18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BongMan

2014-01-12, 11:20
- Nie postawi stopy żaden Amerykański żołnierz. Wyślemy nasze mięso armatnie z Polski. Oni lubią się napie**alać dla nas za darmo, a ich premier nieźle robi laskę.

rockface123

2014-01-12, 15:48
Bo wyślą tam drony, na ch*j targać dupe przez te rozpalone góry afganistanu jak można wezwać dronik?

Skyperian

2014-01-12, 18:25
Barack Obama - jedyna małpa która dostała pokojową nagrodę nobla za wojny.

Kompot_Drobiowy

2014-01-12, 18:27
Dobrze że rozwinąłem, ominęła by mnie riposta.

op...........ve

2014-01-12, 18:38
BongMan napisał/a:

- Nie postawi stopy żaden Amerykański żołnierz. Wyślemy nasze mięso armatnie z Polski. Oni lubią się napie**alać dla nas za darmo, a ich premier nieźle robi laskę.


bongman pie**olisz jak zwykle...w sumie mnie to nie dziwi....
Na misje podpisują kontrakty i zwykły szeregowiec ma około 8-10kafli na miecha...90% jedzie tam za kasiorą, 10% jedzie bo boją się stracić posadę we wojsku a na dobrą sprawę nikt ich nie zmusza....
nie ma poboru do wojska, armia jest zawodowa, ludzie idą z własnej woli, jadą na misję z własnej woli...więc w czym jest problem ?

nanek5

2014-01-12, 18:51
k***a ja ja nie lubię tego bambusa. Jego prezydentura to największa komedia od czasów... prezydentury G.W. Busha !

KroQQQ

2014-01-12, 18:54
opusative napisał/a:

bongman pie**olisz jak zwykle...w sumie mnie to nie dziwi....Na misje podpisują kontrakty i zwykły szeregowiec ma około 8-10kafli na miecha...90% jedzie tam za kasiorą, 10% jedzie bo boją się stracić posadę we wojsku a na dobrą sprawę nikt ich nie zmusza....nie ma poboru do wojska, armia jest zawodowa, ludzie idą z własnej woli, jadą na misję z własnej woli...więc w czym jest problem ?


Nie kolego, chyba nie zrozumiałeś o co chodziło. BongMan pisał nie o zyskach żołdaka, bo wiadomo że im się to opłaca, tylko o tym co my jako państwo z tego mamy. A gówno mamy póki co, no i niesamowite F16 od wujków z Ameryki

kokolka

2014-01-12, 20:47
KroQQQ napisał/a:


Nie kolego, chyba nie zrozumiałeś o co chodziło. BongMan pisał nie o zyskach żołdaka, bo wiadomo że im się to opłaca, tylko o tym co my jako państwo z tego mamy. A gówno mamy póki co, no i niesamowite F16 od wujków z Ameryki


Pozdrawiam znawców. Byłem na wykładzie doktora Przemysława Żurawskiego vel Grajewskiego. Pan ten wytłumaczyłby takim znawcom polityki zagranicznej jak Bongman, że Polska zyskała bardzo dużo wyjeżdżając na misję między innymi w Iraku czy Afganistanie. Pokazaliśmy, że jesteśmy sojusznikiem Ameryki ( miało to skutkować pewnymi korzyściami np: tarczą antyrakietową, oraz bliską współpracą z Ameryką) niestety nieudolni politycy od spraw zagranicznych zj***li i na tym się sprawa zakończyła. Ale Polska i tak pokazała, że mamy taką zawodową armię, jednostki specjalne itp, które potrafią utrzymać prowincje samodzielnie gdzie inne kraje nawet nie rozważały takiej opcji bo srały po gaciach. Nie mamy za dużo do zaoferowania w polityce zagranicznej, a to była wielka karta przetargowa. Nie nie uważam Ameryki za 8 cud świata, wprost przeciwnie.
Pozdrawiam hejterów nie mających pojęcia o czym mówią.

kurwiduplo

2014-01-12, 23:13
Fake, na dolnym zdjęciu Lockheed F-117 Nighthawk

KroQQQ

2014-01-12, 23:37
@kokolka
No właśnie sam napisałeś że tylko pokazaliśmy światu że mamy świetną armię, ale nie umiemy tego wykorzystać jako karty przetargowej, czy żeby czerpać z tego zyski liczone w złotych, euro albo dolarach a nie w słowach uznania sojuszników.

maowaeja

2014-01-13, 00:37
No jeszcze rozumiem, że ten Amerykanin na rękach chodzi, bo mu prezydent nie pozwolił postawić stopy w Syrii. Ale nie rozumiem dlaczego ta małpa obok robi to samo co on?! ;>

kokolka

2014-01-13, 06:51
KroQQQ napisał/a:

@kokolka
No właśnie sam napisałeś że tylko pokazaliśmy światu że mamy świetną armię, ale nie umiemy tego wykorzystać jako karty przetargowej, czy żeby czerpać z tego zyski liczone w złotych, euro albo dolarach a nie w słowach uznania sojuszników.


Zgoda, ale nadal niewiedza nie jest podstawą do pie**olenia przez chorągiewkę bongmana , że nic nie otrzymaliśmy, a misja marnuje nasze podatki. Mam alergię na głupotę. Gdybyśmy mieli ogarnięty rząd to byśmy dużo z tego zebrali, a tak pozostała nam tylko duma z naszych żołnierzy. :)