18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babcia pobita przez złodziejskie ścierwo

Jesse.Pinkman • 2023-09-12, 07:31
Włamanie do domu w Argentynie.

Riikko

2023-09-12, 07:37
mam nadzieje, ze go dopadna i odstrzela jak przystalo na tamte rejony. ale przed tym wszystikim deskoterapia, obciecie jaj i podpalenie wsrod opon.

envy13

2023-09-12, 08:20
ale dostała w cymbał

Janko

2023-09-12, 08:55
Po kiego ch*ja ten replay

janniezbedny23

2023-09-12, 09:28
Szkoda babki chciała by sobie spokojne jeszcze kilka wiosen przeżyć na tych 3m² to przyjdzie taki degeneruch i próbuje tą sielankę zniszyć

Touch_Of_Madness

2023-09-12, 13:38
Gość nie ma szacunku dla starszyzny bo wie, że sam starości nie doczeka.

Ali1232

2023-09-12, 14:09
taką k***ę bym podpalił benzyną i z uśmiechem patrzył jak zdycha.

ziomek53

2023-09-12, 14:47
kraskras napisał/a:

ale dostała w cymbał



twoja stara jak cie stary robił barani łbie

silwerbalk

2023-09-12, 15:55
k***a kiedyś nawet zlodizeje mieli zasady czyli jak kogoś znajdą w domu ... to nie wolno było mu zrobić krzywdy. ch*j mogłeś go związać ale nie mogłeś mu wj***ć ani nic ... nie a teraz :-/ kiedyś za takie coś to by go zaj***li na mieście

kosioraldo

2023-09-12, 16:06
Niech się babcia cieszy że nie wypalił bo by musieli ja zbierać że ściany szpachelka, pewnie jakaś stara Niemka, szkoda że jej nie poczęstował tym srutem

seeed71

2023-09-12, 16:19
kosioraldo napisał/a:

Niech się babcia cieszy że nie wypalił bo by musieli ja zbierać że ściany szpachelka, pewnie jakaś stara Niemka, szkoda że jej nie poczęstował tym srutem



Myślisz że dotarła do Argentyny w 45? Może też coś miała na sumieniu ?

Policeman

2023-09-12, 16:20
silwerbalk napisał/a:

k***a kiedyś nawet zlodizeje mieli zasady czyli jak kogoś znajdą w domu ... to nie wolno było mu zrobić krzywdy. ch*j mogłeś go związać ale nie mogłeś mu wj***ć ani nic ... nie a teraz kiedyś za takie coś to by go zaj***li na mieście



Co ty pie**olisz, za dzieciaka 997 oglądałem i rekonstrukcje zbrodni, co włamanie to albo gwałt na babce albo pobicie, potrafili kijami napie**alać i łamać wszystkie kończyny albo obcinać palce, często mordowali od razu albo rozniecali ogień. Będę k***a słuchał o zasadach złodziei, bandyta to bandyta, nie ma żadnych zasad, czy złodziej czy gwałciciel czy morderca czy pedofil - wszystko to ścierwo. Skończcie z tymi romantycznymi wizjami rodem z filmów czy rzewnych łzawych historyjek opowiadanych przez jakieś pały, które gdzieś tam stały na bramce i ściągały haracz o babek handlujących jajkami, a po latach wymyślających, że byli członkami wielkich mafii i mieli zasady. Takie zasady, że wiele "osławionych" grup właśnie tak działało, ściąganie haraczów z bazarów, właśnie od takich babuszek.

P.S Stara Helga chciała zaznać jeszcze kilku lat życia po tym jak uniknęła Norymbergi.

marcino_zly

2023-09-12, 16:59
Riikko napisał/a:

mam nadzieje, ze go dopadna i odstrzela jak przystalo na tamte rejony. ale przed tym wszystikim deskoterapia, obciecie jaj i podpalenie wsrod opon.



A może metoda średniowiecza:

Gorąca smoła i pierz. Mogą go jeszcze oblać czymś i podpalić jak zdążą.

tigerqaz

2023-09-12, 19:45
Zdążyła dojść do siebie i usiąść a ten ch*j przylazł znowu :D