18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bączki CLSem 55 AMG

tribal216 • 2013-01-06, 17:25
dobra fura nie jest zła

darekesp

2013-01-07, 20:35
Ładny ale nie sztuka mieć trochę koni pod maską a potem rozk***ić na drzewie

B-B

2013-01-07, 21:05
A Ja się pytam po co ?
Taki CLS jest od zapie**alania i połykania kilometrów na Autostradzie ewentualnie do "dupowożenia" 40 km/h przez miasto a nie do kręcenia bąków które tutaj zwyczajnie nie wychodzą co widać na załączonym obrazku.

Suicide_on_demand

2013-01-07, 21:07
Porównanie trzech typów palenia kapci.

B-B

2013-01-07, 21:08
@ejdzbikej
Napisz jeszcze ile kosztuje opłacenie tego auta w UK a już
nie będzie tak różowo.
Każdy wie że w Anglii samochody są tanie ale ubezpiecz takie coś.... Myślę że kierowcy autobusu w UK nie stać na CLSa.



Ps. Skończ szpanować. Bycie kierowcą w UK to żaden wyczyn.

abkada

2013-01-07, 22:05
Za Gwiazde zawsze piwo.

poloo89

2013-01-07, 22:37
bokun1237 napisał/a:



Mechanik tatusia już zaciera ręce :)

thessalonika

2013-01-07, 22:53
mimo wszystko bmw bawet z 1,8 is w porównaniu do merca wypadło nie najgorzej. W końcu samochod 10 razy mniej warty a też można poszaleć.
A wracając do wioski to wiecie że obecnie najwięcej na wsiach jest passatów i golfów? bo to ViejskoWozy

wudun

2013-01-07, 23:29
dawid301293 napisał/a:


Co nie zmienia faktu, że to auto na które w życiu mnie nie bedzie stać, pieknie brzmi i jeździł bym.



Prawdopodobnie nie będzie ciebie stać na to auto przez fakt że sobie tak wmówiłeś albo co gorsza wmówiło ci to twoje otoczenie.
Prawda jest taka że żaden Tusk, Kaczyński, JKM, ONR, MF, czy ch*j wie kto, tobie takiej fury nie da( chyba że zostaniesz popychadłem któregoś z nich). Jak nie zaczniesz zapie**alać po 30 godzin na dobę będziesz ch*ja miał i tutaj nie ma na to wpływu ustrój polityczny.

DonSalieri

2013-01-08, 09:36
Ten z BMW to wyjatkowy pojeb !!, zreszta z merca tez... ale jakim trzeba byc imbecylem zeby krecic baczki na tak ruchliwej drodze? tak tylko moze jakis k***iszon ze splesnialego BMW

ejdzbikej

2013-01-08, 12:16
B-B napisał/a:

@ejdzbikej
Napisz jeszcze ile kosztuje opłacenie tego auta w UK a już
nie będzie tak różowo.
Każdy wie że w Anglii samochody są tanie ale ubezpiecz takie coś.... Myślę że kierowcy autobusu w UK nie stać na CLSa.



Ps. Skończ szpanować. Bycie kierowcą w UK to żaden wyczyn.




wiem ze to nie jest zaden wyczyn i nie mialem zamiaru niczym szpanowac, a jedynie ukazac przepasc miedzy polska i zachodem.
btw, mnie napewno nie stac na ubezpieczenie bo jestem za mlody, natomiast pare takich cls stoi na parkingu pod garazem, wiec jednak innych kierowcow stac.

Da_Ace

2013-01-08, 13:10
Bez gwiazdy nie ma jazdy ! Przepiekny Merolek

erpi

2013-01-09, 09:03
ejdzbikej napisał/a:





pensja kierowcy autobusu w uk 30k rocznie
ceny cls amg zaczynaja sie od 17k, wejdz sobie na ebay.co.uk i sprawdz sam


PS ch*j Ci w dupe nygusie :amused:



To Tobie ch*j w dupę zj***ny łbie, od pięciu lat w UK siedzę i jeszcze nie widziałem żadnego z kierowców autobusów w takim aucie, mają co prawda kilku letnie autka kupione od nowości ale nie k***a Mercedesy tej klasy więc zamknij pysk i zapie**alaj na pętle, bo k***a czekam na ten j***ny autobus. Ale mnie wk***ił strasznie.

bokun1237

2013-01-11, 20:31
B-B napisał/a:

@ejdzbikej
Napisz jeszcze ile kosztuje opłacenie tego auta w UK a już
nie będzie tak różowo.
Każdy wie że w Anglii samochody są tanie ale ubezpiecz takie coś.... Myślę że kierowcy autobusu w UK nie stać na CLSa.



Ps. Skończ szpanować. Bycie kierowcą w UK to żaden wyczyn.



jeżeli kogoś stać na kupienie takiego auta to będzie go stać na ubezpieczenie go zależy od wieku kierowcy jak jesteś po 40 to juz nie duży wydatek max 200 funta miesięcznie.
Za paliwo tygodniowo więcej pewnie by wychodziło albo kupić w Polsce i przyjechać nim do Anglii.
Kierowce autobusu w uk nigdy nie będzie stać na kupno takiego auta ubezpieczenie i paliwko do niego.