18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Autentyk w pubie

Wasilij_S • 2013-05-22, 14:16
Sesja trwa, to i jakieś zerówki już są. Poszedłem z kolegą na przedtermin i zdaliśmy i stwierdziliśmy, że trzeba to oblać. Mieliśmy iść na piwo do jakiegoś pub’u na rynku, ale kolega jeszcze wcześniej był u znajomych na wódce. W sumie to przyszedł w stanie wskazującym na niezdolność do niektórych czynności życiowych i do tego cały był wypryskany jakimiś perfumami. Prawdopodobnie był to jakiś zakład. Nie chciał do końca powiedzieć co się stało, ale to było chyba coś z serii „ nie masz jaj żeby to zrobić”. Mimo większego wstawienia i tak chciał się napić. Poszedł do baru i zamówił. Przy barze siedziały 3 dziewczyny. 2 całkiem r*chable, ale ta ostatnia to była tak zajebiście gruba, że nawet Bill Gates nie wypłaciłby się za odsysanie tłuszczu. Kiedy tylko podszedł do baru i dziewczyny wyczuły zapach perfum, to ta gruba powiedziała, kierując swój wzrok na kolegę „Co tak śmierdzi”. Jemu trochę zajęło przeanalizowanie sytuacji i kiedy już ją zmierzył wzrokiem to odpowiedział :”Wiesz co tak pachnie? To strach, bo boję się, że mnie wpie**olisz w całości”. Wziął piwa i odszedł od baru. Miny tej grubej nigdy nie zapomnę

S...........ki

2013-05-22, 14:19
Jakby jej powiedział "sp***alaj gruba" to by było śmieszne, a tak to jakieś 3-

Ra...........it

2013-05-22, 14:25
dobrze powiedział. opowiem sytiację analogiczną ale lekko "w 2 stronę"

Moja puszysta koleżanka, dosć ekstrawagancka (czerwona ostra szmina, odważny ciuch itp) powiem tak - modny waleń, siedzi w gwarku i popija piwko gawędząć z barmanem. Dosiada się 2 łebków z 1go roku i robią jakies podśmiech*jki z niej, Iwona lekceważąc podśmiech*jki przeciąga się i mówi zerkając z ukosa na leszczy "ależ bym chciała zeby ktoś mnie porządnie wyj***ł - tak po same migdałki"

Chłopcy uciekli z piwkami w najciemniejszy kąt.

lindorn

2013-05-22, 16:15
@up nie rozumiem :/

gonzo1902

2013-05-22, 16:17
puszyste to są k***a koty, baby są grube otyłe albo spasione.

ostrycham

2013-05-22, 16:17
gruba zdesperowana co tu rozumiec

fruityguy

2013-05-22, 16:32
Co wy ku*wa macie z tymi migdałkami, które są od ust kilka centymetrów? Może dla niewtajemniczonych informatyków, którzy myślą, że to słowo oznacza jakąś strukturę w żołądku albo dwunastnicy, zrobi to wrażenie, ale za przeproszeniem ch*j mnie strzela jak słyszę to nietrafione porównanie...

Lemon19

2013-05-22, 16:36
@up
Ale od jakby iść od dupy strony to już nie jest takie kilka centymetrów :D

butcher25

2013-05-22, 16:38
No właśnie glupku. Raczej w ym powiedzeniu chodzi o "zaatakowanie" migdałków z drugiej strony. I co teraz rzekomo wtejmniczony informatyku?

fruityguy

2013-05-22, 16:53
To,że chyba nikt oprócz Ciebie nie preferuje takich backdoorów...

Kaprys

2013-05-22, 18:44
Co wy wiecie o puszystych. r*chajcie dalej (NA PAMIĘCIÓWKĘ!) szkielet kobiety z pracowni biologicznej. Puszyste, tak jak i normalne, i blondymy anoreksy, trafiają się tępe dzidy, spasione lochy, ale nie w takim odsetku jak w innym 'tonażu'. Wszystkie moje 'tłustsze' koleżanki zdają sobie sprawę, że że dla takich debili jak wy, są nieatrakcyjne, jak... Hmm, powiedzmy Porsche umazane w gównie, że nie widać, że to Porsche. Wy widzicie tylko gówno. Więc zwyczajnie z debilami się nie zadają, dzięki czemu mają wyższy iloraz inteligencji, oraz ogładę i po prostu "czasami często" zajebisty charakter. Tak, miałem naście lat, też byłem takim debilem. Jednakże konfrontacja z wieloma przedstawicielkami innej płci wyprostowała mój pogląd. Wyrosłem z tego. Oczywiście, monstrualne dupy po prostu się zapuściły z głupoty, i tych nie bronię. Ale kobiety z odrobiną ciała? Jak najbardziej. Jesteś drwalem, rżnij deskę. Chcesz dziewicę? Rżnij deskę bez sęków :D Przewijać w dół, albo hejtować, leję na to świeżym mokrym i ciepłym moczem.

jelito_cienkie

2013-05-22, 19:14
Kaprys napisał/a:

Co wy wiecie o puszystych. r*chajcie dalej (NA PAMIĘCIÓWKĘ!) szkielet kobiety z pracowni biologicznej.


pie**olisz, ja tam r*cham wszystko co sie (nie) rusza.

KidekDynamitek

2013-05-22, 20:38
Gdzie Ty człowieku studiujesz, że w maju już masz sesję?

fruityguy

2013-05-22, 21:59
Sesja w czerwcu, ale miał pewnie na myśli zapie**ol z innymi zaliczeniami, jak to na bardziej ambitnych kierunkach bywa...