18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba wpierdala się na pasy- Częstochowa

Bertckm • 2015-07-07, 23:26
Solidne pie**olnięcie- ręka złamana, ale żyje :jezdziec:

sakosa

2015-07-08, 10:05
Po ch*j ona 3 razy wchodziła, nie nauczyła się już po pierwszym razie ?

zoob3r3k

2015-07-08, 10:49
aleje - tu się dzieje :szczerbaty:

Symbian

2015-07-08, 10:55
Ford na czerwonym baba też na czerwonym . Tylko że Ford to auto i wychodzi w takich spotkaniach dużo lepiej niż pieszy .

burzamiszcz

2015-07-08, 11:14
@stery_srh chciałem Ci powiedzieć że znam te światła, bo mieszkam w tym mieście i pieszy nie miał zielonych świateł :>

DestructionMen

2015-07-08, 11:14
"...Złamana ręka jak...." jakoś tak to szło :amused:

kurzy1988

2015-07-08, 16:56
Co wy gadacie, ewidentna wina kierowcy. Na Strzałka w prawo tam zapala się w tym samym czasie co zielone dla pieszych ;) Proponuję sobie również obejrzeć reakcje ludzi na pasach, a że kobita ma dobry refleks i się jej spieszyło to wystartowała najszybciej, proste jak j***nie.

tigerqaz

2015-07-08, 17:53
Trzeba być niedoj***nym żeby trzy razy wpie**olić się pod to samo auto :P

ellsworth

2015-07-08, 18:14
kurzy1988 napisał/a:

Co wy gadacie, ewidentna wina kierowcy. Na Strzałka w prawo tam zapala się w tym samym czasie co zielone dla pieszych ;) Proponuję sobie również obejrzeć reakcje ludzi na pasach, a że kobita ma dobry refleks i się jej spieszyło to wystartowała najszybciej, proste jak j***nie.


To, że zapala ci się zielone nie znaczy, ze możesz automatycznie wchodzić/wjeżdżać na skrzyżowanie. Najpierw musisz się upewnić, czy pojazdy kierunków kolizyjnych je opuściły. Nie wiem, dlaczego tak wielu ludzi traktuje zielony sygnał jako zezwolenie do zamknięcia oczu i wpie**alanie się na skrzyżowanie, na nic nie zwracając uwagi.

Rumcajs89

2015-07-08, 20:52
stery_srh napisał/a:

Ford miał czerwone, a piesi zielone, ale czy to zwalnia pieszych z myślenia i rozejrzenia się przed wejściem? Jak zdrowy rozsądek to za dużo dla niektórych, to są jeszcze przepisy. A jeden z nich mówi, że na przejście się nie wbiega - gdyby tego nie zrobiła, to nie byłoby tematu. W 90% potrąceń pieszych, jedna i druga strona ma w dupie przepisy.




w 100 %, inaczej nie byłoby potrąceń

wowku

2015-07-08, 20:56
Moja była była z częstochowy, może to ona :krawaciarz:

zoob3r3k

2015-07-09, 00:25
moja była też była z czwy, lecz ta z filmiku jest za chuda i za ładna.

Deoknife :)

2015-07-09, 12:36
Tak się składa, że mieszkam w tym zasranym mieście i Ford miał zielone bo skręcał w lewo między 1 a 2 Aleją(tak się mówi(mamy 3 aleje z czego ta 3 jest zakończona Ciasną Dziurą czy Jasną Górą, jakoś tak..)) Tak więc wina i tak jest Forda bo powinien ją puścić ale zielone miał tylko przyspieszył, żeby zdążyć przez autobusem jednocześnie uniemożliwiając Pani zdążenie zapewne na właśnie ten autobus ;)

frizzt

2015-07-09, 12:39
a szanowna gimba słyszała o sygnalizacji świetlnej asynchronicznej?

poza tym z tego co widzę to ludzie wpie**alają się na czerwone na pasy byle zdążyć na autobus który jedzie z lewej. A potem płacz że r*chacze jebią po 100 cebulionów na łeb.

dashadow

2015-07-09, 16:34
kurzy1988 napisał/a:

Co wy gadacie, ewidentna wina kierowcy. Na Strzałka w prawo tam zapala się w tym samym czasie co zielone dla pieszych ;) Proponuję sobie również obejrzeć reakcje ludzi na pasach, a że kobita ma dobry refleks i się jej spieszyło to wystartowała najszybciej, proste jak j***nie.



jakbyś miał prawo jazdy to byś wiedział, że pieszy nie może się wpie**olić tuż przed maskę (w tym przypadku na maskę :) ) nadjeżdżającego pojazdu, nawet jak ma zielone. wina po obu stronach jeśli już.
ale wątpię by w tym przypadku miała zielone.