18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autentyk

Mauricexoxo • 2013-12-02, 13:33
Wychodzę dzisiaj sobie z domu i widzę 2 panów z pogotowia gazowego stojących pod klatką i dzwoniących domofonem. Pytam więc:
- Przepraszam bardzo, czy coś się stało?
- Tak, nagły wypadek. Ktoś do nas zadzwonił że znalazł kilku żydów w jednym z mieszkań - odpowiedział mi poważnym tonem jeden z nich.

Cybuch88

2013-12-02, 14:08
a pozniej sie obudziles

brudny

2013-12-02, 14:50
gaz i żyd w jednym zdaniu to musi być śmieszne...


Nie

606

2013-12-02, 14:54
Mam nadzieję, że pewnego dnia w narodzie polskim obudzi się duch patriotyczny, że zbiorą się wszyscy mniej lub bardziej inteligentni ludzie i pójdą głosować. Nawet lewactwo dostanie swego rodzaju zamroczenia i podczas wypełniania krateczek zaznaczy Korwina lub któregoś z jego następców. I tak oto nadejdzie ten piękny dzień, w którym normalni ludzie zaczną rządzić tym zniszczonym krajem. I Bóg łaskawy pozwoli Korwinowi żyć dostatecznie długo, by wprowadził on większość swoich pomysłów w życie. I oto WYDARZY SIĘ: ustawa o legalnym posiadaniu broni przez każdego obywatela zostanie zaaprobowana jednogłośnie przez sejm, senat, a nawet urzędy gmin k***a.
Wtedy, jakimś cudem, mój drogi autorze tego tematu, dostaniesz broń. I strzelisz sobie k***a twoja mać w ten pusty łeb i przestaniesz tutaj wrzucać takie gówna.

zonk

2013-12-02, 15:26
@up, na szczęście ten oszołom k***in nigdy nie dojdzie do władzy.

Shadow323

2013-12-02, 20:10
Czyli Twoi rodzice są z pogotowia gazowego ?

daniu9

2013-12-02, 20:38
Swoje chłopaki z PG, to za gazowniczy humor zawsze piwko :)

Damain

2013-12-02, 21:03
606 napisał/a:

Mam nadzieję, że pewnego dnia w narodzie polskim obudzi się duch patriotyczny, że zbiorą się wszyscy mniej lub bardziej inteligentni ludzie i pójdą głosować. Nawet lewactwo dostanie swego rodzaju zamroczenia i podczas wypełniania krateczek zaznaczy Korwina lub któregoś z jego następców. I tak oto nadejdzie ten piękny dzień, w którym normalni ludzie zaczną rządzić tym zniszczonym krajem. I Bóg łaskawy pozwoli Korwinowi żyć dostatecznie długo, by wprowadził on większość swoich pomysłów w życie. I oto WYDARZY SIĘ: ustawa o legalnym posiadaniu broni przez każdego obywatela zostanie zaaprobowana jednogłośnie przez sejm, senat, a nawet urzędy gmin k***a.
Wtedy, jakimś cudem, mój drogi autorze tego tematu, dostaniesz broń. I strzelisz sobie k***a twoja mać w ten pusty łeb i przestaniesz tutaj wrzucać takie gówna.


No to połowa sadola będzie miała nową copypastę.

astmuus

2013-12-02, 21:42
SQT napisał/a:

@up, na szczęście ten oszołom k***in nigdy nie dojdzie do władzy.


Dorquba

2013-12-02, 21:45
Korwin nie dojdzie do poważnej władzy nigdy, ot smutna prawda. Chciałbym w swoim życiu ujrzeć w Polsce partię republikańską z prawdziwego zdarzenia. A teraz? Ruch Narodowy jest dla mnie najlepsza opcją.Nawet jak nie zgadzam się z paroma szablonowymi poglądami, to nie są oni tym stadem świń przy korycie którzy są tam tylko dlatego że albo sami byli w PZPR albo ich rodzice.W maju 2014 wybory do europarlamentu. Idźcie i głosujcie rozsądnie a nie na k***a PO-PIS-TR(stara palikociarnia w nowej nazwie)-SLD.

Marccelo

2013-12-02, 22:00
Kiedyś stoję na stacji paliw i widnieje napis, że LPG tankują pracownicy stacji. Naciskam guziczek i czekam aż ktoś mi zatankuje. Nikt nie idzie to idę do typa do kasy i mówię: - Przepraszam czy można kogoś do gazu? a typ mi na to: Panie do gazu to w '39 brali :)

Mauricexoxo

2013-12-03, 01:34
606 napisał/a:

Mam nadzieję, że pewnego dnia w narodzie polskim obudzi się duch patriotyczny, że zbiorą się wszyscy mniej lub bardziej inteligentni ludzie i pójdą głosować. Nawet lewactwo dostanie swego rodzaju zamroczenia i podczas wypełniania krateczek zaznaczy Korwina lub któregoś z jego następców. I tak oto nadejdzie ten piękny dzień, w którym normalni ludzie zaczną rządzić tym zniszczonym krajem. I Bóg łaskawy pozwoli Korwinowi żyć dostatecznie długo, by wprowadził on większość swoich pomysłów w życie. I oto WYDARZY SIĘ: ustawa o legalnym posiadaniu broni przez każdego obywatela zostanie zaaprobowana jednogłośnie przez sejm, senat, a nawet urzędy gmin k***a.
Wtedy, jakimś cudem, mój drogi autorze tego tematu, dostaniesz broń. I strzelisz sobie k***a twoja mać w ten pusty łeb i przestaniesz tutaj wrzucać takie gówna.



Człowieku, ogarnij się. Jakbym dostał broń to najpierw znalazłbym Ciebie

kapral

2013-12-03, 01:58
Dorquba napisał/a:

Korwin nie dojdzie do poważnej władzy nigdy, ot smutna prawda.



to tak jak bym napisał: "stado murzynów będzie cie cały miesiąc ładowało w dupsko, ot smutna prawda"

skad ty k***a wiesz co się stanie? masz jakiś monopol na przyszłość?

606

2013-12-03, 05:34
Mauricexoxo napisał/a:



Człowieku, ogarnij się. Jakbym dostał broń to najpierw znalazłbym Ciebie



Bez broni nie dasz rady czy co?