18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Babcia mistrz

Qdlej • 2013-07-21, 11:52
Poranna rozmowa z babcia:
[B]-Babcia
[J]-Ja

[B]- Co to jest ten ubój rytualny?
[J]- Tak najprościej tłumacząc to jak babciu biłaś świniaka to wpierw obuchem w łeb a potem podcinanie gardła.
[B]- no tak, by się zwierzyna nie męczyła i nie czuła bólu.
[J]- dokładnie, a żydzi podcinają gardło na żywca.
[B]- Co oni poj***ni do reszty?! A jak by takiemu sk***ielowi tak samo zrobić i na żywca grdykę podciąć!
Niemcy wiedzieli co robili jak ich do pieca zaganiali.



nie wiedziałem, że moja babcia ma dobre początki na sadola :D

Smogu93

2013-07-21, 16:04
Owszem Hitler gardził Słowianami, ale najpierw wziął na ruszt żydów. a co do babci to wiele ludzi starej daty tak twierdzi tylko nie mówią o tym moja babcia też mi kiedyś powiedziała "Hitler miał troche racji, co prawda nie musiał zabijać ich mógł ich gdzieś wysiedlić ale to plaga była, żyd miał sklep, żyd był lekarzem, żyd Cię okradł, żyd Cię oszukał." :D

job_twaju_mać

2013-07-21, 16:20
krishna napisał/a:

@up

Powodzenia we wpie**alaniu takiej świni potem. Z resztą skąd ktoś taki jak ty może wiedzieć, że chloroformem wcale się nie usypia?



Chloroform:
Cytat:

wywołuje poczucie senności, nudności, zmniejsza sprawność umysłową, powoduje utratę przytomności.


źródło: wikipedia

I gratulację dla ciebie, jeżeli myślałeś, że pisałem to na poważnie.

krishna

2013-07-21, 16:32
@up

koleżko jak o czymś nie masz pojęcia, to się nie wypowiadaj. Żeby kogoś uśpić chloroformem musiałbyś trzymać mu to przy gębie parę ładnych minut.. Brawo! Umiesz znaleźć coś na wikipedii - czas jeszcze na naukę czytania ze zrozumieniem.
Za dużo filmów się naoglądałeś.

@edit
zapomniałem dodać - standardowa procedura na wypadek zrobienia z siebie debila - 'PRZECIEŻ TO BYŁ ŻART NIE ZROZUMIAŁEŚ' xD

zarpion

2013-07-21, 16:44
Hitler pie**olił propagandę z nienawiścią do innych ras - ot. taki populizm ale działał.

job_twaju_mać

2013-07-21, 16:50
krishna napisał/a:

@up

koleżko jak o czymś nie masz pojęcia, to się nie wypowiadaj. Żeby kogoś uśpić chloroformem musiałbyś trzymać mu to przy gębie parę ładnych minut.. Brawo! Umiesz znaleźć coś na wikipedii - czas jeszcze na naukę czytania ze zrozumieniem.
Za dużo filmów się naoglądałeś.

@edit
zapomniałem dodać - standardowa procedura na wypadek zrobienia z siebie debila - 'PRZECIEŻ TO BYŁ ŻART NIE ZROZUMIAŁEŚ' xD



Przecież to ty zrobiłeś z siebie w tym momencie debila i aż musiałem się nawet upewnić czy chloroform ma takie właściwości, a ty mi wyskakujesz z jakimś trzymaniem przy gębie. Widocznie probowałeś już i w twoim przypadku skutkiem było niedotlenienie mózgu, bo tak pie**olisz, że głowa boli. A i sorry czytanie ze zrozumieniem, możesz mi to wytłumaczyć? Do czego to się odnosi?

Blizzard93

2013-07-22, 01:05
@krishna
Uśpić - w sensie zabić, to się chloroformem nie da. Ale zasnąć po nawdychaniu się chloroformem da się jak najbardziej ;) Może nie wygląda to tak jak na filmach, ale da się. Info sprawdzone, kumpel raz podprowadził chloroform z laborek ;)