18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Banderowska kurwa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-23, 21:21
...i jego zbydlęcenie na BP...




pie**olona świnia....

dżonyłojlker

2020-04-23, 21:25
W sumie dobrze, bo są osoby które uważają te ścierwa za ludzi. Po obejrzeniu tego materiału może przejrzą na oczy.

Biancaaaa

2020-04-23, 21:27
jak piwa nie szanuje... to juz nikogo ani niczego szanował nie będzie... z resztą jak widać.

Scartabelli

2020-04-23, 21:30
Śmiejemy się z Zachodu że ściąga sobie muzułmańskie ścierwo a sami żmije na piersi hodujemy. I kto jest głupszy? Ten kto popełnia błąd czy ten kóry to widzi, ba nawet się z tego śmieje a potem robi to samo?

McQurwa

2020-04-23, 21:43
Teraz wyobraźmy sobie taką sytuację na niemieckiej stacji paliw BP:
wchodzę i rozwalam piwo za piwem i coś tam pieprze po polsku.
Myślicie że byli by tacy uprzejmi jak ta pani w wild bean cafe?

waldenburg

2020-04-23, 21:50
Od razu ochronę , po co fatygować ciężko pracujących rodaków, a przecież wystarczyła by dwururka pod ladą i po problemie z sąsiadami zza wschodu.

NILE75

2020-04-23, 21:58
Dobry ukr to martwy ukr

somet

2020-04-23, 21:59
ej, pliis, okiej. Nic mnie tak nie rozśmiesza jak ukrainiec mówiący po angielsku.

sa...........os

2020-04-23, 22:04
Cytat:

W sumie dobrze, bo są osoby które uważają te ścierwa za ludzi.



Większość Ukraińców jakich w życiu poznałem była w sumie w porządku, czego nie mogę powiedzieć o wielu innych nacjach (vide romowie, którzy w pocie czoła zapracowali na reputację śmierdzących, złodziejskich pasożytów...). Tutaj jeden okazał się niedoj***ną szmatą.
Takimi samymi kategoriami można patrzeć na dokonania polskiej "elyty" za granicą. Sporo osób z naszego kraju wyjeżdża za granicę, uczciwie zapie**ala na chleb, a trafi się jakiś pie**olony wieprz, narobi chlewu i wpływa to na reputację całego narodu. Niechęć do Polaków za miedzą też nie wzięła się znikąd...
Uważam że tutaj sytuacja jest adekwatna. Piętnowanie takich podludzkich kretynów jest jak najbardziej ok, ale traktowanie takich filmików jako jakiegoś wyznacznika kondycji danego narodu, to już nie bardzo.
Trochę może kulawo piszę, ale nie chcę mi się silić na elokwencję, skoro i tak mnie jakieś 20-letnie, pseudonarodowe sebki zjebią, "bo wołyń". Mimo wszystko głos rozsądku musi być w tym chlewie.

kalek19873

2020-04-23, 22:36
Chetnie bym mu lepe wypłacił

majcioch

2020-04-23, 22:38
Powinien gołymi jajami usiąść na tym potłuczonym szkle

Adae

2020-04-23, 22:40
Stoi drugi pedał obok - w tej sytuacji tożsamość homoseksualna jest silniejsza od tożsamości Ukraińskiej - stąd to zachowanie.

Swoją drogą, ewidentnie atencyjna k***a - pewnie niedługo go wytropią.

jjjkkkfff

2020-04-23, 22:42
O co mu chodzi?

longlong7

2020-04-23, 22:47
czy ochronę mam wezwać??

nie k***a po co;D

Barnellini

2020-04-23, 22:56
~sanctusdiavolos napisał/a:

Większość Ukraińców jakich w życiu poznałem była w sumie w porządku, czego nie mogę powiedzieć o wielu innych nacjach (vide romowie, którzy w pocie czoła zapracowali na reputację śmierdzących, złodziejskich pasożytów...). Tutaj jeden okazał się niedoj***ną szmatą.
Takimi samymi kategoriami można patrzeć na dokonania polskiej "elyty" za granicą. Sporo osób z naszego kraju wyjeżdża za granicę, uczciwie zapie**ala na chleb, a trafi się jakiś pie**olony wieprz, narobi chlewu i wpływa to na reputację całego narodu. Niechęć do Polaków za miedzą też nie wzięła się znikąd...
Uważam że tutaj sytuacja jest adekwatna. Piętnowanie takich podludzkich kretynów jest jak najbardziej ok, ale traktowanie takich filmików jako jakiegoś wyznacznika kondycji danego narodu, to już nie bardzo.
Trochę może kulawo piszę, ale nie chcę mi się silić na elokwencję, skoro i tak mnie jakieś 20-letnie, pseudonarodowe sebki zjebią, "bo wołyń". Mimo wszystko głos rozsądku musi być w tym chlewie.



Dobrze gada! Polać mu!