18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baran vs rowerzysta

~LegendarnyZiom • 2016-12-04, 10:56
Coś mu się nie spodobało. :szczerbaty: Polecam oglądać z dźwiękiem.


SanicHegehog

2016-12-04, 11:25
Ten śmiech:

(dla tych, co nie znają - tak od 20 sekundy)

grudzin7

2016-12-04, 12:13
Jak przewiniecie do 0:29 to słychać jakby ktoś próbował malucha odpalać :amused:

KlinikaAborcyjna

2016-12-04, 12:28
właśnie tak wyobrażam sobie tego trolla loaloa

BrianGriffin

2016-12-04, 13:25
Mam taką nieśmiałą teorię, że lepiej jest biec w stronę barana, żeby nie dać mu możliwości rozbiegu i jest pozamiatany.

UBcjaPOLSKA

2016-12-04, 13:41
Co za p*zda, zastawiać się rowerem... Przecież mógł mu szprychy pogiąć, skrzywić obręcz. Wiadomo, wszystko się da zrobić, ale wymiana kilku szprych w zasadzie może prowadzić, do rozluźnienia i ustawiania całego koła, a w szczególności krew mnie zalewała jak się tylnym zasłaniał, boże, Ty widzisz i nie grzmisz... A ustawienie tylnego koła to już nie jest taka prosta sprawa jak przedniego, bo w tylnym występuje asymetryczność spowodowana tym, że jest kaseta/wielotryb (Ci co nie wiedzą, to chodzi o to, że szprychy po stronie wielotrybu/kasety są krótsze, bądź w tańszych, sp***olonych rowerach bardziej wkręcone w obręcz).
Ja już nie mówię o tym, jak to bydle w obręcz wali, przecież ja bym zabił... Siedziałem kiedyś 8, OSIEM j***nych godzin próbując naprostować obręcz i sprawić by koło zrobić jako tako nacetrnowane... KOSMOS! Uszkodzenie obręczy to w zasadzie koło do wymiany, chyba, że komuś nie przeszkadza wyboista jazda na płaskiej drodze...

Do tego bydle takie małe... No k***a, ja jebie, mógł bez szkody p*zda jedna zasłonić rower własnym ciałem, albo chociaż na bok odłożyć, żeby bydle widząc p*zdę, nie katowało roweru...

Essent

2016-12-04, 15:47
Wyczuł swojego więc i ustala kto rządzi stadem baranów.

RmX

2016-12-04, 18:26
Mógł z nim powalczyć na głowy.

Bartors

2016-12-04, 19:29
@UBcjaPolska, widzę że jesteś kolarzem, powiem ci jeden sekret... większość ludzi ma gdzieś rowery.

MajsterCF

2016-12-04, 20:14
Proszę, niech ktoś podłoży gifa z odpalanym "malczanem" pod dźwięk tego śmiechu... ;)

OrokorokO

2016-12-04, 21:23
Nie lubi pedałów :D

bonhart6

2016-12-04, 23:15
Czarny i wszystko jasne... murzynów coś ciągnie do tych rowerów :D

own33333d7

2016-12-05, 05:05
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Co za p*zda, zastawiać się rowerem... Przecież mógł mu szprychy pogiąć, skrzywić obręcz. Wiadomo, wszystko się da zrobić, ale wymiana kilku szprych w zasadzie może prowadzić, do rozluźnienia i ustawiania całego koła, a w szczególności krew mnie zalewała jak się tylnym zasłaniał, boże, Ty widzisz i nie grzmisz... A ustawienie tylnego koła to już nie jest taka prosta sprawa jak przedniego, bo w tylnym występuje asymetryczność spowodowana tym, że jest kaseta/wielotryb (Ci co nie wiedzą, to chodzi o to, że szprychy po stronie wielotrybu/kasety są krótsze, bądź w tańszych, sp***olonych rowerach bardziej wkręcone w obręcz).
Ja już nie mówię o tym, jak to bydle w obręcz wali, przecież ja bym zabił... Siedziałem kiedyś 8, OSIEM j***nych godzin próbując naprostować obręcz i sprawić by koło zrobić jako tako nacetrnowane... KOSMOS! Uszkodzenie obręczy to w zasadzie koło do wymiany, chyba, że komuś nie przeszkadza wyboista jazda na płaskiej drodze...

Do tego bydle takie małe... No k***a, ja jebie, mógł bez szkody p*zda jedna zasłonić rower własnym ciałem, albo chociaż na bok odłożyć, żeby bydle widząc p*zdę, nie katowało roweru...


Już ch*j strzelił koła bo nie dał rady jechać bo pokrzywione obręcze (słychać trące hamulce)

airwalk

2016-12-05, 16:01
ja jebie rudy baran