18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bartosiak, Pyffel, Lubina: Jedwabny Szlak 2.0. Polska w nowy

LICH0 • 2016-06-20, 00:26
Kolejny świetny wykład o geopolityce i sytuacji na świecie


lobominator

2016-06-20, 00:54
Tak na marginesie - premier Chin właśnie jest w Polsce w tej sprawie.

LICH0

2016-06-20, 11:39
UP

Na przyszłość, zanim dodasz komentarz obejrzyj cały film.

pi...........ja

2016-06-20, 13:56
Ten cały pomysł szlaku skończy się jak Cowec od autostrady.

Black-Sheep

2016-06-21, 18:44
Zabawne, PiSowcy tak się pucują "dekomunizacją" i walką z komóną, a jak przychodzi co do czego, to obściskują się z przywódcami chińskiej partii komunistycznej (co prawda Chińczycy nie mają żadnych praw do symboliki komunistycznej, ale nie zmienia to faktu, że w ich kraju ta symbolika jest na każdym kroku), odpie**ala przemowy pod czerwonymi flagami ChRL itd. :D

LICH0

2016-06-22, 23:52
Black-Sheep napisał/a:

Zabawne, PiSowcy tak się pucują "dekomunizacją" i walką z komóną, a jak przychodzi co do czego, to obściskują się z przywódcami chińskiej partii komunistycznej (co prawda Chińczycy nie mają żadnych praw do symboliki komunistycznej, ale nie zmienia to faktu, że w ich kraju ta symbolika jest na każdym kroku), odpie**ala przemowy pod czerwonymi flagami ChRL itd. :D



china komunistyczną są tylko z nazwy i reżimu politycznego.... jak nie jesteś w temacie to najzwyczajniej zamilcz.

dagins

2016-06-23, 16:34
@up
Jest to zabawny przypadek bez względu na to, czy ktoś zna się na realiach, czy nie. Bastion antykomunistyczny sprzymierzony z krajem, który tytułuje się komunistycznym kolosem.

Thunbi

2016-06-23, 21:33
@LICH0
A co, nie ma racji?

Wiem, jest żydo-komuchem, ale nie chińskim bo PAD załatwił kontrakty, więc chińska komuna jest dobra.

k***a, zacznij myśleć.