18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba na drodze...

Halman • 2024-04-05, 14:00

no co się tak śmiejecie..?

Ppoolicjjaaa

2024-04-05, 22:06
Dualram napisał/a:

Moim zdaniem nie powinien tak zapie**alać gdy nie widzi drogi.



Debili zdanie się nie liczy !

Jarazz

2024-04-05, 23:10
SkoPio1 napisał/a:

W sądzie się nie ostoi taka teza.
Mimo pozornej słuszności.
Tzn. u nas - nie wiem, czy w innych krajach piesi mają obowiązek nosić odblaski/kamizeli I NIE Wpie**alAĆ SIĘ NA JEZDNIĘ, nawet jeśli sądzą, że są kobiet... tfu! w tym przypadku tępą k***ą.
Gdyby nie dostosował prędkości do warunków, to zabiłby to tępe coś.
Zresztą, jeśli nie masz radaru, kamery na podczerwień, to jadąc nocą, poza terenem zabudowanym, zgodnie z przepisami, jedziesz z prędkością niedostosowaną do warunków.
Wystarczy pijane ścierwo leżące na jezdni – w ciemnym ubraniu.
A jeśli zaczniesz jeździć z prędkością pozwalającą na reakcję i zatrzymanie w tak nagłych, acz nie w ekstremalnych warunkach, to zaczniesz jeździć z prędkością utrudniającą jazdę innym.

GDYBY p*zda postawiła trójkąt, miała kamizelkę, UPEWNIŁA SIĘ, że może się wpie**olić na jezdnię, to...
...no ale ona mądra nie jest, więc się skończyło jak na filmie.
I może być wdzięczna facetowi, że jechał powoli.




No właśnie, gdybanie. Liczą się fakty. Nie miała kamizelki, była na środku, kierowca nie jechał z niedozwoloną prędkością, więc wiadomo kogo była wina. Koniec

Zasysacz

2024-04-05, 23:26
Jak zwierze ,środkiem drogi w pułapkę świateł wpadła.... kobiety to jednak głupie stworzenia

Siriuz

2024-04-06, 01:35
SkoPio1 napisał/a:

Mimo pozornej słuszności.



Trochę na siłę doszukujesz sie tej słuszności. Gdyby to był deptak po którym swobodnie chodzą również ludzie to tylko wtedy miało by to sens. To jest jednak jezdnia, na której mają się poruszać wyłącznie pojazdy, które na dodatek mają obowiązek posiadać oświetlenie w nocy. Wszystko inne nie ma prawa się tam znajdować i stanowi zagrożenie.

majeńka

2024-04-06, 13:44
SkoPio1 napisał/a:

Tzn. u nas - nie wiem, czy w innych krajach piesi mają obowiązek nosić odblaski/kamizeli I NIE Wpie**alAĆ SIĘ NA JEZDNIĘ, nawet jeśli sądzą, że są kobiet... tfu! w tym przypadku tępą k***ą.

Wystarczy pijane ścierwo leżące na jezdni – w ciemnym ubraniu.

Tylko że tu nie było pojedyńczego pijanego ścierwa leżącego na skądinąd pustej drodze. W takim przypadku nie mogłabym obwiniać kierowcy: nie można cały czas jechać tempem spacerowym.

Ale tu, były roboty drogowe, był wypadek. Trochę z boku samochód na awaryjnych, wszędzie porozrzucane odłamki, itd. Kierowca to widział, ale zbyt się spieszył aby te kilkanaście metrów przejechać tempem spacerowym.

tatko

2024-04-06, 17:08
Bosun napisał/a:

Też bym w nią wjechał



A jeśli ma rzeżączkę?

Cymesowy

2024-04-06, 19:15
majeńka napisał/a:

skoro nie widzi drogi, to nie powinien tak zapie**alać.
Były roboty, widać wypadek z gościem stojącym na awaryjnych, są rzeczy porozwalane na jezdni.



obok mojego domu jest przejście oświetlone uwierz mi że jak się przechodzi a jak się jedzie samochodem całkowicie inaczej widzi się pieszych zwłaszcza tych w ciemnych ubraniach, do tego babka miała CZARNĄ bluzkę i JEANSY w kolorze j***nego asfaltu więc idealnie się zakamuflowała to raz a dwa że się nie łazi z telefonikiem w ręku po środku drogi głupia p*zd***

majeńka

2024-04-07, 00:11
Właśnie sobie uzmysłowiłam że wszystkie kurtki które mam są czarne. Połowa spodni też, wszystkie buty, itp. Nawet włosy mam ciemne, jedyne co jest jasne to ryj i dłonie, jedno i drugie słabo widoczne od tylca.

Chyba czas pieprzyć modę i kupić jakiś ciuch w oczojebnych barwach.

I ja przynajmniej mam taką możliwość, a was samce moda gubi: jedyna alternatywa dla czarnego to biały, barwa śniegu. Nałożycie różowy? Pedał. Beżowy? Też śnieg, tyle że brudny. Nałożycie zielonkawy? Policja/służby drogowe. Nałożycie czerwony, błękitny, itd? Tego chyba w żadnym męskim sklepie nie ma (wnioskując z tego co faceci noszą). Tu już chyba jakiś spisek grabarzy z dyktatorami mody.

Bul_od_bytu

2024-04-08, 10:00
majeńka napisał/a:

Właśnie sobie uzmysłowiłam że wszystkie kurtki które mam są czarne. Połowa spodni też, wszystkie buty, itp. Nawet włosy mam ciemne, jedyne co jest jasne to ryj i dłonie, jedno i drugie słabo widoczne od tylca.
Chyba czas pieprzyć modę i kupić jakiś ciuch w oczojebnych barwach.
I ja przynajmniej mam taką możliwość, a was samce moda gubi: jedyna alternatywa dla czarnego to biały, barwa śniegu. Nałożycie różowy? Pedał. Beżowy? Też śnieg, tyle że brudny. Nałożycie zielonkawy? Policja/służby drogowe. Nałożycie czerwony, błękitny, itd? Tego chyba w żadnym męskim sklepie nie ma (wnioskując z tego co faceci noszą). Tu już chyba jakiś spisek grabarzy z dyktatorami mody.



Operujesz jakimiś dziwnymi dogmatami. Mam 2 koszule w kolorze pudrowym (taki blady różowy), buty od czarnych, przez czerwone, beżowe i czarne. Podobnie spodnie i inne ubrania.
Strój faceta o ile nie składa się z piórek wetkniętych w dupę to sprawa otwarta. Kolorowe elementy ubioru nie czynią z każdego pedała.
Są pewne stroje "mniej męskie", których sam bym nie założył, ale to jeszcze nie pedalstwo :D

Faceci noszą to co noszą często ze względu na wygodę i walory użytkowe albo przyzwyczajenie. Kwestie "co sobie pomyślą inni" to rozważają ludzie pozbawieni pewności siebie lub kobiety

kampton

2024-04-08, 22:31
majeńka napisał/a:

Właśnie sobie uzmysłowiłam że wszystkie kurtki które mam są czarne. Połowa spodni też, wszystkie buty, itp. Nawet włosy mam ciemne, jedyne co jest jasne to ryj i dłonie, jedno i drugie słabo widoczne od tylca.
Chyba czas pieprzyć modę i kupić jakiś ciuch w oczojebnych barwach.
I ja przynajmniej mam taką możliwość, a was samce moda gubi: jedyna alternatywa dla czarnego to biały, barwa śniegu. Nałożycie różowy? Pedał. Beżowy? Też śnieg, tyle że brudny. Nałożycie zielonkawy? Policja/służby drogowe. Nałożycie czerwony, błękitny, itd? Tego chyba w żadnym męskim sklepie nie ma (wnioskując z tego co faceci noszą). Tu już chyba jakiś spisek grabarzy z dyktatorami mody.



Widać, że faktycznie masz pojęcie na temat mody i ubioru

:mrgreen:

Ja pie**ole.

majeńka

2024-04-08, 23:44
kampton napisał/a:

Widać, że faktycznie masz pojęcie na temat mody i ubioru

Matka i siostra ciągle mi tak mówią.