18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Avengers Hulk vs loki

xJokero • 2012-08-21, 16:18
Hulk va loki szybka akcja :)

eska9

2012-08-21, 23:34
Dubbing w Polsce robi się tak, że bierze się same znane nazwiska. Tutaj nie chodzi o to, czy ktoś ma głos wprost stworzony dla danej postaci - liczy się zysk, a wiadomo, że jeżeli ktoś chodzi do kina raz na ruski rok to wybierając film patrzy na obsadę. To jest największy błąd. Przykładem jest chociażby film ''7 krasnoludków'', na który chodziły intelektualnie 10letnie pseudointeligentne fanki Wojewódzkiego doslownie sikające w majty na sam widok jego nazwiska na plakacie. Co prawda zdarzały się w historii polskiego dubbingu lepsze momenty - któż nie zna głosu Osła ze Shreka w wykonaniu Jerzego Stuhra? :)

Czasami wydaje mi się, że dubbing jest robiony dla leniwych nieuków, którzy nie chcą się ''męczyć'' czytając napisy...

dsfbsf

2012-08-21, 23:45
to jest Avengers.. :jezdziec:


Zdrojak

2012-08-22, 00:18
Jak dla mnie przekoksowali trochę hulka :\

normale

2012-08-22, 07:54
Wczoraj film oglądałem i powiem, że średnio mi się podobał. Człowiek z łukiem walczy na równi z z Thorem , który niby jest bogiem. A ta całą inwazja? Latają robią średni rozpie**ol, nie potrafią trafić w cywila:D wystarczyło by kilka odrzutowców F14 i by było po inwazji, ale nie! Ich trzeba rozj***ć z łuku! :samoboj:

To, że hulk za pierwszym razem się zamienił i rozpie**alał co popadnie, a za drugim razem działał świadomie też jest dziwne. Nie wiem, może w komiksie jakoś to było wyjaśnione...

groch777

2012-08-22, 12:57
bo by nie było to 99% oglądających najbardziej chwali Hulka :D dobrą scenką jest jak Hulk zamiata typami na spodkach :D brakło mi tu...

piter07

2012-08-22, 14:38
feltip1 napisał/a:



w kinie cofałeś? :kop:


na kompie :homer:

DonPatriko

2012-08-22, 15:14
Psilocke napisał/a:

W całym tym bałaganie najbardziej zj***li to, że Hulk się odzywa. Powinien coś tam chrząknąć, pierdnąć i pójść w p*zdu.



to jest jedyna scena w ktorej hulk cos powiedzial, wiec nie wiem o co pretensje.

feltip1

2012-08-24, 13:07
piter07 napisał/a:


na kompie :homer:



:homer: