18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo nietypowa akcja policji

jw_amigowiec • 2016-05-27, 01:36
"Policja zatrzymuje pędzący samochód, którym rodzice wiozą do szpitala nieprzytomne dziecko. Patrol postanawia pomóc, dziecko odzyskało przytomność w szpitalu."

PS. Jak wybiegł ten gruby myślałem, że idzie im wpie**olić. :mrgreen:



Temat podj***ny, dlatego opis w cudzysłowiu. :D

ziomka22

2016-05-27, 13:49
Ale policjantka na końcu filmu rozj***ła system-wybiegła do szpitala, szkoda że o dzieciaku zapomniała :D

zonk

2016-05-27, 15:07
surojak napisał/a:

U na była już taka akcja, to musieli czekać spisywali ich... nie pamiętam dokładnie ale odj***li cebule "policjanty" z Polski

U na chodziło o to że dziecko połknęło jakiś specyfiki (kreta do rur czy coś takiego) i trzeba było się śpieszyć. A niebieskie k***y stwierdziły że po dziecku nie było widać że coś mu dolega i trzepali ojca w ch*j czasu. Lekarze się znaleźli k***a ich mać.

wojni

2016-05-27, 16:14
Po to powinna być policja aby pomagać ludziom, a nie upie**alać na każdym kroku.

ellsworth

2016-05-27, 18:35
kris444548 napisał/a:

w stanach to by do samochodu nie dobiegł a by go zastrzelili :D


Taki jest efekt powszechnego dostępu do broni. Tam policja najpierw strzela a potem pyta. Wolę jednak tą naszą, europejską, z którą można tak normalnie jak człowiek z człowiekiem, a nie od razu zostać zastrzelonym.

Jankes360

2016-05-28, 05:30
@up nie zwalaj tego na dostęp do broni, bo policja w Stanach zachowuje się podobnie nawet tam, gdzie tak swobodnego dostępu nie ma ;)

masterwow

2016-05-28, 22:51
dobry patent, nie chcieli mandatu to mały cygan fiksował. Stara sobie przy okazji wyniki odbierze lub decyzję o rentę

SpijaczWymiotów

2016-05-29, 03:16
masterwow napisał/a:

dobry patent, nie chcieli mandatu to mały cygan fiksował. Stara sobie przy okazji wyniki odbierze lub decyzję o rentę


k***a to samo chciałem napisać xD
Dobry patent, masz dzieciaka, zapie**alasz sobie, policja cię goni i ch*j mówisz małemu aby udawał, że nie przytomny. A w szpitalu cudowne uzdrowienie 8-)