18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambo i corvetta

CrazyEdek • 2023-06-10, 18:11
Popisał się nawet.


35i

2023-06-10, 20:20
A taki ładny był, amerykański.

Adenoid_Hynkel

2023-06-10, 20:27
Fajne auto, myślę że naprawi i dalej będzie miał na koncie więcej kasy niz zazdrosniki z sadola.
Btw za co te murzyny w USA chcą przeprosin żeby ktoś kiedyś jego praprapraprababki nie przywiózł na statku w kajdanach do USA to spore jest prawdopodobieństwo że dziś by nie on palił opony Corvetta(gdzie w Polsce lekarza na to nie stać) a na nim palili(dosłownie).

DużyKogut

2023-06-10, 20:28
No i co z tego. I tak pewnie ukradzione auto...

Raider

2023-06-10, 20:58
Tępy czarny ch*j

Wiewór

2023-06-10, 21:00
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Fajne auto, myślę że naprawi i dalej będzie miał na koncie więcej kasy niz zazdrosniki z sadola.
Btw za co te murzyny w USA chcą przeprosin żeby ktoś kiedyś jego praprapraprababki nie przywiózł na statku w kajdanach do USA to spore jest prawdopodobieństwo że dziś by nie on palił opony Corvetta(gdzie w Polsce lekarza na to nie stać) a na nim palili(dosłownie).



Lekarza w Polsce nie stac? Ordynator plastyki w Krakowie z jednego ze szpitali jezdzi g klasa w Amg. Śmiem zaryzykować ze tego murzyna nigdy nie będzie stac.

donkapusta

2023-06-10, 21:02
Do kompletu jeszcze: świnia w karocy, koń senatorem (dla mniej oczytanych - nie chodzi o pana G.), ciałopozytywność. .....

przemo3251

2023-06-10, 21:13
Wiewór napisał/a:

Lekarza w Polsce nie stac? Ordynator plastyki w Krakowie z jednego ze szpitali jezdzi g klasa w Amg. Śmiem zaryzykować ze tego murzyna nigdy nie będzie stac.



ordynator może tak. Wiekszość normalnych lekarzy może tylko pomarzyć o zarobkach przecietnego amerykanina. Co gorsze zwykly lekarz w US zarabia wiecej niż polski ordynator

mi...........pl

2023-06-10, 21:35
Na leasing czy wypożyczenie stać każdego. I cyk na copart

mazga50

2023-06-10, 21:52
Wiewór napisał/a:

Lekarza w Polsce nie stac? Ordynator plastyki w Krakowie z jednego ze szpitali jezdzi g klasa w Amg. Śmiem zaryzykować ze tego murzyna nigdy nie będzie stac.



Oj tam oj tam. Ukradnie inne.

Syn_Milionera

2023-06-10, 22:06
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Fajne auto, myślę że naprawi i dalej będzie miał na koncie więcej kasy niz zazdrosniki z sadola.



Jakiej kasy? Żeby w USA sobie móc kupić Corvette z salonu na kredyt wystarczy zarabiać tam najniższa krajową. To tylko u nas nie dosyć że cena jest przeliczana z dolarów, to jeszcze są droższe o 30% ze względu na cło.

RobsoN

2023-06-10, 23:20
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Fajne auto, myślę że naprawi i dalej będzie miał na koncie więcej kasy niz zazdrosniki z sadola.
Btw za co te murzyny w USA chcą przeprosin żeby ktoś kiedyś jego praprapraprababki nie przywiózł na statku w kajdanach do USA to spore jest prawdopodobieństwo że dziś by nie on palił opony Corvetta(gdzie w Polsce lekarza na to nie stać) a na nim palili(dosłownie).



Czyś ty och*jał? Przecież to zajumane ewentualnie z wypożyczalni.

Promek

2023-06-10, 23:30
j***ny ale auto ukradl!

opółnocyuciebie

2023-06-11, 01:23
dobrze, że to plastik - wymiana wyniesie max 20 złotych

RELAX

2023-06-11, 01:44
Nic takiego się nie stało. Każdemu mogłaby tak opona wyj***ć.