18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambo pozdrawia Ziobre

Suge_pikk • 2020-09-20, 21:49
Pozdrowienia dla Zbigniewa prosto z Afryki :)


mam_racje

2020-09-21, 00:16
Eknen napisał/a:

Przez najbliższą rodzinę? Co tu się implikuje ? Że ktoś nie zostałby sędzią, gdyby nie dziadek w KCPZPR? Czy , że sędzia jest skażony genetycznie bo miał dziadka w KCPZPR? Rozumiem , że ktoś się może pluć o tych co w partii działali , ale napie**alać na kogoś z powodu ciotki z UB to już trochę płytkie.



Dowiedz się co to "najbliższa rodzina" w świetle prawa oraz nie czytaj wybiórczo - przed "lub" jest "osobiście".

Nie bądź naiwna - poza wyjątkami, w ogromnej większości dzieci ubeków to takie same komuchy, które wszystko zawdzięczają "karierze' starych - z tego się bierze ich wierność wobec czerwonej mafii.

drukarka666

2020-09-21, 00:16
Kumpla matka pracowala przez 7 miesiecy jako sprzataczka w budynku Milicji i UB w (Moj)Rzeszowie, objela ja ustawa dezubekizacyjna. Zmniejszyli jej emeryture do minimalnej, dobrze ze mieszka w USA od lat. Tyle na temat waszego pie**olenia o sprawiedliwosci i oczyszczaniu wladzy wykonawczej oraz sadowniczej w kraju z dykty i gowna. Aj waj!

Krzychuj123

2020-09-21, 00:19
Widac, że większość sadoli to tam ze wsi spod Ukrainy xD boją się czarnych, a zibro to ich ziomek xD

mam_racje

2020-09-21, 00:36
drukarka666 napisał/a:

Kumpla matka pracowala przez 7 miesiecy jako sprzataczka w budynku Milicji i UB w (Moj)Rzeszowie, objela ja ustawa dezubekizacyjna. Zmniejszyli jej emeryture do minimalnej.



Brednie albo kłamstwo:

"Ustawa dezubekizacyjna nie dotyczy byłych milicjantów, strażaków, sportowców na etatach milicyjnych czy lekarzy, a jedynie byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa - poinformowało w poniedziałek MSWiA. Nowe przepisy objęły 39 tys. byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa."

Może wstyd albo nie wolno się jej przyznać że wcale nie była sprzątaczką tylko kapowała na Bohaterów walki o wolność?
A jeśli by to była prawda - wielce zasłużona bo sprzątała w UB i jej się kokosy mają za to należeć z naszych podatków? Z jakiej paki?
To już wąsaty taksiarz co w wieku 40 lat był na emeryturze, jeździł naj***ny i wszystkich znał więc był nie do ruszenia, bardziej na przywileje zasłużył bo przez jakiś czas bronił wszystkich obywateli, nie tylko swoich czerwonych koleżków.

P.S. Od lat w USA? A w którym roku wyjechała? Kto jej dał paszport?

Ja pie**olę łykacie wszystko jak pelikany, zero sprawdzenia.

Krzych*j123 napisał/a:

Widac, że większość sadoli to tam ze wsi spod Ukrainy xD boją się czarnych, a zibro to ich ziomek xD



Oho... kolejny postępowy wielbiciel Murzynów z gej-parady się urwał... zapytaj rodziców zanim dostali mieszkanie "w mieście", o której rano wstawali krowy wydoić.

Justynka99

2020-09-21, 02:56
janlew napisał/a:

Albo jesteś debilem i nie masz pojęcia o polskich sądach, albo ci płacą żebyś tu pie**olił głupoty. Ja akurat mam w dupie czy z PIS czy z PO, ale jak ktoś miał w rodzinie sędziego lub prokuratora w PRL, powinien wypie**alać z polskiego wymiaru sprawiedliwości, i uczelni zajmujących się przyszłych sędziów kształceniem. Choćby wymagało to radykalnego uproszczenia prawa, co w sumie poza powiązanymi, żydostwem i wałkarzami ucieszyło by wszystkich. Więc skończ pie**olić!!!



Najważniejsze, żeby wypie**alali wszyscy Ci, co mają w partii prokuratora z PRL-u. Rodziny się nie wybiera, ziomali z partii tak. Zero siedział w jednej ławie z prokuratorem PRL-u i nie miał nic przeciwko temu.

luja27

2020-09-21, 05:48
Nawet tam wiedzą że pis to k***y :mrgreen:

maniu_1962

2020-09-21, 07:35
Uuuu widzę materiał z Erasmusa. To jest zapewne opiekun a nasze kursantki mu kolbę opie**alają.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-21, 07:46
mam_racje napisał/a:


P.S. Od lat w USA? A w którym roku wyjechała? Kto jej dał paszport?
....



Z paszportem nie ma problemu już 30 lat.... Jak ten czas mija ;)

adnżej

2020-09-21, 07:49
wyborca Plaformy wypowiada się na tematy polityczne,
teraz już wiem kto na nich głosuje

mygyry

2020-09-21, 08:30
Ciekawe, że za łan dolar umie się od razu zdania w obcym języku nauczyć, a inżyniery w szwabach po przejedzeniu kilkudziesięciu milionów ojro na edukacje i asymilacje nie umie się nawet przedstawić

Krzychuj123

2020-09-21, 08:33
mam_racje napisał/a:


Oho... kolejny postępowy wielbiciel Murzynów z gej-parady się urwał... zapytaj rodziców zanim dostali mieszkanie "w mieście", o której rano wstawali krowy wydoić.



Musiałes zostać nieźle przer*chany przez jakiegoś , że masz taki uraz więc rozumiem i wcale się nie gniewam za te nieprzyjemne słowa
:cry:

bard1988

2020-09-21, 09:05
Marcin360360 napisał/a:

Elektorat PO/SLD ha ha ha.



to jak musi wyglądać elektorat pisu ? ;)

Suge_pikk

2020-09-21, 09:22
0_rafiks_0 napisał/a:

Co ty masz w głowie chłopaku , ze takim gównem raczysz wymagającą społeczność sadola?
Trochę się domyślam
BTW.
Ktoś tu trzepie na widok suga, suga czarnych facetów


Dobrze ze myślenie nigdy nie było Twoja mocną stroną ,a na widok czego się trzepiesz to już twoja sprawa ;)

;-)

0_rafiks_0

2020-09-21, 09:36
Suge_pikk napisał/a:

Dobrze ze myślenie nigdy nie było Twoja mocną stroną ,a na widok czego się trzepiesz to już twoja sprawa



Gdybym nie myslal, to pewnie podniecalbym sie jak ty na widok murzyna z gola klata. Nie chce sie domyslac nawet co sie dzieje jak zobaczysz murzynskiego pytonga :D

Przeczytaj moze jeszcze raz co napisales,zastanow sie nad tym co masz zamiar wrzcuac. Nie oczekuje, ze to coxs zmieni, bo mam wrazenie, ze z inteligencja nie masz zbyt wiele wspolnego? :D

bungman

2020-09-21, 14:58
A jak wam powiem tak:bomba atomowa na Polskę-poszliśmy na dno i już się nie wydźwigniemy -po to rusy i niemcy wybili naszą elitę w katyniu by zostali u nas same sebixy i cwaniaki.teraz rozumiem po co to było.