18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Badr Hari vs Alistair Oveerem K-1

666WalczaK666 • 2014-04-22, 23:05
Ostatnio był filmik gdzie Badr Hari w ringu dostaje wpie**** od Petera Grahama za kozaczenie
(P.S. rok później w rewanżu wygrywa ciapaty)

Tym razem fajnie zmontowany filmik z pojedynku Badra Hariego i Alistaira Overeem'a
(tego pana co poniektórzy pewnie kojarzą)

Badr Hari obiecuje rywalowi, że ten nie przetrwa z nim pierwszej rundy.
Stety, niestety, wygrywa lepszy.
Determinacja, krew, pot, psychika i święta wojna :)


Nie wątpię, każdy widział lepsze walki! i lepszych zawodników! ale tu liczy się
montaż i całokształ wojny tych dżentelmenów :)
Sami ocencie.




KuNA89

2014-04-23, 13:48
Świetna wrzuta! Wincyj takich!!! Co do obaleń Alistara to są one dozwolone. Przynajmniej były jeszcze jakieś 5 lata temu gdy się tym interesowałem. Jeżeli od tego czasu nic się w przepisach nie zmieniło to obalenia są dozwolone, jedynie nie można uderzać leżącego zawodnika.

di...........os

2014-04-23, 14:39
Kine napisał/a:

@kanapkasmalec
Walczyłem z Alistairem, jak kazdy wie. Wygral ta walke, to dziwne dla nas kickboxerow ze wygral z dwoma dobrymi zaowdnikami, dobrze dla niego (hehehe w tle).
ALE, jesli przejdzie przez pierwsza walke z Diaxera (ch*j wi jak to sie pisze, o tego murzyna sie rozchodzi) to obiecuje ze nie da rady wytrwac 2 -3 minut ze mna w kickboxerskim ringu.
Z tym że języka ostatni raz w ogólniaku używałem i mogłem gdzieś się walnąć, sens generalnie przekazałem :P



On zapewne chciał to powiedzieć... Ale gadał tak jakby... nie po angielsku? Napiszę całość:

"I had a fight with Alistaira Overeem like everybody know. He won that fight. It is strange for us as kingboxers that this guy wins from two strong guys in the k1. He did a good job. So good thing for him. But if he gets true the first fight against "Extera" then i promise that he will make it to until three minutes in the kingboxing ring with me this time".


Tak prawdę mówiąc, nie do końca rozumiem. I to nie są jakieś pretensje purysty.

Zarammoth

2014-04-23, 14:56
Myślałem, że ten opis to wiersz czy inszy limeryk :D

Jab7kO

2014-04-23, 15:30
Przyznaję. Filmik bardzo fajnie złożony. Piwko :)

maksymilian45

2014-04-23, 15:56


pifkopije

2014-04-23, 16:06
zemsta po latach :>

cwejter

2014-04-23, 16:33
k***a co to za pedalska cenzura w opisie

Browaryt

2014-04-23, 17:03
jak powiedział tak zrobił tylko niech no ekspert powie czy to faktycznie było przed 3 minutą

prezeszdzich

2014-04-23, 17:35
Anabolistar Testostereem jest dobry, ale są lepsi i Hari tego dnia był.

kosa1kosa

2014-04-23, 18:50
Oveerem niezły zawodnik - w EA MMA nieźle się nim walczy, lecz nie to bym był rasistą, ale walczący ciapek i murzyn... W sumie ch*j mnie to interesuje kto wygra.

lois_hartos

2014-04-23, 19:46
rzygam już tym całym harim, siedzę w nl i jest on wciąż na topie w newsach, ale tutaj kogoś lekko rozj***ł podczas sensation i do dziś się ciapek tłumaczy :-) ogólnie to mu wbijam.

artson

2014-04-23, 21:34
xnxx napisał/a:

wszystko fajnie tylko to dalej j***ny brudas i ciapak, więc piwa nie ma

Nie każdy murzyn to brudas cepie. Czekam aż powiesz mu to w twarz, myślę że będzie to ostatni moment kiedy posiadałeś jako taką "twarz"

wir00z

2014-04-24, 00:42
Ogólnie Overeem to wielka p*zda (oczywiście w twarz bym mu tego nie powiedział),człowiek doping i testosteron,w UFC udało mu się pokonać dziadka Lesnara,ale niestety,stety dla niego,że go nie dopuścili do wali z JDS bo by czekał go ogromny wpie**ol.

Eryk12

2014-04-25, 00:02
Badr, kozak, lwie k***a serce :D