18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Az serce boli

jo...........17 • 2013-01-18, 14:26
Studiuje i pracuje w Wielkiej Brytanii. Sytuacja zdarzyla sie wczoraj w mojej szkole kiedy podszedlem do mojego kumpla ktory w tamtej chwili pracowal z czarnymi. (Studiuje murarstwo wiec robimy wszystko grupowo). W pewnej chwili Ci czarni zaczeli rozmawiac miedzy soba o burdelach w Anglii az doszli na temat Polek i zaczeli mowic, ze Polki sa zajebiste itp. Dowiedzialem sie, ze kilka Polek dalo im dupy, starali sie wymawiac ich imienia (Karolina, Natalia, Justyna, Weronika). Daja sie wykorzystywac chlopakom 18 - 19 letnim (czarnym). Serce boli strasznie kiedy nasze Polskie dziewczyny wyjezdzaja za granice i daja dupy czarnym i innym. Sam mialem dziewczyne ktora trzymala z Turasami (bo byli seksi) a ja po prostu nie moglem tego wytrzymac. Tak wyglada sytuacja w Wielkiej Brytanii, kazda Polka mysli tak samo, nudzi sie nami wiec idzie do nich zeby sprobowac czegos innego. Pamietajcie panowie, nigdy nie puszczajcie waszych kobiet do innych krajow bo to sie moze zle skonczyc!

ashitaka

2013-01-18, 14:29
Polać mu, dobrze gada!

MojeAvi

2013-01-18, 14:35
Co ty skończyłeś właśnie 18 lat, że zacząłeś o tym myśleć?

Tutaj jest sadystyczne forum, wrzucamy historie z czarnym humorem, duża ironią.

Te forum jest jak ogień na pochodni.

Te forum jest jak przelane myśli każdego człowieka

Te forum nie jest dla dzieci, ta strona jest dla dorosłych.

Tu sie klnie, wyzywa, obraża, uprawia się seks z żonami użytkowników.

Dlaczego wciąż admini nie reagują i pozwalają na wstawianie problemów typu "Bravo GIRLS". Na szczęście 80% osób to osoby nie przeglądające stron umieszonych poniżej.

Niestety ok. 100 użytkowników dalej rozlewa piwo na glupoty i robi sie zamiesznie...


Wzruszyłem się... Naprawde... aż mi sperma kapie

@up- A ty chyba dopiero wróciłeś do domu z jego urodzin? Nie dość, że piszesz zbędne rzeczy. Bo piszesz co jest oczywiste.

Ponury Knur

2013-01-18, 14:36
no i że r*chają to r*chają na ch*j drążyć temat?

stać ich to r*chają a że k***y wyjeżdżają to dobrze...

Chleb razowy

2013-01-18, 14:36
pie**olisz. W każdym kraju/narodzie jest plus/minus taki sam odsetek kobiet, które lecą na egzotykę. Oczywiście w krajach biedniejszych istnieją motywy, które skłaniają większą ilość kobiet do takiego desperackiego kroku.
Ja natomiast większość dziewczyn, które znam, to rasistki i ksenofobki. Głównie te bardziej ambitne i inteligentne, którym nie smak jest dawać dupy czemuś, co tylko pozornie jest lepsze - dla nich większy ku*as = mniejszy rozum.

noe82

2013-01-18, 14:40
- Na świecie są same k***y i dz**ki,

- za wyjątkiem kilku szmat.

Ra...........it

2013-01-18, 15:19
Każdy ma swoje życie, chce się niunia rżnąć (lub też kochać) z czarnym, turasem czy cokolwiek - jej wybór. Panowie dbajcie o siebie żeby nie miały alternatywy nasze dziewczyny. Wielka czarna faja to nie wszystko ale jak po 2 stronie stoi spocony z brudnym obgryzionym pazurem to...

Nie bronię czarnuszków. po prostu miałem kiedyś przygodę z dziewczyną z kazachstanu studiującą w PL, wcale jej nie uważam za szmatę. Hejterom polecam poszukać analogii i odpowiedzieć sobie na pytanie czy nie mieli kiedyś smaka na czekoladkę czy też wisienkę.

odyn82

2013-01-18, 19:23
You study WHAT?

krt

2013-01-18, 21:56
Od serca piwko dla Jeżża.

jawortds

2013-01-18, 21:56
Od kiedy k*rwa do murarstwa potrzebna są studia?

jerry121

2013-01-18, 22:01
I weź tu nie bądź rasista.....:/

jebacwas

2013-01-18, 22:02
Wk***ia mnie już ten czarny fan Łowicza...

Cornys

2013-01-18, 22:02
Jak masz kobietę dz**kę to normalne że daje dupy komu popadnie. -.-
"Babie trzeba założyć chomąto, tak robili do XXII wieku, zakładali babom chomąto i orali nimi pole."

strunka

2013-01-18, 22:03
Armagedon1410 napisał/a:

W pewnej chwili Ci czarni


A zwrot grzecznościowy do kogo?

Srasłkasz

2013-01-18, 22:04
Polki to niestety lubią takich czarnych i ciapatych, a potem płaczą, że dostają od nich wpie**ol. W sumie to dobrze.