18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobusowa moda

majkelo9 • 2015-03-26, 00:31
Mina gościa mówi wszystko :samoboj:


krawcuv

2015-03-26, 00:45
wesoły pasażer :D

CraherPL

2015-03-26, 00:52
Aby tradycji stało się za dość: Za cycki zawsze piwo

carlos232323

2015-03-26, 06:31
@up


zadość piszemy razem :D i pamiętaj wygląd ma znaczenie!

Gebofon

2015-03-26, 07:58
Ciepło się robi, cycki wyjdą na ulice. :->

drakkarrudy

2015-03-26, 09:27
@CraherPL Ogromny ukłon w Twoją stronę, że wykorzystanie tej jakże ważnej ale i zapomnianej tradycji. Warto by jednak może trochę przybliżyć nowym bądź młodszym użytkownikom o co w niej tak na prawdę chodzi.
Zacznijmy więc. Dawno dawno temu, gdy jeszcze wszystkie posty dodawał wszechmocny, prastarożytny, tytan-załozyciel CENTURION, internet dopiero poznawał tajniki śmieszności, a znaczna część obecnych użytkowników chodziła jeszcze do gimnazjum (ty zaś młody czytelniku jeszcze byłeś w podstawówce, bądź powijakach), użytkownicy nie potrafili odróżnić betonu od żartu, także śmieszyły ich obrazki rybki ustylizowanej na wujka Adolfa itp. Z czasem jednak użytkownikom nie wystarczyły obrazki i zaczęto dodawać równie 'śmieszne" filmiki.. I mniej więcej dwie epoki przed dołączeniem do nas Penera, nastąpiło To. Nieznany nam z imienia Użytkownik Inicjator dodał post z Cyckami. Jako, że był to, dla większości, pierwszy kontakt z Nimi, stały się one obiektem kultu w świecie Sadistica. Były one czczone tak bardzo, że aż poświęcono im osobny Wątek-Świątynię, gdzie (niekoniecznie)każdy mógł pochwalić się swoimi Cyckami. Mimo, że pojawiało się wielu godnych następców Cycków, w mroczniejszych ostępach Sadistica, takiej jak: ,,Kobiety Sadistica'', lecz nawet one nie miały takiego poparcia jak Cycki. Z czasem użytkownicy jak zahipnotyzowani poczęli podążać za każdym, nawet najbardziej obwisłym/owłosionym/ledwie widocznym/męskim kawałkiem Cycka. W tedy to, po raz pierwszy użyto magicznego hasła: ,,Są Cycki, jest piwo!''. Od tego momentu wszyscy zaczęli używać go, w każdym poście gdzie choć kawałek Cycka się znajdował, w ramach podzięki dla Użytkownika Inicjatora, za tak wspaniały dar.
Dlatego i my, tak odlegli od naszych przodków, postarajmy się choć odrobinę uszanować dar Użytkownika Inicjatora i nie zapominajmy o tej jakże wspaniałej tradycji.

Ma...........gw

2015-03-26, 09:36
@drakkarrudy
Fajna bajka :)
Tylko mam jedno pytanie...dołączyłeś 2012-04-09 o 10:01 więc ymmm...dziadek ci to opowiadał?

drakkarrudy

2015-03-26, 10:35
Czytałem niemalże wszystkie zwoje od samego powstania Sadistica. Mało tego, zanim postanowiłem dołączyć do świata Sadistica, odbyłem kilkuletnie rozpoznanie środowiskowe.