18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambo ochroniarz

CrazyEdek • 2024-04-04, 21:40
Pokazał kto jest w stadzie samcem alfa.


juderaus

2024-04-04, 21:48
Silna bestia. Rzucił nim jak workiem czarnego ch*j wie czego.

quark

2024-04-04, 21:50
Rozj***ł go ja furę gnoju (tylko bez fury)

turor

2024-04-04, 22:28
Jakby mu nie było szkoda dresów pobrudzić to by go na pół rozerwał :D

xv89

2024-04-04, 22:33
Jak oranguten. Normalny oranguten mordujący młode innego samca.

contracts

2024-04-04, 22:46
xv89 napisał/a:

Jak oranguten. Normalny oranguten mordujący młode innego samca.



ŚWK odc 14 Właściciele

xv89

2024-04-05, 00:07
contracts napisał/a:

ŚWK odc 14 Właściciele



Widzę, że jest z nami na pokładzie koneser klasyki polskiej satyry.
Jak znajdziemy sponsora, to można by nawet porozmawiać o nagrodach* ;)



*gdyby to dzisiaj nagrywali już te kwoty wcale tak absurdalnie by nie brzmiały - nominalnie wzrosły w porównaniu do roku '99 o blisko 400% :)
**na razie masz Pan piwko na zachętę

PsikutaBezS

2024-04-05, 00:50
ścierwo . zaatakował pierwszy . kopał leżącego. widać faktycznie małpy naprawdę niewiedzą co honorowa walka

Will70

2024-04-05, 00:52
Co trzeba mieć we łbie oprócz koksu, żeby za pobicie czy ewentualny zgon pobitego dać się zamknąć w celi tylko dlatego, że zwierzęcy instynkt się obudził? Ja nawet jak jakiemuś dziadowi kopa zasadziłem i leciał łbem na glebę to go podtrzymałem żeby się gdzie nie zabił p*zduś. A ta k***a nie dość że 2 x go napie**ala centralnie w ryj to jeszcze rzuca nim o glebę. Mam nadzieję że już wie gdzie spędzi resztę życia. Zresztą o koksach bramkarzach to można doktoraty pisać, to jest k***a patologia nie z tej ziemi.

darek1234

2024-04-05, 01:19
PsikutaBezS napisał/a:

ścierwo . zaatakował pierwszy . kopał leżącego. widać faktycznie małpy naprawdę niewiedzą co honorowa walka



Will70 napisał/a:

Co trzeba mieć we łbie oprócz koksu, żeby za pobicie czy ewentualny zgon pobitego dać się zamknąć w celi tylko dlatego, że zwierzęcy instynkt się obudził?



Bambus jak ruSSek, zwykłe umysłowe debile

slawoszxx

2024-04-05, 01:27
juderaus napisał/a:

Silna bestia. Rzucił nim jak workiem czarnego ch*j wie czego.



Taki mokembe ch*ja waży..
Kiedyś w egipcie byłem i jak się naj***łem to animator w końcu wyciągnął mnie na scenę.
Miałem złapać złodzieja.. Wyglądało to finalnie tak, że stałem na scenie trzymając czarnego śmiecia za rękę i nogę, przed sobą w górze.
Udało się, a że nie mówili jak mam go złapać.

Bul_od_bytu

2024-04-05, 04:50
Za rzut murzynem należy się piwko.
Najlepiej jak takie konflikty rozwiązywane są wewnątrz stada i żaden człowiek nie ucierpi

mateuszsick

2024-04-05, 07:17
Po za tym że bambo to wszystko na swoim miejscu. j***ne bezmózgie roszczeniowe flepy takich rzeczy nie rozumieją że nie prowokuje się większych bo można zdechnąc w 1 mikrosekundę i nie będzie czasu dzwonić po policję, baa myślą że jak nastraszą złą opinią w google to są nieśmiertelni. Wk***ił go więc dostał w cymbał, kopa w dupe i nim zapie**olił o ziemię dla utrwalenia i poszedł bez skakania po głowie czysta robota tak się wychowuje dorosłego chłopa i się dzieciaczki nauczcie że jak kogoś wk***iacie to dostajecie wpie**ol i tyczy się to też roszczeniowych tatusiów i ch*j kogo kolwiek to obchodzi że sobie nie rzyczycie :-)

Pablohasan85

2024-04-05, 08:46
Najgorsze co można zrobić to kłócić się z tymi naćpanymi troglodytami.