18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobus cabrio z palarnią i przewiewem

boooreq • 2013-01-24, 21:23
Sosnowiec moje kochane miasto, jak nie Madzia, lecące TV z okien podczas Euro to teraz w autobusach montują nam palarnie i przewiewy, by żyło się lepiej ( od marca podwyżka cen biletów na komunikacje miejską :D )





PS. zastosowałem cenzurę aby Ci ze zdjęcia nie ciągali mnie po sądach tak jak robi to techno-viking

Suka_Blyat

2013-01-25, 10:13
k***a, prawie jak w czołgu, głośno, ciasno, i do tego otwarty właz dowódcy :amused:
A co do podwyżek w KZKGOP to mi znajomy mówił, że kiedyś na zajęciach u niego był były dyrektor KZKGOP i mówił, że te podwyżki nie są podyktowane rosnącymi cenami paliwa, ale zatrudniają zastępcę zastępcy kierownika ds. ciśnienia w lewej oponie ikarusów, czy inne sp***olone stanowiska wymyślają, to muszą im k***a na wypłaty skołować...

Kretmen

2013-01-25, 10:35
Aż dziwne, że Sosnowiec. Jak by było w Łodzi to kompletnie bym się nie zdziwił.

lesiakmm

2013-01-25, 10:39
Nie każdy wie kim Jest "nasz" Viking :D
P.S Mam na Magda i jestem z Sosnowca...Od pół roku mam przez to przej***ne....

nots

2013-01-25, 10:59
Co jest k***a śmiesznego w robieniu zdjęć bezdomnemu?

blizz352

2013-01-25, 17:43
boooreq napisał/a:

PS. zastosowałem cenzurę aby Ci ze zdjęcia nie ciągali mnie po sądach tak jak robi to techno-viking



Chocby sie zesrali na rozprawie w sadzie to i tak przegraja. Prawa autorskie naleza ZAWSZE do autora zdjecia i mozesz je wrzucac gdzie chcesz tak dlugo, jak dlugo nie przedstawiasz osob na zdjeciu w zlym swielte. Ale po co znac Kodeks Cywilny...

Trzeba przyznac ze z cenzura to zdjecie ma swoj urok :D

Bajdus1962

2013-01-26, 00:18
Autobusy z Londynu??

EdmundKemper

2013-01-26, 21:58
Bo to jest niezwykły bezdomny. Latem macha ku*asem w centrum na przejeżdżające autobusy i goni Cię z kebabem w ręce, a zimą chodzi i "śpiewa" piosenki. W ogóle dziwny jest Sosnowiec, co tu dużo mówić. Cieszę się jednak, że tam nie mieszkam :P