a baba z gówniakiem na rękach najbardziej. ... dokładnie widać, że ona widzi dryfujacego chłopaka. ..i ch*j sie gapi nic nie robi. ... ludzie są poj***ni.
PILNUJCIE SWOICH GÓWNIAKÓW :!:

Loaloa

2017-06-09, 21:32
To jest zajebiste, ale szkoda że przeżył.

Hej sadolowi tatusiowie! Wakacje za pasem, więc jak się wasze bachory potopią to zróbcie im foty i wrzućcie tu ku uciesze sadolowej braci.

Piridais

2017-06-09, 22:16
Loaloa napisał/a:

To jest zajebiste, ale szkoda że przeżył.

Hej sadolowi tatusiowie! Wakacje za pasem, więc jak się wasze bachory potopią to zróbcie im foty i wrzućcie tu ku uciesze sadolowej braci.



Chętnie bym zobaczył jak ty się topisz, dla takiego widoku nawet dychę bym odsiedział

Pigwaranek

2017-06-09, 22:59
@dualisten A skad do k***y nedzy facet, ktory relaksuje sie w wodzie ma wiedziec, o co chodzi ratownikowi ktory wykonuje do niego jakies gesty rekami?? Moze mysli ze cos zrobil nie tak i chcesz go upomniec? Ja pie**ole jak mnie drazna tacy ludzie, Wam sie k***a wydaje ze inni czytaja w Waszych myslach, ze wszyscy patrza na swiat tak jak Wy.

dualisten

2017-06-10, 00:57
Powiem Ci.. Powodzenia jak z dziećmi pojedziesz/jeździsz nad jezioro/morze, ty się Relaxuj a dzieci niech się bawią. Co roku tylko słuchamy w radio statystyki ile to topielcow. Tak wiem, chodzi ci o przykład ze idziesz się odprężyć a nie twoje dziecko się topi a ty nkr widzisz, ale chodzi oooo nie wiem.. Wyobraźnię? Spostrzegawczość? Eh dobra nie ma co ciągnąć tematu. Może dzięki temu filmikowi tutaj, ludzie co go zobaczyli będą bardziej czujni albo porpostu będą deko mądrzejsi że takie coś może się zdarzyć tuż przy nich. Pozdro 600

Nazgrel

2017-06-10, 02:06
@up - ty jebnięty jakis? Każdy normalny człowiek jak jedzie nad jezioro to pilnuje swoich dzieci i nie puszcza ich samych do wody, jak nie pilnuje to się topią i tyle. Co obcych ludzi to obchodzi, siedząc w basenie nikt sie nie rozgląda dookoła tylko sie skupia na pływaniu / obczajaniu fajnych dup, od ratowania ludzi jest ratownik, od pilnowania dzieci jest ich rodzic.

NafazowanyKoleś

2017-06-10, 07:36
Nazgrel napisał/a:

@up - ty jebnięty jakis? Każdy normalny człowiek jak jedzie nad jezioro to pilnuje swoich dzieci i nie puszcza ich samych do wody, jak nie pilnuje to się topią i tyle. Co obcych ludzi to obchodzi, siedząc w basenie nikt sie nie rozgląda dookoła tylko sie skupia na pływaniu / obczajaniu fajnych dup, od ratowania ludzi jest ratownik, od pilnowania dzieci jest ich rodzic.



No, prawda. Obczajanie dupek to jedno, ale przez sadola i filmiki takie jak te (i inne) też czasami zwracam uwagę na to co gównixy odpie**alają w wodzie. Zawsze może być tak jak na filmie. A że płynę to dupa mnie nie boli zerknąć.

U mnie na basenie ratownikiem jest laska 1.55 (na oko) wzrostu o posturze trolla (śmieję się, że wygląda jak kciuk) i jakieś wyżelowane pedały. Basen (1,90m) po lewej, brodzik z biczami i resztą gówna po prawej a ci siedzą na krzesełkach po środku i dyskusja trwa :amused: Raczej nie mają szans zobaczyć topiącego się gówniaka na końcu basenu.