18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Barbarzyńska nimfomanka w piekle dinozaurów"

bauer • 2009-11-06, 22:14
"Ziemią wstrząsnęła olbrzymia nuklearna katastrofa, w wyniku której odrodziły się dinozaury, a ludzkość została zdziesiątkowana. Niedobitki naszego gatunku walczą o przetrwanie nie tylko z dinozaurami, ale i z mutantami zamieszkującymi jaskinie oraz innymi prehistorycznymi stworzeniami. W tej rzeczywistości żyje również Lea ? ostatnia kobieta na ziemi, tytułowa barbarzyńska nimfomanka, której pragną nie tylko mężczyźni, ale i mutanty. Musi ona przetrwać w tej dziczy, ale czy przy okazji uda się jej znaleźć miłość?
Film prawie całkowicie pozbawiony jest dialogów, większość efektów specjalnych stworzono przy użyciu animacji poklatkowej, pojawiający się na ekranie aktorzy są amatorami. A Nymphoid Barbarian in Dinousaur Hell jest kwintesencją kiczu, nic więc dziwnego, że jego dystrybucji podjęła się wytwórnia Troma, słynąca z tworzenia filmów klasy B. Dzięki temu, że film kojarzony jest z Tromą, łatwo było mu stać się w pewnych kręgach produkcją niemal kultową. Na początku, w retrospekcjach, pojawiają się fragmenty filmów Tromy, m.in. Class of Nuke?em High czy Toxic Avenger II?, a bohaterka zamieszkiwała ongiś miasto Tromaville, w którym rozgrywa się akcja większości filmów wytwórni."

Jedna z najsłynniejszych produkcji wytwórni filmowej TROMA, kino dla prawdziwych koneserów :idzwch*j:

Na...........ze

2009-11-06, 22:39
TROMA xD i wszystko jasne

Krzysztof

2009-11-06, 22:46
Po pierwsze to jest :
"Barbarzyńska nimfomanka w piekle dinozaurów"
Po drugie obok a nawet przed tym filmem należy umieścić takie pozycje jak:
"Toksyczny mściciel" - Cała seria
"Maniakalne pielęgniarki szukają ekstazy"
"Serfujący naziści muszą zginąć"
"Morderczy kondom" - Wykonane przez niemieckie studio
"Jezus Chrystus łowca wampirów"
"Tromeo i Julia"
"Mordercze kurczaki"
Jestem takim małym fanem filmów TROMY

Polecam zobaczyć sceny z "Tromeo i Julia" na youtube ;)

Melcia

2009-11-06, 22:51
Ja mam bierzmowane imię Lea ^^

bauer

2009-11-06, 22:55
Wiem, że to jest "barbarzyńska nimfomanka" w oficjalnym tłumaczeniu, ale pozwoliłem sobie to tak przetłumaczyć, bo ona jest przede wszystkim barbarzyńcą, a dopiero potem nimfomanką :) W traileru jest: "What kind of barbarian? A nymphoid barbarian!" Ale ok, już poprawiam.

chmielu666

2009-11-06, 23:21
oglądałem ten film , musiałem na dwa podejścia bo za pierwszym nie dałem rady do końca

Pawlak_bd

2009-11-06, 23:37
ktoś policzył ile razy lektor powtarza tytuł filmu ? :D

Sozewski

2009-11-07, 02:36
Na sadisticu nawet reklamy nie pojawiają się przypadkowo :-D


~Faper Noster

2009-11-11, 12:48
Ja z kolei polecam wszystkim "Zabójcze Ryjówki" (The Killer Shrews) oraz "Robot Monster". No i oczywiści "Mumia aztecka kontra robot" :hitler:

sarahblack

2010-02-20, 23:04
Pawlak_bd napisał/a:

ktoś policzył ile razy lektor powtarza tytuł filmu ? :D

7... albo 8, na koncu zaczelo mi sie we lbie mieszac od tego lektora.