18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autosalon w Singen

karrbon • 2013-04-21, 12:56
Drodzy sadole! Jeśli komuś się nudzi przy komputerze i nie ma co robić, to polecam odbyć wirtualną podróż po salonie samochodowym w Singen ( Niemieckie miasteczko przy granicy z Szwajcarią).Większość aut jest na sprzedaż. Ilość pięknych oldtimerów i youngtimerów w jednym miejscu powala... :shock:
Parę zdjęć:








A tutaj macie link do wirtualnej podróży po salonie:
http://www.autosalon-singen.de/_virtueller_Rundgang_2012/vtour_html/index_en.html

nots

2013-04-21, 22:55
@up

hehe, jasne

KMD

2013-04-21, 22:57
"Nie oczekuj lepszych rezultatów, jeśli wciąż robisz to samo"~ Albert Einstein.

Cytat mi w ząb związany z tematem, ale podoba mi się.

Avio84

2013-04-21, 22:59
Jeżeli ktoś chce obejrzeć masę świetnych aut w jednym miejscu to polecam wybrać się do muzeum motoryzacji w Sinsheim niedaleko Stuttgartu. Większość z aut, które tam są można było oglądać tylko na filmach jak np. Lambo w wersji terenowej. Do tego silnik statku w skali 1:1 rozwala swoją wielkością. Na koniec chyba największa atrakcja - dwa samoloty: Concorde i jego Rosyjski odpowiednik - można je obejrzeć również od środka. Polecam. Kilkadziesiąt kilometrów dalej jest inne muzeum, gdzie można zwiedzić Jumbo Jeta i prom kosmiczny Buran.

Danielek91

2013-04-21, 23:02
No to Sadole zablokowaliśmy im serwer :D będzie że atak DDoS

Meretrix

2013-04-21, 23:04
@do kogoś tam up. chyba nie wiesz co to za Alpha Romeo, kosztuje ponad bańkę, wyprodukowano ich bodajże 500.

Old.Mc.Boner

2013-04-21, 23:13
fajnie że ktoś mi przypomniał jak biedny jestem
pewnie przez następne 9 lat będę trzeć laczka pod remizą 20 letnią Lancią bo nie będzie mnie stać nawet na 5 letnie cokolwiek innego
Sad but true

Blau7er

2013-04-21, 23:22
~BongMan@

Taki fajny temat,
Takie fajne fotki,
a BongMan ;(

chybeck@ masz rację... ładnie wygląda na lawecie, mój ojciec co robić :)

chybeck

2013-04-22, 01:37
@up
Wiem, wiem niestety o smutnej drugiej stronie medalu Alf...

Dlaczego dwaj kierowcy Alf nie pozdrawiają się w dzień na drodze?
Bo witali się już rankiem u mechanika.

avenger1

2013-04-22, 02:29
Alfa 8C j***ny biały kruk, piwko!

Gienek2

2013-04-22, 08:11
tam pewnie większa część narodu bez koneksji może dorobić się takiego auta. u nas k***a żebyś dorobił się markowego roweru będzie zajebiście

Weedguy

2013-04-22, 11:50
k***a tak pie**olicie o niemczech a polowa z was by sie zesrala zeby dostac tam prace i zyc jak czlowiek a nie jak k***a niewolnik w polsce

LukChopie

2013-04-22, 11:54
ch*j że niemcy....jak by było porozumienie w 39' to byśmy mieli to samo u nas, ale oczywiście lepsze komuchy i teraz rudy ch*j na czele...

korpal

2013-04-22, 13:09
dlaczego niemcy są źli? bo niemcy dorobili się na naszych ojcach / dziadkach... w ten sposób że oni przymusowo pracowali dla takich firm jakimi teraz się podpie**alacie przez 5 lat, kto by nie chciał miec pracowników za darmo przez 5 lat i możliwości zwiekszenia produkcji na ten okres? czemu co drudzy starsi ludzie w niemczech mają w domach jeszcze jakieś stare sztućce, zegarki, naczynia z napisem "wyprodukowano w polsce"? bo wszystko było zrabowane i się wzbogacili naszym kosztem, dlaczego firmy tak się rozwinęły przez czas wojny? a np. dlaczego w niemczech w h*j staruchów ma alzheimera? bo k***a nie chcą mówić o tym że byli takimi h*jami w czasie wojny? każdy z nas zna żołnierza, czy w obliczu wojny taka osoba byłaby w stanie gwałcić kobiety, zabijać dzieci i cywilów w okupowanym kraju? nie, i to nie dlatego że obecnie się patrzy na prawa miedzynarodowe i konwencje tylko dlatego że np. polacy mają w sobie troche człowieczeństwa nie jak co 2 stary niemiec... oto właśnie ci wasi cudowni niemcy, bogaci, rozwinieci, swietni pracodawcy... niestety wielu z nas jest na nich skazanych, a oni smieja sie w duchu "polaczki to juz od 70 lat dla nas pracują za darmo albo poldarmo"... ja nie kupuje szwabskich produktow i nie napedzam ich gospodarki, wole wybrac polska firme ktorych mamy od groma w biedronce itp. bo dorabiam polskiego producenta nie szwabskiego, fajnie gdyby tak robil kazdy

avenger1

2013-04-22, 13:11
@up biedronka to nie jest Polski market polaczyno, BANG

Kat

2013-04-24, 19:43
k***a... Chodzę sobie po tym salonie, patrzę w dół i nie mam nóg!!! :C