18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bajka na "kwasie"

Sobut16 • 2013-04-29, 08:18
Ostra faza


seergiei71

2013-04-29, 23:01
Nie no nie wierze. Wczoraj czy tam niedawno to widziałem w tv (przeskakując kanały żeby nie było) i sobie myśle, że by idealnie pasowałona sadola :roll:

Gienek2

2013-04-30, 08:45
moim zdaniem media mają określony cel, np bajki dla dzieci w dzisiejszych czasach pewnie mają ogłupiać. nie mówię, że małe dziecko już wszystko rozumie ale wciskając mu takie rzeczy to co ono zapamięta???

Yasiu99

2013-04-30, 08:50
Nie wiem dlaczego porównujecie cow and chicken albo edów do tych nowych "kreskówek". Przecież napisałem zresztą że już kiedyś bodajże było to 14-15 lat temu na jeszcze nie tłumaczonym cartoon network (po którym w nocy był wrestling :D ) leciały zaczątki tych dzisiejszych bajek. Nie powiedziałem nigdy że były złe. Ale już za tamte rodzice ganiali mnie bo zainspirowany odpaliłem np saletre z cukrem pudrem na dywanie albo beztrosko patrzyłem jak z wanny na łazienkę wylewa się woda w mieszkaniu na 4 piętrze w bloku :D . Nie mogę powiedzieć że bajka sama w sobie jest "szatańska" bo to oczywiście tylko od dzieciaka zależy co będzie chciał z niej wyciągnąć.