18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bambus

Fammas • 2012-04-15, 15:19
Cytat:

Pewien czarnoskóry student nie mówiący za bardzo po polsku chciał się dostać
z akademika na dworzec centralny, wiec uczynni koledzy napisali mu karteczkę
którą miał pokazywać w autobusie do którego go "zapakowali".
W autobusie ludzie czytali podsuwaną im przez studenta karteczkę i wybuchali
śmiechem.
A oto treść karteczki: "Wypchnijcie bambusa na centralnym"


pakicito

2012-04-15, 15:26
Cytat:

Pewien czarnoskóry student


to wystarczy, żeby się śmiać

Boingu

2012-04-15, 15:32
pakicito napisał/a:


to wystarczy, żeby się śmiać



W obecnych czasach dominująca ludność białoskóra chce mieć wyspecjalizowaną i wykształconą służbę tudzież siłę roboczą, więc wcale mnie to nie dziwi. :amused:

Anders Breivik

2012-04-15, 18:33
kubusiekh napisał/a:



W obecnych czasach dominująca ludność białoskóra chce mieć wyspecjalizowaną i wykształconą służbę tudzież siłę roboczą, więc wcale mnie to nie dziwi. :amused:


Też chciałbym żyć na świecie w którym dominującą ludnością jest biała ludność :samobojstwo:

NafazowanyKoleś

2012-04-15, 20:07
Rasizm ostatnio modny w kręgach plebsu, ciekawe co następne w kolejce.

Boingu

2012-04-15, 20:58
@up
A ja zauważyłem, że największy problem zawsze mają użytkownicy, których obecność za wiele na forum nie wnosi.

wojtessky

2012-04-15, 21:44
Cytat:

Pewien czarnoskóry student nie mówiący za bardzo po polsku...



Mnie to osobiście rozwala. Studiują w Polsce, języka się takie bambusy nie nauczą, studiują za darmo za nasze pieniądze. Studia skończą, bo uwalić murzyna to rasizm i nie poprawne politycznie i najlepiej po wszystkim jeszcze u nas zostaną bo w Afryce nie ma dla nich przyszłości.
Mamy u nas na uniwerku jednego takiego "doktora mudżina"po polsku praktycznie nie gada, a ma uczyc studentów, w dodatku biochemii! Do tego, wszystko dla niego to rasizm, zaśmiej się a cie wyjebie z ćwiczeń bo rasizm. Nic dziwnego skoro prawie nie rozumie po polsku.

Millduck

2012-04-15, 22:40
@up
Nie wiem jak na Twojej uczelni, ale na UMB czarni, beżowi i spółka studiują na tzw. English Division i płacą za studia, mają oddzielny tok nauki po angielsku i jakieś tam zajęcia z polskiego - część nawet potrafi się przywitać i w sklepiku coś zamówić. Jeżeli już mają od kogoś stypendia, to ze swoich krajów (jeśli są z UE) i żyją sobie jak królowie u nas na wyp*zdowie ;)

lenon90

2012-04-15, 22:59
Cytat:


IV. Zasady tworzenia nowych wątków oraz pisania komentarzy
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



Dlaczego ten punkt regulaminu nie jest respektowany?

Albo nie.. dlaczego w regulaminie jest taki punkt skoro i tak wszyscy wiemy, że świat dzieli się na ludzi i ich podwładnych ? :krejzi:

I bardzo proszę mi nie tłumaczyć, że komentarze powyżej to nie jest forma jawnego rasizmu, a mój już tak, bo się wk***ię!!!

amb

2012-04-15, 23:06
wg ustaw (ktorych nie chce mi sie szukac, jesli nie dostane duzo piw) darmowe studia maja tylko obywatele pl. reszta placi. don't worry.

btw, wiecie, ze nasza medycyna stoi na takim poziomie, ze szwedzi przyjezdzaja do nas studiowac? u nich uruchomienie studiow medycznych jest za drogie, zeby sie oplacalo.

takija

2012-04-15, 23:31
hahahahaha.....a nie...k***a przecież to nie było śmieszne.

jock69pl

2012-04-16, 21:58
Coś czuje, że to mój akademik.... Politechnika:>

Fammas

2012-05-14, 21:27
ZabójczaParówka napisał/a:

Rasizm ostatnio modny w kręgach plebsu, ciekawe co następne w kolejce.



następne w kolejce jest wymyślanie debilnych nicków w stylu "ZabójczaParówka"