18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babcia opowiada dowcip

Magsurf • 2014-09-12, 10:37
Babcia opowiada świetny dowcip. Wrzucam w postaci filmiku, bo nie chce mi się ani tłumaczyć. ani go pisać.
Wymagany angielski na poziomie szkoły podstawowej.


~Velture

2014-09-12, 11:24
Dla niekumatych:

Dziadek siedzi sobie i pali cygaro. Podchodzi do niego wnuczek i pyta się:
-Dziadku, czy mogę pociągnąć sobie twoje cygaro?
-A czy twój ku*as może dotknąć twojej dupy?
-Nie.
-To nie możesz.
Po 3 dniach wnuczek widzi jak dziadek pije piwo i pyta się dziadka:
-Dziadku czy mogę łyka twojego piwa?
-A czy twój ku*as może dotknąć twojej dupy?
-Nie.
-To nie możesz.
Po kolejnych 3 dniach wnuczek siedzi sobie na werandzie i wpie**ala ciasteczka. Podchodzi do niego dziadek i pyta się:
-Wnuczku, czy mogę dostać twoje jedno ciasteczko?
-A czy twój ku*as może dotknąć twojej dupy?
-MOŻE!
-To idź się pie**ol bo babcia zrobiła te ciasteczka dla mnie.

AmnetikDXM

2014-09-12, 11:58
pewnie dostane warna bo dzisiaj dzień banów chyba i tym podobnych, bo już z rana na dzień dobry mnie na morpegu zablokowali, ale to było dosłownie parę dni temu tu wrzucone, tylko nie umiem znaleźć double

Badderdandem

2014-09-12, 12:01
"Little boy's sitting on his grandfathers lap" - Dziadek siedzi sobie i pali cygaro. Podchodzi do niego wnuczek.

Wiem, ze nie tlumaczy sie doslownie, ale kij Ci w oko za bycie ekspertem.

novy__

2014-09-12, 13:04
ona nie ma zęba

~Velture

2014-09-12, 13:27
@Badderdandem
k***a mać logiczne ,że jak robię coś za darmo to nie będę się pie**olił w dokładne tłumaczenie. ch*j to za różnica czy siedzi u dziadka na kolanach czy dziadek sam siedzi czy k***a są na rybach w kajaku na Alasce.....

Badderdandem

2014-09-12, 13:53
Wybacz, nie wiedzialem, ze z Ciebie taki materialista. Dam Ci stowke, zrob mi loda.

Poza tym jak juz cos robisz to rob to dobrze, a jak masz odpie**alac lewizne to sie lepiej nie zabieraj bo jeszcze ktos pomysli, ze masz racje.

bestialsky88

2014-09-12, 17:16
Zostawiam tylko komentarz, bo nie chce mi się stawiać piwa.

b00mba

2014-09-12, 17:25
@Badderdandem

ale zamknij mordę

naczelny

2014-09-12, 17:27
k***a chłopie jakie ma znaczenie dla kontekstu dowcipu czy mu siedzi na kolanach czy podchodzi? To jest przetłumaczony dowcip, a nie podręcznik do języka angielskiego. Umiesz angielski? fajnie, to tak jak większość młodych ludzi w Polsce, więc możesz sobie podarować wytykanie "bycia ekspertem" gdzie on nawet nic na ten temat nie napisał. Było samemu przetłumaczyć lepiej

janniezbedny23

2014-09-12, 18:01
A k***a pomyślałeś że ktoś nie chodził na Angielski?

Badderdandem

2014-09-12, 18:17
@boomba
pakuj plecak lepiej bo Cie dyktando jutro czeka

@naczelny
Nie patrze na wiekszosc chodzi mi o to, zeby z ludzi, ktorzy nie rozumieja lub ucza sie jezykow obcych np takich jak "janniezbedny23" nie robic debili bo pozniej lapia glupie nawyki.

Ps: Jesli ktos poczul sie urazony powyzszymi postami to wybaczcie albo idzcie sprawdzic czy wam ch*j siega odbytu.

p47

2014-09-12, 18:27
Nie ma poprostu szkoły podstawowej skończonej dlatego nie chciało mu się pisać :)

Browaryt

2014-09-12, 18:33
za co ten gościu dostał warna :O

woofer51

2014-09-12, 18:45
ha ha harda nie będzie