18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

konrad_n

2013-09-20, 21:28
dobre, dostaniesz wh*jdylion piw

kilroy.ok

2013-09-20, 21:32
up

to w ch*j więcej niż centyliard

pi...........ja

2013-09-20, 21:33
Chwała socjalizmowi :beka:

lady_dwarf

2013-09-20, 22:00
pietras_ja polecam uważaj na prawicowców

quartz75

2013-09-20, 22:00
Za kucyk9010 powinieneś dostać w ryj zanim to napisałeś ćwoku. Ja nawet nie wchodziłem ale takie śmierdzące gnidy niczym się nie różnią od tych, co patelnie za 3 kilo sprzedają.

Nizzur

2013-09-20, 22:03
Płakać się chce ;(

Ciapaty88

2013-09-20, 22:45
Ostatnio zacząłem się interesować tym całym syfem co nas otacza. Każda postać, która mnie zaciekawiła z tej szajki lewak. Naprawdę. Socjal-demokrata,Socjalista, ect. Zwał jak zwał

rafiki

2013-09-20, 22:56


Tyle w temacie.

blackey

2013-09-20, 23:03
piwko za przech*j usmialem sie strasznie

contowsky

2013-09-20, 23:15
bong się za politykę bierze

voidinfinity

2013-09-21, 09:55
Coś dla prawaków:

FED podobnie jak ECB (europejski odpowiednik FED) nie są organizacjami o charakterze państwowym...a skoro coś nie jest państwowe to jakie jest? Prywatne.

Zatem cały kryzys jest spowodowany działaniem kapitału skoncentrowanego w prywatnych rękach.

Dziękuje dobranoc. Cały kapitalizm i liberalizm jest ch*ja wart.

ellsworth

2013-09-21, 09:57
@up
Ciii, to niewygodna prawda ;-)

!Timon

2013-09-21, 10:31
@voidinfinity

Jesteś masakrycznie głupi. Ten prywatny kapitał nie mógłby NIC zrobić bez współpracy socjalistycznych państw.
Jest popyt na przekręty i oszustwa to pojawia się podaż. Na kontraktach rządowych zarabia się najlepiej i ZAWSZE znajdzie się chętny prywatny wykonawca kontraktu. Co dopiero jeśli proponują "kontrakt" na przekręty i kradzieże.

voidinfinity

2013-09-21, 11:04
!Timon napisał/a:

@voidinfinity

Jesteś masakrycznie głupi. Ten prywatny kapitał nie mógłby NIC zrobić bez współpracy socjalistycznych państw.
Jest popyt na przekręty i oszustwa to pojawia się podaż. Na kontraktach rządowych zarabia się najlepiej i ZAWSZE znajdzie się chętny prywatny wykonawca kontraktu. Co dopiero jeśli proponują "kontrakt" na przekręty i kradzieże.



Zacznijmy od tego, że regulacje dotyczące mechanizmów finansowych istniały do czasu, aż pojawili się lobbyści, którzy pod hasłem deregulacji (skąd my to znamy) przepchnęli niekorzystne dla społeczeństwa zmiany (generalnie chodzi o lichwę i instrumenty pozwalających na spekulacje na rynkach finansowych).

Zatem to finansjera dopuściła się korupcji, celem zdobycia instrumentów do kręcenia lodów - czyli tego o czym piszesz.

Wina społeczeństwa jest w tym, że to ignoruje, no ale z drugiej strony skąd mają zdobyć informacje na ten temat? Z koncernów medialnych, kontrolowanych przez wielki kapitał? A może od skorumpowanych polityków?

Jedno jest pewne - gdyby nie ogromna koncentracja kapitału w rękach bardzo wąskiej grupy osób - nie byłoby problemu. Ale, ale - ta koncentracja jest właśnie efektem liberalizmu i kapitalizmu.

Ostatecznym stadium tych dwóch systemów jest oparcie wszystkich zależności pomiędzy ludzmi na własności - czyli niewolnictwo.

Dokształć się trochę w temacie - to pogadamy.