18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baran w suvie na autostradzie

okar19 • 2011-09-06, 17:38
spowodował wypadek

fishu199

2011-09-08, 21:01
Perfekcyjne wytracanie prędkości od 100-0. Tak powinni hamować w formule 1 (aż by im gały wypadały) :shock:

vemac

2011-09-08, 21:03
j***na nawigacja ze zwiechą :P

aroborat

2011-09-08, 22:27
myslalem ze owca spowodowala wypadek , k***a nie ma piwa

mcmt

2011-09-08, 22:39
lith napisał/a:


Cytat:

10. Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:
1) na jezdni jednokierunkowej;
2) na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.


...tak zanim więcej 'znafffców' przepisów zacznie pisać pierdoły o niewyprzedzaniu z prawej strony...


To, że się dopuszcza, nie znaczy, że należy to robić. Filmik jest świetnym przykładem na to.
Wina SUV'a, ale zapie**alanie prawym pasem to głupota, wystarczy pomyśleć i mieć trochę doświadczenia za kółkiem, aby do tego dojść.

jestemnatak

2011-09-22, 23:24
Bartooo napisał/a:

Przy 110 km/h w barierkę , pewnie odczuł to w brzuchu :D



przytomność stracił na bank i ciekaw jestem czy wogóle z tego wyszedł - bez pasów, podejżewam, że śmierć na miejscu). Ja raz na gokartach kumplowi na oponę wjechałem i po tym jak mnie podbiło, centralnie skleiłem w opony na headpinie przy około 30-35km/h i prawdę mówiąc słabo się już po tym czułem.