18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bank nasienia

JozinZBazin • 2011-09-18, 12:54
Przed bankiem nasienia stoi długa kolejka mężczyzn i jedna kobieta:
- Pani też oddaje spermę?
- Mhmmm…

_R...........s_

2011-09-18, 14:11
Prawdziwa kobieta sadistica. Jak miło, ona też chce zachować swoje geny.

Cysiek

2011-09-18, 16:31
Dlatego nic nie powiedziała :]

okanslig

2011-09-18, 21:50
Jeden z lepszych kawalow na sadolu od kilku(nastu) dni, nie wiem czemu tak malo piw ;o

robal321

2011-09-18, 23:17
nie przesadzałbym tak, z tym "jednym z lepszych". Raczej średniaczek, ale wciąż lepiej niż suchar

Feragas

2011-09-18, 23:38
Ohhh jakie to jest słodkie, jakie sweeeet:) W końcu dziecko podłączyli do internetu:)

A tak na poważnie to ile razy k***a będę czytał jeszcze, 1 i ten sam kawał na 1 stronie??? Pytam się k***a gdzie są wasi rodzice:P? I gdzie są admini i mod??
I nie mówcie mi że tego tu nie było....

Jogurt89

2011-09-18, 23:48
Niewiem czy było tu, ale wiem ze ten dowcip prawdopodobnie opowiadał Adam Ewie

borisklinga

2011-09-19, 07:49
wg mnie, Bóg adamowi juz tego dowciapa sprzedał

szkaru

2011-09-19, 09:50
nie rozumiem

BongMan

2011-09-19, 09:51
Bardziej niż sam kawał, śmieszą mnie ci niepokryci od dawna krytycy, którzy psioczyć potrafią, ale nic lepszego wrzucić już nie. Np. taki Feragas - 5 tematów z czego 2 w sucharach a 3 w było.pl. Jogurt89 - zero tematów, 47 piw otrzymanych. borisklinga - zero tematów, 274 piwa, warnów od ch*ja. Wielcy z was weterani sadistica, doprawdy...

Feragas

2011-09-19, 10:57
@BongMan

Bardziej niż te kawały i pseudo krytycy jak ty śmieszą mnie wypowiedzi gówno znających się ekspertów od wszystkiego:)

"Forum: Poczekalnia Wysłany: Wczoraj 15:49 Temat: Aresztowanie Ostrego.
Policjanci pewnie doszli do wniosku, że jak zmieszasz 16 gram pół na pół z tytoniem, to zrobisz z tego może koło setki małych lufek. No ale "działką" w żaden sposób tego nazwać nie można.

Zaraz pewnie się wywiąże wielka dyskusja o legalizacji..."

Specjalista od narkotyków

Forum: Poczekalnia Wysłany: 38 minut temu Temat: Trollujący Dooku
Jedi nie zabijają. Anakin to ch*j, Palpatine jeszcze większy. Star Wars to klasyk.

Specjalista od jedi

"Forum: Czarne filmiki Wysłany: Dzisiaj 9:42 Temat: Najdroższy wyścig świata
A gdzie najszybsze i najdroższe auto świata - Bugatti Veyron?"

Specjalista do spraw motoryzacji:)

Twoich postów na temat twojego doktora jest więcej niż ziarenek ryżu w chinach:)

Ma...........ż

2011-09-19, 13:36
Co jest pewne przy oralu z mieszkanką etiopii? - że połknie... Pani dawczyni raczej była białego koloru skóry

BongMan

2011-09-19, 13:53
Feragas napisał/a:

@BongMan

Bardziej niż te kawały i pseudo krytycy jak ty śmieszą mnie wypowiedzi gówno znających się ekspertów od wszystkiego:)

"Forum: Poczekalnia Wysłany: Wczoraj 15:49 Temat: Aresztowanie Ostrego.
Policjanci pewnie doszli do wniosku, że jak zmieszasz 16 gram pół na pół z tytoniem, to zrobisz z tego może koło setki małych lufek. No ale "działką" w żaden sposób tego nazwać nie można.

Zaraz pewnie się wywiąże wielka dyskusja o legalizacji..."

Specjalista od narkotyków

Forum: Poczekalnia Wysłany: 38 minut temu Temat: Trollujący Dooku
Jedi nie zabijają. Anakin to ch*j, Palpatine jeszcze większy. Star Wars to klasyk.

Specjalista od jedi

"Forum: Czarne filmiki Wysłany: Dzisiaj 9:42 Temat: Najdroższy wyścig świata
A gdzie najszybsze i najdroższe auto świata - Bugatti Veyron?"

Specjalista do spraw motoryzacji:)

Twoich postów na temat twojego doktora jest więcej niż ziarenek ryżu w chinach:)



Po 1. Chyba nigdy nie widziałeś wypowiedzi eksperta.
Po 2. Na tym polega forum - wypowiadasz się na narzucony przez kogoś temat.
Po 3. Ja wypowiedziałem się jak człowiek, ty napinasz się jak baranie jaja i krytykujesz, chociaż sam nie wrzuciłeś nic lepszego.

Feragas

2011-09-19, 14:11
Ja przynajmniej wrzucam coś na harda, bo to jest sadistic, a nie maxior ani żadne inne j***ne tego pokroju strony