18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wasek

2011-11-23, 11:40
Taki mały przekaz dla biela

hi...........ja

2011-11-23, 11:47
Nie interesują mnie filmiki tego użytkownika. Jednakowoż swego czasu zauważyłem, że wzbudzają one ogromne kontrowersje. Pragnę więc wskazać, że w lewym górnym rogu istnieje przycisk "ignoruj". Zachęcam do skorzystania z niego, co ja, z chwilą obecną czynię.

Vl...........in

2011-11-23, 11:49
hiperbolizacja napisał/a:

Nie interesują mnie filmiki tego użytkownika. Jednakowoż swego czasu zauważyłem, że wzbudzają one ogromne kontrowersje. Pragnę więc wskazać, że w lewym górnym rogu istnieje przycisk "ignoruj". Zachęcam do skorzystania z niego, co ja, z chwilą obecną czynię.



Niestety, ten użytkownik ma też jedną dobrą serię więc wiele osób z tego powodu tego nie zrobi.

kreesperss

2011-11-23, 12:24
shootinputin napisał/a:


Niestety, ten użytkownik ma też jedną dobrą serię więc wiele osób z tego powodu tego nie zrobi.


Z tego co wiem klikając ten przycisk przy tym filmiku ignorujesz tylko ten filmik, każdy nowy będziesz widział znowu, chyba że znowu klikniesz ignoruj itd.

bzykman

2011-11-23, 17:06
Próbowałem, ale tego najzwyczajniej w świecie nie da się oglądać

Hario

2011-11-23, 18:49
Wracaj do swoich spedalonych koleszków :idzwch*j:

riodoro1

2011-11-23, 23:28
Cytat:

Czy to nie czasem wasz ulubiony prezenter?



Obvious troll is obvious.

Gabini

2011-11-24, 17:56
kreesperss napisał/a:


Z tego co wiem klikając ten przycisk przy tym filmiku ignorujesz tylko ten filmik, każdy nowy będziesz widział znowu, chyba że znowu klikniesz ignoruj itd.


To mało wiesz.

A co do prezentera - co za pie**olona ciota, z odcinka na odcinek coraz bardziej wzrasta moje przekonanie o okresowych wizytach ch*ja w jego dupie, oraz stałej obecności wewnątrz czaszki, w miejsce mózgu.