18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barbie girl

Wielce Uczony • 2013-03-25, 11:19
w stylu heavy metalowym :metalhead:


FrasQs

2013-03-25, 13:25
@Up Gdyby każdy Rap-fan był taki jak ty ahh..k***a sie rozmarzyłem.

KamiloRD

2013-03-25, 13:39
@Up Słuchacz rapu to świadomy słuchacz inni to wyp***ki tak jak się zdarzają kinder metalki .
Też cisne głównie rap, ale ten rytm jest zajebisty
Pokój!

daf098

2013-03-25, 13:50
FrasQs napisał/a:

Gość zajebisty tylko nie rozumiem jak k***a mężczyzna może nosić długie włosy.. :facepalm:



Niegdyś sposób układania włosów stanowił oznakę określonej pozycji społecznej danej osoby np. mężczyźni należący do rodów królewskich nosili długie rozpuszczone włosy, ich poddani krótkie, a niewolnicy mieli całą głowę ogoloną :)

kikutnik666

2013-03-25, 13:51
k***a, kupie sobie az barbie z tej okazji.
doj***ne

babycow

2013-03-25, 14:02
Cytat:

jaja sobie robisz ?


Nie, porpsotuj hejtuje brudasow, bo ich nie lubie. :O

dzis panuje chyba jakas moda na te 'metalowe popierdziawki' - wszedzie was pelno.. tzn w internecie...

Bartsone92

2013-03-25, 14:03
FrasQs napisał/a:

Gość zajebisty tylko nie rozumiem jak k***a mężczyzna może nosić długie włosy.. :facepalm:



A ty co, pedał jesteś, że tak do wyglądu mężczyzn uwagę przykuwasz?
Wszystkich byś według swojego gustu ostrzygł? :hitler:

KosmaGejuchWochaKlejuch

2013-03-25, 14:42


A tutaj wokal do tego "utworu"

YoogiGoogi

2013-03-25, 14:44
babycow napisał/a:



jedyna wersja ktora da sie sluchac ;;>



nie waż się nigdy takich kawałków tu wstawiać, bo jedyne co mnie różni od przeciętnych sadoli (szczególnie tych hejtujących), to właśnie muzyka :D w przeciwieństwie do nich, nie słucham muzyki takiej jak: disco-polo, techno, hip-hopu, metalu oraz pseudo-muzyki, czyli rapu, bo przeciez to nie muzyka, to styl życia

Liwinech

2013-03-25, 14:53
YoogiGoogi to Ubierz Rurki i zapie**alaj na Koncert Bibera

Koleś Nie kazał Tobie słuchać i wychwalać Tylko dał Taką Propozycję a Nie Licząc disco-polo ( bo tego nie da słuchać ) to Pozostałe 3 Gatunki są jeszcze znośne

Sledziu_w

2013-03-25, 15:59
Ech, mieć tyle gitar...

Ji^HaD

2013-03-25, 16:06
... gębą rusza jakby miliard nut na sekunde gral a macha kostka wolniej niz ja wale konia ....

Ozzy Osbourne

2013-03-25, 16:13
FrasQs napisał/a:

Gość zajebisty tylko nie rozumiem jak k***a mężczyzna może nosić długie włosy.. :facepalm:



Nie masz do kogo się przypie**alać? serio? idź hejtować pedałów a nie gościa który ma dł włosy... ja pie**ole nie ogarniam co to za plaga jakaś, jak te zj***ne skiny w dresikach ortalionowych co piją piwko o 12 na ławeczce. Sam mam krótkie włosy ale nie przeszkadza mi to że gościu ma długie bo nadal jest spoko ziomkiem z którym można pogadać (na ogół) więc powiedz mi co Ci przeszkadzają te włosy?

babycow

2013-03-25, 16:16
@ Liwinech
Chyba jedyny tutaj 'czlowiek' bo reszta to k***iska jakich malo.... :d.
ja slucham handsup(moj link)/electro.. Ale 'z bolem' przyznam, ze w niekotyrch rapowych czy metalowych kawalkach rowniez sie zakochalem... A na weselu... ? Disco Polo to podstawa! Hah....
Nawet do ludzi sluchajacych biebera tez nic nie mam, ich wybor, chyba, ze sluchaja go , bo jest taki 'slitasny' -wtedy jebac ich. :]

@ Ozzy Osbourne
Co ci przeszkadzaja pedaly ? Faceci w rurkach? Rozowych słiterkach?...

Gosciu ma racje, dlugie wlosy to oznaka brudu albo lenistwa ;D

Złowroga Pralka !

2013-03-25, 16:24
babycow napisał/a:



jedyna wersja ktora da sie sluchac ;;>



jakie gufno XD


nie no poważnie syf jak ch*j
:roll:

mekto17

2013-03-25, 16:48
@maXikinght pewnie wolisz coś pokroju bibera