18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Auto

wojtas09999 • 2023-11-16, 15:52
Na filmiku widać rozwiązania mechaniczne niespotykane nigdzie indziej

kreska90

2023-11-16, 16:50
No k***a, jeszcze jasia fasole tu wrzuć!

Bul_od_bytu

2023-11-16, 18:57
Wyposażenie może nie z katalogu producenta, ale panie, pali na dotyk :D

tigertm

2023-11-16, 21:07
to, to to jest h*j koleś się uporał w 1:13 ja ostatnio kupiłem aŁdi a6 c7 z system bez kluczykowym i zadowolony o 4:30 zapie**alam sobie do pracy podchodzę do auta a tu h*j zamknięte nie otworzyło się klikam w tego pilota a nic się nie dzieje , chodzę wokół auta wk***iony bo już jestem spóźniony jest już 4:45 olśniło mnie w kluczyku znalazłem grot otwieram drzwi i yebbb bajka w aŁdi zapala się wszystko (coming leaving home) swiatła dzienne xennony podświetlenie klamek no k***a star trek w środku też bajka fajne podświetlenie wnętrza bananowa skóra połyskujące drewno podświetlane podłokietniki miedzy zegarami na monitorku napis OOOORS6 h*j ze to 2.0TDI no i siadam jak pan wciskam przycisk START/STOP jest godz 4:50 i jeb na monitorku "nie rozpoznany kluczyk" chwila nic się nie dzieje a nagle yebbb alaram wyje i trąbi jak poj***ny miga wszystko jak się da godz 5 wszyscy sąsiedzi pobudzeni w oknach na balkonach a ja wsiadam wysiadam kombinuje na rożne sposoby i ni h*ja nic mogę zrobić 5:15 alarm ciągle napie**ala już całe osiedle wstało i przyjechał patrol policji ci k***a zamiast jakoś pomóc to zaczeli mnie legitymować ten alram ciągle napie**ala suki na bombach wszyscy sąsiedzi już nawet niebyli wk***ieni bo cieszyli się ze niby ukradłem zamkną mnie 5:40 nagle podjeżdża sąsiad złotowa nowiutkim srebrnym fiatem tipo widzi akcje bierze ode mnie kluczyk przykłada gdzieś do deski a tu yebbb alarm ucicha xennon się samopoziomuje silnik sam odpala na konsoli się wysuwa monitor z głośników (Bose) zaczyna śpiewać (Dua Lipa) i nagle otwieram oczy 4:30 ufff na szczęście mam VW Polo 1.2w gazie olee

oszukiwacz

2023-11-16, 22:04
Bul_od_bytu napisał/a:

Wyposażenie może nie z katalogu producenta, ale panie, pali na dotyk



ch*ja tam pali, głos silnika dostawiony ewidentnie.

Ryszardowo

2023-11-17, 07:24
Dobrze, że to auto jest tak mocno zabezpieczone jeszcze by je mógł ktoś zaj***ć.

Ciposzka

2023-11-17, 07:39
To ten sam co z bagażnika ostatnio wyciągał kierownicę?

Funnek

2023-11-18, 10:55
Escape car? :d