18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Badał piersi kursantkom na prawo jazdy

Sylarr • 2013-12-02, 10:34
Cytat:



Lekarz z Leszna został oskarżony o molestowanie seksualne, gdy wyszło na jaw, że podczas wydawania zaświadczeń niezbędnych do prawa jazdy „badał” też piersi. Oprócz tego podejrzewany jest o poświadczenie nieprawdy w dokumentacji medycznej. Sprawą zajmuje się prokuratura gnieźnieńska.

Historia wyszła na jaw, gdy pięć pacjentek oskarżonego lekarza złożyło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa – informuje „Głos Wielkopolski”. Według kobiet były molestowane podczas rutynowego badania niezbędnego do otrzymania zaświadczenia przy ubieganiu się o prawo jazdy kategorii B. Lekarz miał dotykać piersi, pośladków i innych stref intymnych pacjentek. Tłumaczył on, że jest to normalna część badania i kobiety dopiero po fakcie stwierdziły, że to nie prawda.



Lekarz nie przyznaje się do postawionych mu zarzutów. Do czasu zakończenia procesu ma zakaz wykonywania zawodu i zbliżania się do poszkodowanych pacjentek. Za molestowanie grozi mu 8 lat więzienia.

Nie jest to jednak jedyny zarzut wobec Lekarza z Leszna. Jest też oskarżony o poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniu dla jednej z pacjentek. Za to grozi mu kolejne 5 lat więzienia. Akt oskarżenia ma zostać złożony do sądu w Gnieźnie jeszcze w listopadzie.



Źródło: http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Badal-piersi-kursantkom-na-prawo-jazdy,wid,16207911,wiadomosc.html


Swoją drogą ciekawe czy gdyby dentysta powiedział tym kobitom, że trzeba zrobić badanie cycków, żeby wykluczyć możliwość występowania raka gębowego zgodziłyby się na to?

An...........or

2013-12-02, 10:44
Tępe k***y dawały się obmacywać, a po niezdanym egzaminie dochodziły do wniosku,że coś jest nie halo? :homer:

brontok

2013-12-02, 11:12
Pewnie są prawie ślepe lub nie styka im układ nerwowy. W zamian za zaświadczenie dały się macnąć i dopóki nie podeszły do egzaminu byli wszyscy zadowoleni :D Pewnie trafiły na egzaminatora nie interesującego się tą formą łapówki

byrt

2013-12-02, 12:03
co pomacał to jego :D

PanMarian

2013-12-02, 13:39
Cytat:

Swoją drogą ciekawe czy gdyby dentysta powiedział tym kobitom, że trzeba zrobić badanie cycków, żeby wykluczyć możliwość występowania raka gębowego zgodziłyby się na to?

Jak na moj gust, to im to wtedy nie przeszkadzalo, a teraz glupa wala jak sprawa wyszla na jaw.


Pozdrawiam

kasjerrrx

2013-12-02, 14:55
pie**olicie qrwa, ja osobiscie sam mialem stycznosc z tym lekarzem i wydawal sie byc spoko, a co jest najwieksza ironia to jest to ze budynek obok to komisariat Leszczynskiej policji :szczerbaty:

Passea88

2013-12-02, 16:37
Warto wspomnieć że Panie poszły na kurs dzięki Opiece Społecznej w ramach aktywizacji bezrobotnych, więc coś mi się wydaje że te oskarżenia to ściema żeby uzyskać odszkodowanie.

JA...........or

2013-12-02, 17:41
Ja pie**ole.
Jeden z pozadniejszych lekarzy.
Badal pacjntka piersi, wzorowo, jest to obowiazek kazdego lekarza pierwszego kontaktu.
Kobieta w ramch profilaktyki powinna badac piersi sama sobie raz w miesiacu a raz do roku jest rekomendowane aby zrobil to lekarz.
Oczywiscie dotyczy kobiet przed 40 r.z nie obciazonych wywiadem rodzinnym, potem dochadza takie badania jak mamografia i usg w profilaktyce.
Zaswiadczenia do prawka wystawia lekarz medycyny pracy w 50 % jest to badanie bardzo powierzchowne, a tu lekarz wielki szacunek ze sie przykladal to swojej pracy i sumiennie wypelnial obowiazki.
Dlatego go doceniono, gratulacje, to moj kraj taki piekny kraj.......

Swoja droga podejrzewam ze jakies slepej k***ie nie podbil badania bezterminowo i sie postanowila zemscic, a ze polski aparat prawno sadowniczy jest murzynski to smieli sie przypie**olic do lekarza.
Jak mojemu sasiadowi okradli mieszkanie, to prokurrator umozyl, ,,,

gargo

2013-12-02, 18:15
Durne p*zdy.

Camel_06

2013-12-02, 18:44
Hahaha pozytywny koleś, miał okazję macać to macał powinni mu darować :D

ye-baka

2013-12-02, 21:56
Sprawdzał po prostu, czy w razie wypadku mają sprawne airbagi.

FatboyFat

2013-12-03, 14:09
k***a, od kiedy prawo jazdy tak wygląda?

go...........ek

2013-12-03, 14:22


panom też bada??

Machol

2013-12-03, 14:29
Jak dla mnie lekarz starał się być swoim chłopem, załatwił paru osobom zaświadczenie chociaż troszeczkę nagiął normy a potem się rozeszło że idzie się z nim dogadać. Poszło parę kurewek które na badaniach wypadły słabo, lekarz bał się przegiąć żeby nie poszła fama iż jest naginaczem. No to skrzyknęły się żeby go upie**olić.

A prawda zazwyczaj jest pośrodku ;-)

!Timon

2013-12-03, 14:41
Jak później cycek się rozpada z powodu przerośniętego raczyska to lekarze konowały bo guza nie zauważyły. Jak lekarz piersi zbadał [a jak ma to k***a robić? bezprzewodowo?] to halo, że zboczeniec.