18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DanBK

2014-07-11, 23:05
Nie znam sprawy, nawet nie odpalam tego filmu... słyszałem tylko, że ten odmówił aborcji i dziecko się zdeformowane urodziło. Z tego co wiem on nie jest jedynym lekarzem w Polsce więc nie wiem czemu tamta głupia c**a do innego nie poszła.

_R...........s_

2014-07-11, 23:18
@up
Bo ma takie prawo? To jak lekarzowi nie pasuje, powinien sp***alać do innego szpitala, a nie na odwrót. Matka miała pełne prawo, żeby ukrócić cierpień płodowi, może i skrobanka jest zła, ale i tak lepsza od skazywania dziecka na kilka dni konania w cierpieniu, i matki z traumą do końca życia. Lekarz powinien służyć pomocą, a nie wciskać innym jakieś ch*jowe bajdy o życiu wiecznym, tym bardziej że za komuny skrobał ile wlezie.

Najlepsze jest to, że ten gość skrobał ile wlezie przed 89, liżąc dupę władzy, a dziś udaje świętojebliwego. Kolejny k***a jak flaga, jak wiatr zawieje w tą stronę się obraca, jak cejrowski (dawny kowboj czacza, rozwodnik bawiący się razem z czerwonymi), jkm(wylansowany przez Urbana za komuny, wróg solidarności) albo max golonko(kiedyś padający na kolana przed czerwonymi i liżący im dupy, np rozdanie wiktorów i padanie na kolana przed kwaśniewskimi).

MCMerci

2014-07-11, 23:26
@up ch*j ci w dupę i na imię-w PRL nikt cię nie pytał co myślisz, tylko jak odmówiłeś czegoś to leciałeś na wycieczkę albo do lasu albo na Syberię polarne niedźwiedzie skrobać.
Mało k***a jest lekarzy w Polsce? Miała 3 szpitale obok ale wolała czekać żeby pojęczeć przed tv i zgarnąć kaskę za "uraz psychiczny". k***a większy mam jak pająka zabiję.
I o dziwo jak tylko dzieciak zmarł to pobiegusiała do sądu, złożyç wniosek.

Rafixo

2014-07-11, 23:26
DanBK napisał/a:

Nie znam sprawy, nawet nie odpalam tego filmu... słyszałem tylko, że ten odmówił aborcji i dziecko się zdeformowane urodziło. Z tego co wiem on nie jest jedynym lekarzem w Polsce więc nie wiem czemu tamta głupia c**a do innego nie poszła.



Bo ten frajer zamiast wysłać ją do innego lekarza/szpitala, celowo przedłużał podanie wyników badań. O tym że dziecko się urodzi zdeformowane i pożyje parę godzin powiedział (i dał skierowanie do innego szpitala) dopiero w momencie gdy aborcja była już niemożliwa.

@up
No i na ch*j się wypowiadasz i jeździsz po tej kobiecie jak nie znasz sprawy? "Nie wiem to się wypowiem"?

MCMerci

2014-07-11, 23:53
@up
Właśnie znam sprawę i wkurzają mnie p*zdy które biadolą do kamerki jak im to źle bo "a nóż widelec coś im z pańskiego stołu skapnie".
Wieszać wszystkich kombinatorów.

ex32

2014-07-12, 00:32
@MCMerci: Pokaż pedale gdzie ta kobieta gadała do kamerki cwaniaczku z komentarzy. Sprawe znasz pewnie od starego z wanny. Pewnie połykasz bo ci tak sumienie każe .

NiedźwiedzioGłowy

2014-07-12, 00:57
Czerwony k***a pająk. Krzyż nad łóżkiem, legitka partyjna pod poduszką. Radziecka wiara na dobre i na złe. Idź pan w ch*j.

Kardio_Error

2014-07-12, 01:13
co to za pie**olenie ze mogła pójść do innego? jesteś w ciąży, idziesz do lekarza który bierze kasę z nfz i on musi potraktować cie zgodnie ze sztuką lekarską oraz przepisami prawa... znalazł się moralista który wyskrobał sobie nie jedno mieszkanie i teraz nagle nawrócenie, kieruje kobietę na kolejne badania które są zbędne tylko po to żeby minął termin zezwalający na terminowanie ciąży a kiedy się to nie udaje mówi pacjentce w twarz że tego nie zrobi bo niezgodne z prawem, w ten sposób oszukując i wprowadzając w błąd. To jest skandaliczne zachowanie lekarza na państwowym etacie. Tego nie mogą mu popuścić i wybaczyć, powinien za to odpowiedzieć własnym portfelem bo nic tak nie boli jak zabranie siłą pieniędzy.

pr...........99

2014-07-12, 01:18
Co za pie**olenie, to jest jego sumienie!!!

Aneta18

2014-07-12, 01:36
Na portalu gdzie dziewczyna kazdego uzytkownika ma na imie .jpg to raczej nie przejdzie.....

Cormacze

2014-07-12, 02:37
MCMerci gówno wiesz a sie wypowiadasz

Yogii26

2014-07-12, 03:35
Ostatnio dowiedziałem się że dziecko miało powikłania z powodu źle przeprowadzonego zabiegu in-vitro. Postawili lekarza przed faktem dokonanym potem zwalając winę na faceta z czego oczywiście bekę ma połowa Polski. Zabiegi in-vitro są przeprowadzane na zasadzie selekcji, mianowicie z np. 10 próbek wybiera się jedną, zapładnia a gdy kobieta nie jest zadowolona dokonuje się aborcji i bierze się kolejną próbkę.
Nikogo raczej tym nie przekonam ale takie jest moje zdanie. Nie odpowiadam na wszelką polemikę bo po prostu zapomnę o tym temacie :)