18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marekeasy

2012-03-11, 14:00
@settogo: czyli uważasz że lepiej potraktować te rzeczy jako normalne i nie warto ustalać granic chamstwa i buractwa? A ta grafika odnosi się do ćpunów i dilerów w jaki sposób ważą i paczkują narkotyki. Nikogo nie mam zamiaru pouczać, jestem za dekryminalizacją zielska, ale na promowanie tego gówna się nie zgadzam.

adiemus36

2012-03-11, 14:03
Swoją drogą, chwalenie się paleniem/braniem/piciem stało się teraz strasznie modne. Dziwna ta dzisiejsza moda.

Earth

2012-03-11, 14:04
settogo napisał/a:



Zauważ drogi użytkowniku, że ten portal idąc Twoją logiką zachęca do rasizmu, seksizmu, śmiania się z słabszych, znęcania nad zwierzętami, śmiania się z cudzego nieszczęścia, w rażący sposób ukazujący nagość, a kobietę jako dziurę do walenia.
Każdy ma swój rozum, więc nie pitol i zajmij się kwestiami które Tobie się podobają/nie podobają, a nie pouczaj moderatorów.



Zauważ drogi, użytkowniku, że używając słowa "portalach", kolega zwrócił uwagę na to, że na dwóch lub więcej obrazek ten się już pojawił. Kwejk - przed chwilą zobaczyłem ten obrazek i miał już ponad 3500 share. Jak myślisz, jaka średnia wiekowa jest na kwejku?
12 lat? Może 13.

Plecionkarz

2012-03-11, 14:11
dannyś napisał/a:

Pener666,

Bo to jest LG KF600, tylko nie wiem po co jest w nim waga :-/

Obrazek



Moim zdaniem jest po to żeby coś zważyć. 8-)

konował

2012-03-11, 14:19
I tak od tego gówna lepsze jest piwo, przynajmniej tak nie pie**oli w głowach co ćpunom którzy jak się uzależnią (a to wielce prawdopodobne i nie pie**olcie że się nie da) zrobią wszystko by zapalić.

Svkpowa

2012-03-11, 14:55
@konował: Dobra prowokacja. A jeśli nie, to wyjdź na ulicę i popatrz sobie na tych meneli, co zbierają puszki po piwie z kosza i wypijają resztki kropelek.

BylemSieWysrac

2012-03-11, 15:03
Ja pie**ole nie było mnie tu kilka miesięcy i ile hejterów i j***nych świętych sie tu narobiło ? Za każdy koment typu " nie powinno sie tu tego pokazywac bo ... " powinien być ban , obrazek pokazuje to co wszystkich w polsce wk***ia jak idziesz do dresa bo nie masz innej opcji a ten ku*as zamiast piątki jarania daje ci 3,5 i mówi że dobrze wyszło , k***a byłem w czechach na desce 2 tyg temu tam za 5 jarania zaplacilem 190zł ale k***a ta piątka starczyła na tydzien i jeszcze przywiozłem.

bi...........ic

2012-03-11, 16:47
zabawne, gdy ktoś obala pół litra wódki na łyka to jest w porządku i takie filmy zawsze wywołują jakaś dziwną ekscytacje w komentarzach, jakiekolwiek odniesienia do mj z kolei odbierane są jako obnoszenie się z jaraniem bądź promocją narkotyków. wewnętrzna chęć krytyki wszystkiego chyba leży w naszej polskiej mentalności.

cannabis7777

2012-03-11, 17:33
marekeasy napisał/a:

Promowanie narkotyków na portalach gdzie siedzi sporo dzieciaków powinno być karane banem. To gówno nikomu nie jest potrzebne do życia.



Pewnie zaraz pójdziesz napić się alkoholu, zapalisz papierosa, rano wypijesz kawkę, oczywiście przez cały czas oglądając telewizje, mając na nogach buty, kapcie i mając 2 pary spodni. Na ch*j Ci to wszystko? Bo chcesz. No właśnie.

glaudung

2012-03-11, 18:18
marekeasy
zakładam że lubisz wypić latem zimnego browarka(ok,piwko jest legalne) ale.."To gówno nikomu nie jest potrzebne do życia. ",poza tym to ALKOHOL i sporo dzieciaków widzi jak pijesz i może popaść w alkoholizm,zniszczyć wątrobe i umrzeć,a od dobrego jointa nikt jeszcze nie umarł :)
(nie chce obrazić żadnego piwosza na tym portalu)

RastaSoldat

2012-03-11, 18:37
Niah niah cwe*e robią spamy i spiny ^^ ja bym zamknął bo przeciwnicy zawsze się będą pluć.

antykreator123

2012-03-11, 21:06
A co, wziąłeś coś? To jest szafran - najdroższa przyprawa świata. Sprzedawana na gramy, a niektórzy oszuści zamiast grama dają 0,7.

I kto tu ma narkotykowe skojarzenia?



Kolego chyba nie wiesz jak szafran wygląda...

BongMan

2012-03-12, 13:10
konował napisał/a:

I tak od tego gówna lepsze jest piwo, przynajmniej tak nie pie**oli w głowach co ćpunom którzy jak się uzależnią (a to wielce prawdopodobne i nie pie**olcie że się nie da) zrobią wszystko by zapalić.


Nie no, w obliczu takiej głupoty muszę interweniować. Wiele razy słyszałem, że alkoholicy wynosili z domu ostatnie rzeczy i sprzedawali, zabijali za hajs na alkohol. Słyszałem o kolesiu, który bił własną matkę i babkę żeby mu dały na chlanie. Ostatnio gdzieś na sadisticu czytałem, że dwóch synów zatłukło swoją matkę bo jej się nie podobało, że chleją. W moim mieście parę lat temu koleś zadźgał nożem sprzedawczynię w sklepie bo mu jabola na krechę dać nie chciała. Gdzieś czytałem, że większość zabójstw w Polsce jest popełniana pod wpływem alkoholu. Słyszałeś żeby ktoś zabił albo pobił kogoś za zielsko? Słyszałeś o ojcu-mężu marihuaniście, który bije żonę i dzieci a całą wypłatę przepala? Lubię się napić, a piwo to wprost kocham i mógłbym je żłopać na hektolitry, ale nikt mi k***a nie wmówi, że marihuana jest bardziej szkodliwa od alkoholu. I zdrowotnie i społecznie.

jedrzej152

2012-03-12, 21:10
@up ale musisz przyznać że marycha też ryje banie, i nikt mi nie wmówi, że nie ... Oczywiście wolę to niż alkochol.