18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bal przebierańców

KrzysztoFF • 2014-08-23, 11:41
Zbliża się doroczny szkolny bal przebierańców. Ojciec martwi się, bo trzy lata temu jego syn przebrał się za Kopciuszka,rok później za Królewnę Śnieżkę,a rok temu za Śpiącą Królewnę. Tymczasem, podchodzi do niego syn i pyta:
-Tato,kupisz mi na bal miecz?
-Tak.
-A tarczę?
-Z przyjemnością synu!
-A zbroję?
-Chętnie! A za kogo się przebierasz?
-Za Xenę.
:mrgreen:

Skyperian

2014-08-23, 13:17
k***a główną bronią Xeny nie był miecz j***ne nie-nerdy, tylko coś w rodzaju wielkiego shurikena ostrego jak cholera i działającego trochę jak bumerang, jak już robisz takie żarty to trzymaj się prawdy.

ja...........03

2014-08-23, 13:20
otwierałbym normalne przedszkola i szkoły uczące poprawnych zachowań , pracowitości męskości lub kobiecości i z pewnością patriotyzmu

zarobiłbym na tym fortunę , dając rodzicom dzieciakom i ojczyźnie ogromne zyski

PeterZ

2014-08-23, 13:25
Skyperian napisał/a:

k***a główną bronią Xeny nie był miecz j***ne nie-nerdy, tylko coś w rodzaju wielkiego shurikena ostrego jak cholera i działającego trochę jak bumerang, jak już robisz takie żarty to trzymaj się prawdy.



A gówno prawda! Większość wrogów kasowała mieczem lub wręcz, a ten "wielki shuriken" to tak w ogóle chakram i służył jej raczej tylko do nietypowych killi. Jeszcze jedno - tarczy nie miała.

ginx2666

2014-08-23, 13:26
Skyperian napisał/a:

k***a główną bronią Xeny nie był miecz j***ne nie-nerdy, tylko coś w rodzaju wielkiego shurikena ostrego jak cholera i działającego trochę jak bumerang, jak już robisz takie żarty to trzymaj się prawdy.



Xena miała miecz, to Herkules prawie nie używał broni białej. Ten "wielki shuriken" to był czakram i to czy był ostry zależało od odcinka. Przykładowo w tym, gdzie Xena, Gabriela i taki nieudacznik byli uwięzieni w pętli czasu (coś jak Dzień Świstaka), jej czakram był na tyle tępy, że mógł ogłuszać uderzeniem i strącać czapki z głów, bez przecinania materiału.

Tak, nie mam życia, wychowałem się na tych serialach.

Muzz

2014-08-23, 13:29
Dowcip inspirowany chyba dość "popularną" ostatnio osobą ;-)

PeterZ

2014-08-23, 13:30
ginx2666,

Widzę, że mamy podobne przemyślenia. ;)